• Sor
  • Bence

Bir kızı tavlamanın en kolay yolu nedir?

kızlar biraz tüyo verin sizi etkilemenin tavlamanın en kolay yolları ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 3

• esprili zeki ve birazda tipin olsa yeterli :)

• hemsinclerimi sana kurban edemem :) yorum yok

• hahhahah :D

• hemcinslerinin çoğu erkek meraklısı ama insanların isteklerine karışmasanda yardımcı olsan çocuğa :D

• civik olmayacaksin ikide bir caktirmadan bakacaksiniz ve gevzek olmayacaksiniz yani luzumsuz, birde beyefendi gibi davranacaksiniz ve o kiz gulumsuyorsa ,dudagini isiriyorsa SENDEN HOSLANIo veya gozlerini kacirdimi sacinla oynadigi zaman\GOODD LUCk:))))

Erkekler Ne Diyor 7

• kızları tavlamanın en güzelii biraz yakısıklılık biraz da dil olcak tabi başka bişeye gerek yok kızlar tipe bakmıyoru derlerama bakarlar emin olun ha bi de bakımlı olcaksn biraz :D

• ya da ulvi gibi seni nasıl tavlayabilirim ortağım dersin zekayı kess :D

• Kardesim Dünyada 3 milyar kız varsa bu konu hakkında en az 1 milyarı farklı sekilde yorumlar bu soruyu. :))

• Para para para birde bmw nezih bir mekan sonrası geliyor zaten ...

• o kızın yanına git ve direk snei istıyorum de kıvranmana gerek yok erkek olan sensin git ve al kızlar zaten hep naz çeker ama bilki senden çok isterler anladınmı

• Harbiden ya kız nasıl tavlanır ben öğrenemedim şu işi :)))) tavaylan kafasına mı vuruyosun :)

• kızın yanına yaklaşıyorsun gel benimle tavla oyna diyorsun bilerek kıza yeniliyorsun onu tavlamış oluyorsun:D:D

• bu kadar geç saatte sorulmamalıydı :)

• zor gozukmuyor dımı

• tecrübeyle sabitledin mi?

Yükleniyor...