Sevgilimi seviyorum ama gururum için ondan ayrılmak zorunda kaldım. Nasıl ilgi çekebilirim?

Beni aldattığını düşünüyorum. Bende tabi ayrıldım. Gece bana 'mücük bidenem' yazmış hiç bir şey olmamış gibi. Üstüne üstelik cevap vermeyince... Daha Fazla

En İyi Görüş

• cılgın ve herşeyi yapa bilen insan olman gerek koluna jilet atmak faca cekmek hiç bir cözm degildir ve hastanelik olmanda hiç bir sorun degildir cünkü umrunda olmadıgının emininde olman gerekir cünkü seni seven birine cevap vermeyip kıskandırmaya kalkarsan sorun sende olur o cocukda hastaneye gurur ıcın gelmez benden demesı gelır senı gorur hatta guler gider umrunda olmazsın onun ıcın akıllı olup yoluna yada inadından vaz geçip hiç birşey yok gibi mesaj atman gerek yoksa bu iş sonu olmaz.

• Herhangi bir intihar veya buna benzer saçma şeyler değildi hastanelik olmaktan kastım. Sahte bayılma filan olabilir mesela nasıl yapabilirim bunu bilmiyorum. Aslında bende tansiyon var ve başım döner ani hareketlerimde hatta bir buçuk aydır beynimin sol yanı ağrıyor filan,.Yani bunlardan vesile olmuşta öyle hastaneye gelmişim gibi görünmek istiyorum. O zamn senin dediğim gibi de düşünmez bence

• Öncekileri Göster
    • ailesiyle tanısman fark etmez ne nisanlılar gördük nısan oldukdan sonra nisan yuzugunu ertesı gun atıp gıttıgını yuregı sevgısı varsa saten sana dönerdi bence.

• Haklsınız