Gerçekten aşık olan bir erkeği anlatır mısınız bana?

Var,biliyorum gerçek aşk var.zaten yok demek için çok gencim. Yaşım daha 19. Ben bi kız olarak gerçekten aşık olan bi erkeği anlatmanızı... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Aşkın kendisi bir hastalık halidir. Gerçek aşk vardir ve o da bir hastaliktir. Gerçek aşkta akıl yoktur. Fedakarlık ve hüzün ve aci vardır. Aşık olduğuna kavuştuğun an yani vuslata erince eğer, aşk bitiyorsa gerçek aşkı yakalamışsın demektir. Gerçek aşk 3 yıldan fazla sürmez eğer platonik aşk veya k.çına tekme yediysen ömür boyu kuyruk acisi vardir. Ama aşk vardir. Yaşanılmalıdır. İnsani olgunlaştırır ama tırlatma riski hep vardır. Gerçek aşkı yaşayapıda mutlu olan yoktur ama gerçek sevgiyi bulup ömür boyu mutlu olan vardır. Aşık ol ama asla aşık olduğun biri ile evlenme; kural budur. Aşk sadece bir duraktır; yol değildir. O durakta üşü biraz, yan biraz ama otobüsün gelince hemen ayrıl uzun süre bekleme. Aşık kişi karşısındakine melek gözüyle bakar:) Aşık erkek/kız vardir ve beyni sulanmıştır:) Anormal bir davranışı vardır. Çoğu zaman içine kapanır ama coşunca da öünde kimse duramaz. Eğer bir erkek bir kız için sokaklarda ağlayarak dolaşıyorsa (şekil 1a) aşıktır. Ama sana aşkı tavsiye etmem. Aşk beladır. Sağnak sağnak kafana yağan bir beladır. Herkes bu acıya katlanamaz. Sen de aşkı bekleme, arama.. Sevgi-saygı ve hoşlanma eksenli mantık beraberlikleri daha makuldur, ona yönel