Sevgiliye söylenecek güzel sözler (hitaben) nelerdir ?

sevgiliye söylenecek güzel sözler (hitaben) nelerdir ? kızlar nelerden hoşlanır hangi sözlerden çiçeğim böceğim gibi mesela :)

Güncellemeler:
Sevgiliye söylenecek güzel sözler (hitaben) nelerdir ?
Sevgiliye söylenecek güzel sözler nelerdir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben bi kız olarak her şeyim, meleğim, bitanem, hayatımın anlamı gibi sözlerden hoşlanırım ancak hangi söz olursa olsun çok sık değil gerektiğinde veya ara sıra kullan ki karşındakini sıkmasın sözcüklerin ha bide bence herkesin kullandıklarını değil de daha orjinal bi söz üret kendin... emin ol daha çok hoşuna gider ona hitaben kullanılan özel bi söz ;) ;)

• bizim özelimiz olucak bi soz yani hosuna gider hem sevdigim diyorum arada o nasl

• Öncekileri Göster
    • kır ciçegim müthiş ama bak bugun gelinciğim dedim cok sevindi bitanem

• ewet o da güzelmiş :D

Kızlar Ne Diyor 6

• meleğimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :))

• evet aynen az once soyledim hosuna gitti

• gülüm evet biraz kıro kabul ediyorum :D hayatım da

• hayatım bende degil ya

• şapşal :D

• niye eksi yedim arkadaş! doğruları söylüyoruz burda:D

• ben en çok sevgilim,herşeyim,prensesim denmesine bayılırım :)

• -prenseesiimm
      -efendim prensim
      :))

• Öncekileri Göster
    • şirinem mesela :)

• :):):) aynen bu da çok cici ama sevgilim bana kimi zaman miniğim kelebeğim falan da diyo :):)

• hayatımın anlamı,prensesim,kır çiçeğim,yaşama sebebim,hayatım seninle anlam kazandı,bebeim falan de ;)

• :)))))
      hep kendinize yontuyorsunuz
      peki siz sevgiliniz icin ne soyluyorsunuz

• Öncekileri Göster
    • cok güzel cicek böcek isimleri hosuna gidermi peki ?

• gider tabi ki yeter ki içten olsun :)

• normal zamanda yavrum hayatım,sevgilim falan. eğlenceli zamanlarda şakalaşırkenn armuuut :)) yerim seni armudumm diyoo bende armudun iyisini :D diyip gülmeye başlıyorum komik oluyoo :D

• ilerlemiş zamanlarda öyle oluyo ama sizinkide komikmiş hanii :)))

Erkekler Ne Diyor 5

• hayatımın anlamısın herşeyimsin ama fazla söyleme abi yarın sıktın der

• sıkılır evet bende o yuzden konu actım aklıma birsey gelmedi :)

• dünyam. derdim bi zmanlar

• ömrüm de iyi bak

• kadınım...

• evet :))

• eveeet:(

• davşanım :))

• sevdiğim

• onu diyorum bak sevdigim sevdicegimm

• iyi yapıyorsun o zaman

• evet :)

• bak kardeşim,düne kadar yanına müridlerini toplamış bir tarikat lideriydim. sabahlara kadar demli çay eşliğinde sohbet yapar, zikir çekerdik. bir gün islamı geniş alanlara yayma ve tebliğ için evime bilgisayar alıp internete bağlandım. çeşitli sitelerinde çok muhterem arkadaşlarla helal dairesi içinde ibretlik paylaşımlarda bulunduk. o siteden bir kardeş burayı tavsiye etti. müspet bir yerdir dedi. günaşırı girmeye başladım, namazı niyazı boşladık. fakat yüce rabbim şefkat tokadını akşetmekte gecikmedi ki insanlığın deccalı seninle karşılaştım. insan demekten haya ediyorum ama sen ne pis, ne kötü ne alakasız bir insanmışsın. ama sen hiç merak etme, istişareye yattım ve rüyamda ip'ni gördüm. en yakında zamanda seni bu gaflet uykusundan uyandırmak için ceviz kıracağı ile toplarını sıkmaya geliyorum, son duanı et kardeş.

• Herşey yerinde ve ortamında güzel panpa, olmamış bastım eksiyi

• Öncekileri Göster
    • Sakin ol şampiyon sinirlenme :)

• sdvngssdg ne dio la bu

Yükleniyor...