• Sor
  • Bence

Ugg'a benzer ama aşırı tüylü kürklü gibi bot istiyorum nerden bulabilirim?

ugga benzer ama aşırı tüylü kürklü gibi bot istiyorum nerden bulabilirm bi bleniniz varmııı

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 7

• fiyat aralığın var mı? ucuzsa mahmutpaşa pahalıysa nişantaşı

• fiyat yok ama oralardada yok nişantasına baktm

• Hayırlısı

• o kadar peluş a kaçma süper cat botlar var

• yok öyle bişi istyrm ben

• Öncekileri Göster
    • bi mağzada görmüştüm sonra alrm demiştm bi daha bulamadım çok hoşuma gitti o yüzden bi çanta gördgmde ay erkekler begenrmi diye dşünerek almıyorum yani sen ay kızın cantasına bak ben çkmam bnnlamı diyosn

• yok yüzüne ve fiziğine bakarım ilk 10 dk da belli olur onunla olup olmayacağım ayakkabı konusuna dikkat ederim ve giyim..

• Nerdesin?

• istanbul

• benim profile bakarsanzı magamız satış ürünlerinden bir kaç örnek verdim m

• merhaba tüylü ugg tarzı bot arıyorum toptancısıyız demissiniz resim varsa gönderebilirmisiniz?

• "Tarkan Vikinglere Karşı" filmindeki Ursula'nın ayakkabıları geldi aklıma.

• hediye kabul etmezseniz 1 çift gönderebiliriz . anadolu ana bayisiyiz bir telefon kadar yakınız . taklitlerimizden sakınınız . 2 yıl garantili.

• ha ha

• Öncekileri Göster
    • bilemem üstünde dikkat 2 hayvan kürkünden yapılıyor . bir hayvan giyiyor etiketi yapıştırılmış :))

• beim profile gireseniz size magazamızda satılan bir kaç örnek sunmak istedim . tüylü botları cizmeleri görde çıldır diye ...

Kızlar Ne Diyor 9

• link çok kibar ve fiyatı çok uygun ayakta güzel duruyor bizim okulda bi asistanda gördüm de

• yok bunlar değil

• ebay den almıştım 15 gün içinde falan geliyo tabi bide malumun yabancı ülkeden geliyo gözü alırım diyosan süpeeer modeller var

• hemen bakıcam :)

• Ebay dan bot mu aldın? Valla benden aşırısı da varmış meğer. Taktir ediyorum, önünde eğiliyorum.

• deridende bulabilirsin onun dışında henüz sezon açılmadı internetten ara :)

• Beşiktaş çarşısındaki bir mağazada var onlardan.Renk renk,tüy tüy.

• bu bottu ayagin cok üsüdügü icinmi istiyorsuncok sevdigin icinmi yani begendigin icinmi

• beğendiğim için

• bence ugg alacağına git topuklu daha kadınsı bişeyler al, ugg çok kaba ya :( ama her yerde var cidden boyner, ykm gibi büyük mağazalara bakabilirsin kesin vardır oralarda

• ugg istemyrm ugga benzer ama her yeri aşırı tüylü olan botlr

• Polarise bak :D

• baktım her yere yok maalesf ya

• 2 sene oldu onlar piyasadan silineli, giyme

• evet ama istiyorum işte

• beyazıt-laleli taraflarına bak orada birsuru kurklu bot vardı

• orada ne yok ki :)

• Öncekileri Göster
    • yok ben izlemiyorum o diziyi blmiyorum ama benim dedigim civarda cok vardı

• tamam canım bakıcam

Yükleniyor...