Erkek arkadaşım bana dönsün istiyorum.

bunu herkesten her şeyden çok fazla istiyorum çünkü çok seviyorum 1 seneye yakın çıktık ve ayrıldık aradan baya bi zaman geçti en sonunda onu sevmiyomuş gibi normal bi insanla konuşuyormuş gibi yaptım çünkü bi sevgilisi olmuştu ayrılma aşamalarındayken bana mesaj attı eskileri konuştuk beni hala sevdiğini söyledi ben hiç yüz vermedim normal konuştum bi süre sonra o kızla barıştılar ve beni kendine çok bağlamıştı artık sevdiğimi ap açık söyledim hala onunla çıkıyor ve umursamaz davranıyor ne yapıcam benn :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ya sevgilisi varken niye söyledin :) koz verdin eline çocuğun oynayabilir seninle rahatça şimdi bakma hoş değil ama böyle durum. Bu ilişki çökmüş bence bir gün geri dönse bile gerçekten sevdiğini nasıl anlıcaksın artık. unut gitsin

• yanlış yazmışım soruda sevgilisi yokken söyledim sevdiğimi

• Pek değişmedi durum sonuçta hala birlikteler ve sen ikinci plandasın. Eski sevgiliyi unutmak en doğrusu sonuçta eski'dir. Ya tüm benliğini teslim edebileceğin bir insan hayatından çıkmışsa geri gelmez, geliosa çıkmamıştır zaten. Bir sebepten ötürü çıkmıştır zaten belki de bunu sadece anlayamıosundur. Israr ediyorum unut. Yaşanmışlığınız mı var -hadi ordan (çocuklu boşanmalar var). Çok mu seviyosun? yeniden seversin, kalp hiç durmayan bir kas ;).

• seni eklicem kabul edermisin :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Uunutacaksın .

• Gelde küfür etme şimdi cık cık cık.Çok akıllı tam ondan atrılmaya yakın sana ilgi gösteriyor ki sevgilisiz kalmasın bence onun derdi sevgi değil sevgili.

• Sen, sana dönmüşken kabul etmezsen işi uzatırsan tabi barıştığı kıza geri döner. Biz erkekler neyiz? Bekleme ağacı mı?

• ya bu nasıl bir davranışdır anlamadım hem 1 yıl olmus ayrılalı hem de biliyorsun başkasından da ayrılma aşamasında olduğunu ve bu sürecte seni arıyor ve bile bile yeniden bağlanıyor bence yapman gereken cok basit umursamıyacak ve hiç tanımamış gibi unutacaksın o buna en büyük kurşun olur

• Benım eski sevgilimdemı böle düşünüyor acaba

• hı ?

• evet bak sevgilin ne diyor . beklesinde görsün ? gidenler geri gelmiyorki .. size yine ayrılık size unutmak düşmü

• boşver . gidenler seni kaybetmiştir . kafana takıpda üzülmen gerek yok . her gelen sevgili gidenden daha cok deger verecek sevecek düşün ...

• Oh beter ol.

• off iyi misin ya :S

Kızlar Ne Diyor 1

• bi adet kurbağa bacağı ,o kişinin saçı. kol kılı , keçi boku vs bi kazana atıyosun . yok bu büyü şirinlerin ki galiba ... karıştı kafalar.

Yükleniyor...