Bir bayanın ilgisini çekmek için ne yapmalıyım?

Birinin bir ortamda, cafe'de, sinemada, alışverişte, hangi ortamda olursa olsun ilgi çekmek için ne yapmalıyım? Ne tarz giyinmek gerekiyor? Hangi parfüm daha etkileyicidir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kendin ol özaten seni isterse olur istemezse gökten yıldızda indirsen versen zaten olmaz...

Kızlar Ne Diyor 6

• olduğun gibi olmalısın.ne tarz seviyorsan o tarz giyin bence.gelen hatun böyle bilsin..düşünsene casual giyinmişsin ama aslında spor giyiniyorsun..hatun tarzın bu zannetti.belli bir süre sonra sıkılacaksın.. benim eşim spor giyinmeyi seviyor..kargo pantolon falan giyiyor.ben tutturdum casual giyin diye..belli bir süre ayak uydurdu ama sonra sıkıldı ben spor giyinmek istiyorum diye isyan etti..şimdi biraz uyumsuz olsak ta ben spor şık o spor giyiniyor ama mutlu sonuçta ben rahatsız olacağını düşünmemiştim.

• tatli yapsın sevdigi kadına...belki etkiler

• ya bazıları form tutuyor biliyor musun..öyle her önüne gelene yapamıyorsun işte:)

• Ağaca tırmanmalısın diyecektim ama vazgeçtim :)

• Tarzın, parfümün sana özgüdür. Ancak renk tavsiye edebilirim. Kırmızı renk hem kadınlar hem de erkekler için ayırd edicidir. Bir ortamda hemen algılanmak istiyorsan kırmızı renk ağırlıklı kıyafetler deneyebilirsin.

• Uzaktan ilgi çekmek için1.Yakışıklı olmalısın - malesef genetikArkadaş çevrendeki kızların ilgisini çekmek için1.Yakışıklı olmalısın - değilsen 2 ye atla2.Güzel konuşmalısın diksiyon+içerik3.Toplulukta öz güvenli/neşeli4.Yalnız kaldığında romantik

• sonunda soruyu dogru anlayan bir bayan cikti

• tatlım beni tariflemişsin ;)

• :)

• Gereksiz bişey bu dediğin zaten ilgisini sana vercek bi kız her türlü etkilenir senden.

• Karşısında müzik aç oyna

• denizden kum cıkarsa olmaz mı mesala..dalarak...

Erkekler Ne Diyor 7

• bununla ilgili bir deney yapmışlar 88 erkeği bir bara koymuşlar sonra da 1 bayan arasına katılmış ve 4 saat aynı yerde kalmışlar daha ilk girişin 10 saniyesinde 1 erkek dikkatini çekmiş diğer erkekler kalan zamanlarında kızı etkilemeye çalışsa da kadın geceyi ilk 10 saniyede dikkatini çeken o erkek ile geçirmişKızlar detaycıdır. Kültürlü, bakımlı, olmak kendine güvenmek ve kızın içine düşmemek lazım kızın ilgisini ilk dakikada çekersen çekersin yoksa kendini paralasan olmazBol şans

• bir ferrari ye kimse hayır diyemez :))

• benım olmıycaksa o ferrarı ben hayır derım...

• Öncekileri Göster
    • kullanırım tabı ne var... ama bıraz yavas gıderım...eee nerde bu ferrarı...

• kullanacağını kim söyledi ki :) eheh :)

• Hayatını sürekli etkilendiğin insanları etkilemeye psikolojisinde geçiremezsin. Bu bir noktadan sonra karakterinde noksanlıkların oluşmasına neden olur.Ama sen bildiğin yolda gider, yapmak istediklerini yapar, kendin olursan emin ol senden etkilenen bir çok bayan olur.Anlık etkilemek ise daha çok yüz ve fizik güzelliği ile olur. Bu durum da tıpkı yıldızların kayması gibidir. Bir an dikkati çeker bir sonraki an ise unutulur gider. En fazlası dikkatini çekmeyi başardığın kızların akşam "buraya da yakışıklılar takılıyormuş" konseptli dedikodusuna meze olursun.

• akillica bir yorum,

• İlgilenme.. Onlar beğenirse gelir alırlar..

• senin kalbini kıracak birşey yaptırmalısın ona oda vicdan azabı duyup senin peşinden gelcek sende hemen oltaya gelmiceksin tabi kızı peşinden koşturcaksın biraz bu koşturma sırasında duygular meydana gelir o duygu ya aşktır yada meşk

• kapıya ferrari/porche ile yanaş yeter :))

• amuda kalkıp ters takla atmak yeterli sanırım... kesin işe yarar...neden ilgi çekmek isteyesin ki ? ilgi duyan zaten belli eder kendini ve bu doğal bir süreç aslında...

• bos bos cevaplar vermeyin,

• Öncekileri Göster
    • gereksiz yere tartışıyorsunuz bu 1...
      isteyen cevap verir beğenmeyen de cevap vermez bu da 2..
      bu ülke de artist olmak ne kolay bu da 3...:)))

• :))) salla a.q. baksana dünyanın sonu geldi... depremler nükleer patlamalar... şuan burada olmamın tek sebebi stres atmak... istediğim soruya istediğim gibi cevap veririm... kimin ne dediğide umrumda değil :))))

Yükleniyor...