Ugg'a benzer ama aşırı tüylü kürklü gibi bot istiyorum nerden bulabilirim?

ugga benzer ama aşırı tüylü kürklü gibi bot istiyorum nerden bulabilirm bi bleniniz varmııı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 6

• benim profile bakarsanzı magamız satış ürünlerinden bir kaç örnek verdim m

• merhaba tüylü ugg tarzı bot arıyorum toptancısıyız demissiniz resim varsa gönderebilirmisiniz?

• "Tarkan Vikinglere Karşı" filmindeki Ursula'nın ayakkabıları geldi aklıma.

• fiyat aralığın var mı? ucuzsa mahmutpaşa pahalıysa nişantaşı

• Hayırlısı

• fiyat yok ama oralardada yok nişantasına baktm

• hediye kabul etmezseniz 1 çift gönderebiliriz . anadolu ana bayisiyiz bir telefon kadar yakınız . taklitlerimizden sakınınız . 2 yıl garantili.

• beim profile gireseniz size magazamızda satılan bir kaç örnek sunmak istedim . tüylü botları cizmeleri görde çıldır diye ...

• bilemem üstünde dikkat 2 hayvan kürkünden yapılıyor . bir hayvan giyiyor etiketi yapıştırılmış :))

• benm istedgmse parası neyse verrm teşekkr edermde istedgm gibimi acaba

• Öncekileri Göster
  • o kadar peluş a kaçma süper cat botlar var

• yok yüzüne ve fiziğine bakarım ilk 10 dk da belli olur onunla olup olmayacağım ayakkabı konusuna dikkat ederim ve giyim..

• bi mağzada görmüştüm sonra alrm demiştm bi daha bulamadım çok hoşuma gitti o yüzden bi çanta gördgmde ay erkekler begenrmi diye dşünerek almıyorum yani sen ay kızın cantasına bak ben çkmam bnnlamı diyosn

• öyle yapmıyomusun kızlara ve erkeklere göre yoksa bu gibi bir botla çok fazla neden ilgilenesinki?

• Öncekileri Göster
  • Nerdesin?

• istanbul

Kızlar Ne Diyor 9

• ebay den almıştım 15 gün içinde falan geliyo tabi bide malumun yabancı ülkeden geliyo gözü alırım diyosan süpeeer modeller var

• Ebay dan bot mu aldın? Valla benden aşırısı da varmış meğer. Taktir ediyorum, önünde eğiliyorum.

• hemen bakıcam :)

• link çok kibar ve fiyatı çok uygun ayakta güzel duruyor bizim okulda bi asistanda gördüm de

• yok bunlar değil

• 2 sene oldu onlar piyasadan silineli, giyme

• evet ama istiyorum işte

• deridende bulabilirsin onun dışında henüz sezon açılmadı internetten ara :)

• Beşiktaş çarşısındaki bir mağazada var onlardan.Renk renk,tüy tüy.

• bu bottu ayagin cok üsüdügü icinmi istiyorsun

cok sevdigin icinmi yani begendigin icinmi

• beğendiğim için

• bence ugg alacağına git topuklu daha kadınsı bişeyler al, ugg çok kaba ya :( ama her yerde var cidden boyner, ykm gibi büyük mağazalara bakabilirsin kesin vardır oralarda

• ugg istemyrm ugga benzer ama her yeri aşırı tüylü olan botlr

• Polarise bak :D

• baktım her yere yok maalesf ya

• beyazıt-laleli taraflarına bak orada birsuru kurklu bot vardı

• tamam canım bakıcam

• yok ben izlemiyorum o diziyi blmiyorum ama benim dedigim civarda cok vardı

• ya adını feriha koydumda komşu şişman kız vardı ya bi kere o giymişti onn aynsndan istiyorm resminide bulamıyrmki

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...