Sevgilimi seviyorum ama gururum için ondan ayrılmak zorunda kaldım. Nasıl ilgi çekebilirim?

Beni aldattığını düşünüyorum. Bende tabi ayrıldım. Gece bana 'mücük bidenem' yazmış hiç bir şey olmamış gibi. Üstüne üstelik cevap vermeyince ''gizem!''. Tabi ben yine kendimden ödün vermedim. Başka da yazdığı, beni tinladığı yok. İlgi çekmem gerek. Hastanelik olursam bir eli kanda olsa da gelir. Biraz çocukça bir düşünce ama başka fikrim yok. :/ Hem nasıl hastanelik olacağımı bilmiyorum hemde başka nasıl ilgi çekebileceğimi. Lütfen yardım edin. Onu özledim :P

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• cılgın ve herşeyi yapa bilen insan olman gerek koluna jilet atmak faca cekmek hiç bir cözm degildir ve hastanelik olmanda hiç bir sorun degildir cünkü umrunda olmadıgının emininde olman gerekir cünkü seni seven birine cevap vermeyip kıskandırmaya kalkarsan sorun sende olur o cocukda hastaneye gurur ıcın gelmez benden demesı gelır senı gorur hatta guler gider umrunda olmazsın onun ıcın akıllı olup yoluna yada inadından vaz geçip hiç birşey yok gibi mesaj atman gerek yoksa bu iş sonu olmaz.

• Haklsınız

• ailesiyle tanısman fark etmez ne nisanlılar gördük nısan oldukdan sonra nisan yuzugunu ertesı gun atıp gıttıgını yuregı sevgısı varsa saten sana dönerdi bence.

• Çok kötü oldum şimdi ya :( Umudum var ama yinede eskisi gibi olmaya çünkü gerçekten sevdiğinden eminim. Hatta beni ailesiyle tanıştırdı ve askere gidecek :T

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• Delil olmadan iç güdüsel bir karar verirsen %90 hüsranla karşılaşırsın.

• Daha açık olur musun anlamadım :P

• Liseli was here. Kafanı duvarlara vur :) kesin çözüm :)

• Haha :)) Tşkr ben almayayım :)

• Yaşınız kaç ya, aldatsa ne aldatmasa ne.. Ergenlik dönemlerinde saçma sapan düşünceler.. Madem aldatmış kişilik sahibiysen sallama gitsin alla allahh

• teşekkürler:)

• İlgi çekmek kişiden kişiye değişen bir şey değil ki. Hasta olana, üzgün olana, kalbi kırılmış olana her insan ilgi gösterir bunun gibi kalıplaşmış şeyler vardır ya hani iste bende ona bağdaştırmak istemediğim için hasta olmayı seçtim. Ama bu işler seni seçtim pikaçuu der gibi olunmadığı için fikir istiyorum :)

• direkt yaşı sormadım, küçük olduğuna dikkat çekmek istedim.. İlgisini nasıl çekeceğini bilmezsen biz hiçbilemeyizonu tanıyan sensin:)

• Öncekileri Göster
  • Sıktınız ama artık ya özlediysen özledim yazıcaksın aşkta guru olmaz fazla gurur g@te vurur

• Aldatılıyorsam ve gurur yapmazsam eşekten farkım kalır mı ? Amaaan boşver demek saçma değil mi ?

Kızlar Ne Diyor 5

• ya benim anlamadıgım simdi sen onu istiyo musun istemiyo musun? madem gururuna yediremiyosun ihaneti ayrıl oyunlara gerek yok. eger barıscaksan da zaten arar seni tekrar sana bi sans daha veriyorum dersin

• sende rol yap link

• yok bak ortada boşlukta kalıcaksın . göğsüüne doğru bastırıcak iyice bayılıyosun ama dikkat etsinler düşersin bayılınca

• Yani onlar sırtımdan ve ayaklarımdan tutarken ben oturacak mıyım ayakta mı kalacağım?

• bak birisi sırtından tutsun . sende nefesini tut birisi de ayaklarından kaldırsın akciğerinin hemen altından bastırın ayrıca bayılıyosun o zaman. bizimkiler denemişti .

• Öncekileri Göster
  • vay arkadaş ya.

• Tamam :T

• he sivdim bn bunu çalars cınım :))

• haha :D yandan dudak büzüyorum yani, poker face ;)

• Öncekileri Göster
  • Biz ne yapabiliriz ne söyleyebiliriz Gizem'cim?

• Bende size soruyorum ya :) teşekkürr edrm gerçekten rahatladım kimsenin fikri yok sanırım. Ama İlgi çekmem gerek bana bunu nasıl yapacağımı söyleyebilirsiniz fikriniz varsa bu konuda.

• iki yolun var önünde: mantık ve duygu. sende hangisi ağır basıyorsa o yoldan yürü, arada kalma, sıkışırsın.

• Zaten intihar veya buna benzerlik gibi hiç bir düşüncem yok olamazda. Aslında tansiyonum var benim ama hiç bayılmak nasip olmadı, olaydı iyiydi.s

• gereksiz. önünde sağlığına ihtiyacın olacak bir sürü yolun var. ohooo.

• Sence hastanelik olma fikri kötü mü ? Her ikisinede ihtiyacım kalmaz.?

Yükleniyor...