Ince çorabın erkekleri nasıl etkilediğini biliyor musunuz?

ince çorap giyerken erkekleri etkilemek için mi, yoksa ihtiyaç oldugu için mi giyersiniz?

En İyi Erkek Görüşü

• yani kızlardan gelen cevaplar şaşırtıcı. bayanların bacakları her zaman ilgi çekicidir. ben de çorap fetişisti değilim ama sarkık, kıllı, varisli, selülitli bacaklar bir anda çorap sayesinde pürüssüz, kılsız, sıkı, güzel oluveriyor:) yani bu krem rengi, cilt rengi ince çoraplar sayesinde. çorap belli olmuyor fakat çorapsız ama bakımlı bacak etkisi yapıyor. siyah çorap bu etkilerin dışında gizemli etkisi de yapıyor. diğer erkek arkadaşların bence anlatmak istedikleri de bu. diğer renk çoraplar kırmızı yeşil vs. soytarı, palyaço etsiki yapıyor. :) benim görüşüm böyle.

bir de madem ısınmak için çorap giyiyorsunuz neden o zaman kalın naylon çorap değil de, incesini tercih ediyorsunuz bakalım :) aynı markanın kalın naylon çorabını giyseniz bacaklarınız erkeklere bu kadar çekici görünmez ama değil mi?

Soran beğendi
    • aynen katılıyorum. +1

• Öncekileri Göster
    • kalın giyiyorum. incesi yırtılıp durur zaten, bütün paramı ona mı yatırcam. ayrıca çorabın yanında düşük bel pantalon da bence masaya yatırılmalıdır. şayet düşük bel giyip üzerine çok kısa mont giyenler böbreklerini üşütmüyorlar mı merak içerisindeyim. bir de herkesin çatalını görmek zorunda mıyız?

• senin gözün neden çatalda:))