Kızlar japon erkekler çekici geliyor mu?

kızlar sizce japon erkek tipleri nasıl? sizeçekici geliyormu?ben şahsen japon kızlara hastayım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• asla:D sadece komikler:D

• dışlıyosun yani cık cık hiç yakışmadı sana :P

• c hiçbiri.

• zencimi japonmu :D

Kızlar Ne Diyor 7

• valla çok yakışıklılar yüz şekilleri çıkı elmacık kemikleri güzel burunları inci kaşları düz kaslı vücutları o bakışları nerdeyse her japon erkeğinde var bunlar türkler gibi kıllı değiller çok çekici geliolar keşke japonla evlensem diorum o kadar yani

• oii yawrumm ♥_♡

• psikopat :D

• hayır bana hiç gelmiyor çekici

• Beğenmiyorum.

• Cekici gelmiyorlar :D

• Japon erkek görsem "tatar osman" diyesim geliyo,olmaz yani "Tatar yamaşito" diyemem olmaz.

• o may gatt :D:D:D

Erkekler Ne Diyor 4

• Japon kızların bende hastasıyımdır. Ama şöyle bişey var. Japon kızları son zamanlarda Japon erkeklerine olan ilgileri çok düşük. Nedeni ise "erkeksi erkek" kavramı. Japon kızlarına göre Japon erkeklerde bir eşcinsellik artışı, kendlerine olan ilgisizlikten dolayı bu kavramı ürettiler. Onlara göre bir erkek otoriter, ilgi gösteren, gerçekten değer veren ve sevgisini gösterendir. Bir nevi geleneksel arayıştalar.Mesela bizim gibi daimyoları istiyor Japon kızları. Japonya Türkiye'den vize falan da istemiyor. Aslında gitmem gerekiyor. En azından bir geyşa ile sake içmek için.

• kızlarına bende hastayım.

• Koreli kızlar dünyanın en ateşli kadınları, özellikle mankenler

• gangman styledakı hyuna güzeldi o koreliydi ama

• her türlüsü uzak doğu olsunda :D

Yükleniyor...