Bir erkeğin bir bayana aşık olması için ne yapmalı?

Bir erkeğin bir bayana aşık olması için ne yapmalı? en çok sık sık yapılan şeyler nedir meselâ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Onu dikkate almamali o bir adım attıkca sen 2 adım geri atmali, o kovaladıkca sen kacmali Onda izlenim birakmalisin ilk izlenim önemlidir beyninde bir soru işareti koymalısın koskacam belki o zaman size yogunlasacaktir düsünceleriyle

Erkekler Ne Diyor 9

• git ve seni seviyorum de gerisi ona kalmış oda seni seviyosa aynı cimleri sana karşı söyler

• İlgisini çekebilirsin Onu özel olduğu konusunda ikna edebilirsin ama Sana aşık olmasını asla sağlayamazsın Buna gücün yetmez.

• gözgöze gelmek, her sabah bir "nasılsın?", sıcak bir gülümseme ve ders arasında bir kahve ısmarlamak iyi bir başlangıç olabilir. Aşırı ilgi de kaçırır, sırılsıklam aşık olduğun, istenirse yedekte durabileceğin anlamına gelir, dikkat.

• silahı alnına daya... ulan aşık olacan bana diyosam olacaksın de... başka türlü olmaz...

• zorla aşık edemezsin ,aşık olacaksa olur zaten..bunun kuralları yok

• aşk bir şey yapmadan başlar.

• onun eksik hislerini bul mesela güven bulamamış bu zamana kadar sen ona güvenilir olduğunu hisset, sevgi görmemiş mi sen ona sevgi göster ve böylelikle aşık edebilirsin.

• Ne kadar sevdiğini erkeğe göstermelı. Tek taraflı sevgısının karşılıklı oldugunu anlaması gerekır

• biraz kitap okumali biraz da internette arastirma yapmali

Kızlar Ne Diyor 3

• Zorla bir şey olmaz olursada sonu olmaz.

• eğer sana karşı bişiler hissettiğini düşünüyosan,ilgini ona belli et sıkmadan.özel oldğunu hissettir.ve de kesinlikle bi güven sağla ona:)

• Ismarlama aşk diye birşey yoktur. Kimyalar söz konusu. Belki birkaç taktik alınsa da her erkekde işe yaramayabilir. Beğenmedim.

Yükleniyor...