Erkekler neden sevmediklerini söyledikleri bir kıza daha sonradan buluşma teklifi yaparlar?

rkekler neden sevmediklerini söylediğikleri bir kıza daha sonradan buluşma teklifi yaparlar? gel işte çay falan içelim gibi.s

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hiç yoktan iyidir :)

• gitmeli miyim peki sence?

• Öncekileri Göster
    • peki sence amacı ne ?

• Burç falan hikaye bence (: Şahsen burcumu bilmiyorum :D Bilemem amacını seni tanımıyorum sonucta sevdiğin biri sana neler yaptırabilir.. en ufak fikrim yok. Belli ki çocuktan hoşlanıyorsun buluşmaktan zarar gelmez. Sana ne kadar yakınlaşırsa yakınlaşsın "bu çocuk beni seviyor kihkihkih" deme sakın, duygusal birisin galiba üzülürsün , boy boy konularını görürüz burda sonra (:

Erkekler Ne Diyor 15

• Sevecek bir neden arıyordur. Yani seni tanımaya çalışıyordur.

• diyorsun.s

• Tabiki seks ihtiyacını gidermek için. İstisnasız böyledir

• Arkadaşça bir teklif de olabilir gönül almak için, çaresizlikten de olabilir. :)

• çünkü erkekler kızlar olmadan kızlarda erkek olmadan yapamaz

• Ben kızı değil çayı sevmiyorum.Kahve 4ever.

• he bide ,seninle birgün çay ocağına gideriz dedi.s

• Öncekileri Göster
    • aşk acısımı çekiyor yani bu çocuk ?

• Bir ihtimal.

• yiyismek iyi fikir varmi oyle biri ')

• sevmiyorum ama senle yiyişebiliriz manasında bir yaklaşımla gelmiş bence=)

• YA öyle biri değilse.s

• ben istedgm kadar konuşaym sen onu istedigin kişilikte görecegn için ne desem nafile

• Pişman olmuşumdur :)

• teselli ikramiyesi

• gönlüm olsun diye yani.s ondan sonra hiç konuşmiycaz" bunu mu diyorsun .s

• sevmeye başlamışızdır

• pişmanlık, gidesin varsa git gitmek istemiyorsan söyle

• pişmanlık mı

• fazla seçenek yok, bari seninle idare edelim ya da düşündüm taşındım belki bşka şeyler yaşanabilir, fazla düşünmekten başa gelen saplantı haliyse aşk meşk değildir, ama gitmeden de anlaşılmaz gidilmeli görülmeli derim ben.

• %1 lik yanılma payı hatırına. Ya yanılıyorsam?

• of.:D

• O kadar basitten almam."Benimle içermisin?" iyidir :D

• Amaç belli: Faydalanmak.

• öyle biri değil ama.s

• Öncekileri Göster
    • kendi kız kardeşi var ama ,sonuçta onu düşünmez mi ya yarın onada öyle yaparlar diye.s

• Senin annen var, onun kız kardeşi var, şunun ninesi var, bunun dedesi var diyerek sağlama yaparsan yanlış düşünmüş olursun. 6 milyar insan çeşidi var bu dünyada.

• sevmiyorsa sadece cinsellik yaşamak adına çağırır..

Kızlar Ne Diyor 1

• faydalanmak ıstıyo senınle yasamayadıgı seyler ıcın tekrar barısma istıyo anladın?

• küs değiliz ki.s

Yükleniyor...