Saçların çabuk uzaması için bitkisel çözümler, saçı besleyen şampuan ve saç kremleri önerebilir misiniz??

saçlarım uzun sayılır ama daha çok uzun olmasını istiyorum. Saçların çabuk uzaması için bitkisel çözümler ya da saçı besleyen şampuan ve saç kremleri önerir misiniz? Ayrıca bitkisel formüller bulunmaz şeyler olmasın.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bunlara hiç gerek yok takma saçlar var ya onu kullan ciddiyim bak

• ama çok yapmacık erkekler nefret ediyo ?

• Öncekileri Göster
    • sağol uzun gibi zaten ama daha uzun olsa hiç fena olmaz çok düşüncelisin :)

• :))

Erkekler Ne Diyor 2

• Türkiyedeki tvlerde cıkan internetde raklamlarda cikan bütün herseyi denedim sonuc sıfır, tek caresi stresten uzak durmak, saça abartsız bakmak

• Eczaneden bepanten ampul,evigen al bide badem yağı al kullandığın şampuanın içine koy ve çalkala.Bide beslenme olarak fındık fıstık felan onları tüketirsen çok iyi olur çünkü onlar e vitamini saçları güçlü tutar.Sen benim dediklerimi 1 ay kullan farkı görüceksin.

Kızlar Ne Diyor 6

• migrostan I*die bişi şampuan aldım.henuz kullanmadım. ama tavsiye üzerne aldım.zeytn yağı, hint yağı, susam yagı, tatlı badem yagı hepsi yada bi kaçını karıştırıp saçını sürüp bekletebilirsin..bide kendine bunları katarak bi şampuan hazırlayabilirsin.birazda şampuan koyarsın.. bekletip yıkarsın..komili %100 zeytn yaglı bebek şampuanı var. onuda sürüp beklet:)

• beslenmene dikkat et. En çok bu uzatır et süt yumurtayla dost ol. Ben tam bir inek dostuyum ve saçlarım oldukça hızlı uzuyor kimyasal şampuanlardan vazgeç.Çok sık tarama bide.İri dişli taraklar var perma tarak die satılıyor onlardan edin ve saçını sadece onla tara bu kırığı azaltır saçın daha hızlı uzar.

• deniycem sağol :)

• Umarım faydasını görürsün. Rica ederim =)

• badem yagı

• ymurta ve zeytinyağını karıştırıp kullan

• evet denedim 1 ay kadar etkisini gördüm ama artık saç alıştı başka şeyler istio :D

• eczane şampuanıda kllanablirsin ablacığım.

• Çamterebenten yağı al aktardan. Şampuanına karıştır. Hem uzatıyor hem besliyor hem dökülmeyi önlüyor. Ayrıca saç kremine gerek kalmıyor. Tecrübeyle sabittir;)

• deniyceem :)

• bende uzatmaya çalışıyorum.sürekli duş al ve duştan sonra saçlarını tara. 2ayda bir uçlarından kırıklarını al.bide ben saçıma yılan yağı sürüyorum yeni başladım işe yara mı bilemem :)

• yılan yağını bnde duydum bnce hiç uçlarından aldırma ben bu taktiği çok denedim kardan çok zararı var ama sende işe yarıyosa bilemem :)

• kesinlikle kırıkları aldırma ah o kuaförlerrr

• bende hiç denemedim ama arkadaşım yıllardır kırıklarını alıyor ve saçları çok çabuk uzuyo

Yükleniyor...