• Sor
  • Bence

Gerçekten aşık olan bir erkeği anlatır mısınız bana?

Var,biliyorum gerçek aşk var.zaten yok demek için çok gencim.Yaşım daha 19.Ben bi kız olarak gerçekten aşık olan bi erkeği anlatmanızı istiyorum.Davranışları, konuşması,bakışları.. O kıza nasıl davranır?Mesela siz kendi yaşadığınız gerçek bi aşkı da anlatabilirsiniz :)Kimse çıkıpta aşk yok demesin,var biliyorum..Hadi aydınlatın beni

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Aşkın kendisi bir hastalık halidir. Gerçek aşk vardir ve o da bir hastaliktir. Gerçek aşkta akıl yoktur. Fedakarlık ve hüzün ve aci vardır. Aşık olduğuna kavuştuğun an yani vuslata erince eğer, aşk bitiyorsa gerçek aşkı yakalamışsın demektir. Gerçek aşk 3 yıldan fazla sürmez eğer platonik aşk veya k.çına tekme yediysen ömür boyu kuyruk acisi vardir. Ama aşk vardir. Yaşanılmalıdır. İnsani olgunlaştırır ama tırlatma riski hep vardır. Gerçek aşkı yaşayapıda mutlu olan yoktur ama gerçek sevgiyi bulup ömür boyu mutlu olan vardır. Aşık ol ama asla aşık olduğun biri ile evlenme; kural budur. Aşk sadece bir duraktır; yol değildir. O durakta üşü biraz, yan biraz ama otobüsün gelince hemen ayrıl uzun süre bekleme. Aşık kişi karşısındakine melek gözüyle bakar:) Aşık erkek/kız vardir ve beyni sulanmıştır:) Anormal bir davranışı vardır. Çoğu zaman içine kapanır ama coşunca da öünde kimse duramaz. Eğer bir erkek bir kız için sokaklarda ağlayarak dolaşıyorsa (şekil 1a) aşıktır. Ama sana aşkı tavsiye etmem. Aşk beladır. Sağnak sağnak kafana yağan bir beladır. Herkes bu acıya katlanamaz. Sen de aşkı bekleme, arama.. Sevgi-saygı ve hoşlanma eksenli mantık beraberlikleri daha makuldur, ona yönel

Erkekler Ne Diyor 12

• Ferhatın dağları kazmayla delerken kazmanın sapından fırlayıp tekrar ferhatın kafasına düşüp ölümene neden olmasıdır aşk

• Kendimden Örnek Vereyim. Sevgilimi Cok Sevdiğim için sürekli birbirimizle iletişim halindeydik. işe giderken karsımdan bayan geldiği zaman kafamı önüme eğiyordum. samimi olmadigim kızlarla konusmuyordum. kız-erkek karısık davet edildiğim partilere gitmiyordum. nereye gitsem haber veriyordum. hep dürüst oldum, ona karsı yalan söylemedim. yani kısaca bir kızın hayal ettiği bir erkektim ama bummmm beni terketti. ve nedenini bilmediğim bir sekilde

• benim tanıdığım bir adam vardı lisenin ilk günü gördü aşık oldu bir kıza çok uzun yıllar peşinde dolaştı arkadaş oldu yanında kaldı kız aşık olduğunu bilmeden ve sonrada çok uzun yıllar sevgili oldular ve hala o adam deli gibi sevdiğini söylüyor 14 15 seneye rağmen ayrı kaldığı 6 7 yıla rağmen gerçek aşk var ve seven erkek gerçekten seven ama unutmaz

• Anlatılabilecek bişey değil ki belki klasik ama dolarsın dolarsın ama sözcüklere dökemezsin. Yaşadığım aşksa eğer tabi bu yorumu yazıyorum ama bilmiyorum belki de değil. Sanırım hala seviyorum diyebilirim 10 sene boyunca.sadece bunun bir senesini beraber geçirdim.Özet olarak Yaptığım saçmalıkların haddi hesabı yok kaybetmemek için yaptıkların kendinden vazgeçişin dünyanın merkezine koyuşun ve kaybedişin ve sonunda başka kimseye gerçekten ilgi duyamayak bi hale gelişin.

• Bunun amacı bir erkeğin sana aşık olup olmadığından emin olmak mı yoksa gerçekten merak mı ediyorsun ? :)

• Tüm samimiyetimle soyluyorumki bu sefer gercekten merak ediyorum :)

• Aşk öyle bişey ki burada anlatıyorum diye geçinenlerin hiçbiri bunu yaşamamıştır. Aşk anlatılamaz. Gerçekten yaşamak lazım :)

• Aşk a inanma yok çünkü aldanırsın yazık edersin kendine

• yasayarak oğren bence

• aşk bir aynadır sen o aynaya hangi düşünceyle bakarsan o sana o yüzünü gösterirsen yeter ki bakış acın güzel olsun

• o bir efsane bazıları gördüklerini anlatırlar sonbaharda güneş batarken görenler yagmurlu bi yaz akşamında gördügünü idaa edenler var bilemiyorum... link

• bilmiyorum aşk ne ki?

• gerçekten aşık olan bir erkek sana göre hemen hemen her şeyi yanlış yapacaktır canım.

Kızlar Ne Diyor 9

• bende olduguna inanmak istiyorum ama rastlamadım şimdiye kadar yok, hepsi çıkar ilişkisi.

• aşık olan erkek aşkından asla vazgeçmez, sevdiğini her yerde her şeyden sakınır kollar. sen birinin güvencesi altında olduğunu hissedersin. ben öyle hissediyorumda :))

• Allah ayırmasın :)

• aminnn, tüm sevenleri inş :)

• Aşk var diyip gidiyim o halde :)

• oldm 18 yasinda :)) smdi 20 yasindayim hala asigimmmmmm :))) beraber degiliz daha o ayri bi konuda ama asigim :))

• Allah rızası için deseydin tam dilenci ağzı olurdu:) Yaşasam anlatırdım yaşayamadan inancımı kaybettim üzgünüm...

• aşk olmazmı aşk var aşk şuan benim içimde aşk şuan benim içimi ateşiyle yakup kavuruyo öylesine aşığımki ve öylesine sevgilim bana aşıkkı benim böbrek yetersiliğim var aylarca diyalize girdim ama o ozamanlar hayatımda yoktu sonra biz sevince birbirimizi ben anlattım o bana ben sensiz yaşayamam senin acı çektiğini görürsem dayanamam lütfen beraber gidelim kan dokularımı alalım sana böbreğimi vereyim dedive ben kesinl,ikle olmaz dedim ve o benden habersiz ben,m doktoruma gidip durumu anlatıyo nemden gizli tahliller başlıyo ve ben kontrola gittiimde öğreniyorum ve durdurdum böyle birşeye ben izin veremem ben yarımken ona nasıl kıyarım ya bu anlatılmıyoki heran başka duygu başka tat başka mutluluk ve başka bir acı

• Aşk var ama gereksiz birşey merak bile etme boşver

• Gercek ask:Bir erkek seni butun eksilerin ve artilarinla kabul edip ustune ustluk birde sana prensesler gibi davraniyor ve seni uzmekten korkuyorsa yani seni gozonun nuru olarak adlediyorsa,ilgiliyse,tum onceligini sana veriyorsa,senin icin ailesini karsisina alip senin ailenlede ciddi birseylere baslamak isterse iste bu hem gercek asktir hemde evlenecegin insandir.Bulman zordur ya da insani bulmasi zordur.Bulunca pamuklara sarip sarmalayip koruman kiymetini bilmen gerekir.En oncede sansli olman gerekir.Cok sansliyim ki beni buldu!Sana da nasip etsin Allah!

• aynen canım anlattıklarının aynısı hatta daha bile fazlasını buldum ve çok şanslıyım öyle bir sevgilim oolduğu için ve benim ona hep dediğim yaşamak sevgilim seninle güzel.böylesini herkez yaşamaz biz şanslı olanlardınız

• Öncekileri Göster
    • Ayrica benimde norolojik bir rahatsizligim var dusun o da beni ona ragmen seviyor ve bu hastaligimda benim stresten uzak yasamam sart ve uzulmemem gerek tabii.O da bana ben bir normal sinirlarda sevgilim olsa onu mutlu ederdim ama senin ozel durumundan dolayi seni daha cok mutlu etmem lazim dedi ve hic uzmuyor beni:)Allahim cok buyuk!Cok mutluyum...Aynen sizin gibi o da benim rahatsizligimla cok ilgili ve cok arastiriyor.Bilgi sahibi olmak istiyor:)Bu da beni cok degerli kiliyor.

• ne şanslısınız maşallah :)

• AŞKkalede sadakat,geri dörtlüde dürüstlük,sevgi,güven,içtenlik,orta dörtlü mutlu etmek,sabırlı olmak,anlayişli olmak,değer bilmekileri ikili hayal gücü,tutku.yedekler hüzün,özlem,gözyaşı,kiskançlık,beklentiler,yapmaciklik,yalan..teknik direktör kalp ve yardimci antrenor mantik iyi anlasmalidir ki oyuncu degişiklikleri yapılmasın..demiş bir sözyazarımız.

Yükleniyor...