Ağlatan aşk filmi tavsiyeleri neler?

ben bi aşk filmi izlemek ve ağlamak istiyorum. böyle bi film bilen var mıı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 11

• Yabancı - Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Yerli - aşk tesadüfleri sever

• brokeback dağı filmini öneriyorum. duygusal bir aşk filmi. filme önyargıyla yaklaşma,sonuna kadar izle...

• BENI SEYRET DIYECEM AMA nasıl olacak bılmıyorum

• The notebook

salya sümük ağlatan cinstendir.

• Kalbine ses ver...

İzle ve ağla

• koyunun kaderi

• çok fazla aşk filmi izliyorum yaşım 28 oldu sanırım bundan dolayı. yakışıklı genç oluyorum kızlar bakıyor eskiden animasyon macera bilimkurgu bakardım ama artık sarmıyor. gerçekten de işe yarıyor. Aşk filmini yazmak istiyorum ama sen ağlamak ta istiyorsun ağlama garantili:

Titanik

• korsanlara git

• titanic..

• Aşk filmi mi ?iğrenç. Çok saçma be abi aşk filmi izlenir mi:D

• Galh gız soğan doğra daha kavurma yapcaz, film izleyip ağlıycakmış sıracalı !

Kızlar Ne Diyor 10

• Hem aşklı falan, hem eğlenceli, hem ağlatabilicek; Moulin Rouge. Notebok falan çok içi boş o filmlerin, kızlar ağlasın diye çekmişler. Moulin Rouge'u izlemelisin, izlemediysen.

• Ya ağlamak istiyorsan bir film önerebilirim ama aşk değil. Nazi dönemi. Toplama kampları vs. Günlerce aklıma geldiğinde hüzünlendiğimi bilirim. The Boy in Striped Pyjamas

• becoming jane

• P.S. Seni seviyorum - ben bi kac defa seyrettim her seferinde agliyorum.

• a moment to remember.

• tabutta rövaşata

• asterix oburix:D

• Keith. Ben çok etkilenmiştim o filmden öyle aman aman bir konusu yok bir notebook ya da p.s ı love you ya da benjamin button gbi olamaz tabikii ama yine güzeel.

Olmadı dear john'u izle o da güzel :)

• uzun hikaye

• ben izlemedim sadece izleyen arkadaşlarım aşkın çok gzel anlatıldığından bahsetti ...

• Yalnız uzun hikaye aşk filmi değil. Yani esas konu aşk değil orada uyarmak istedim yanlış yönlendirmeyelim insanları.

• Atonement.

Yükleniyor...