Ince çorabın erkekleri nasıl etkilediğini biliyor musunuz?

ince çorap giyerken erkekleri etkilemek için mi, yoksa ihtiyaç oldugu için mi giyersiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yani kızlardan gelen cevaplar şaşırtıcı. bayanların bacakları her zaman ilgi çekicidir. ben de çorap fetişisti değilim ama sarkık, kıllı, varisli, selülitli bacaklar bir anda çorap sayesinde pürüssüz, kılsız, sıkı, güzel oluveriyor:) yani bu krem rengi, cilt rengi ince çoraplar sayesinde. çorap belli olmuyor fakat çorapsız ama bakımlı bacak etkisi yapıyor. siyah çorap bu etkilerin dışında gizemli etkisi de yapıyor. diğer erkek arkadaşların bence anlatmak istedikleri de bu. diğer renk çoraplar kırmızı yeşil vs. soytarı, palyaço etsiki yapıyor. :) benim görüşüm böyle.

bir de madem ısınmak için çorap giyiyorsunuz neden o zaman kalın naylon çorap değil de, incesini tercih ediyorsunuz bakalım :) aynı markanın kalın naylon çorabını giyseniz bacaklarınız erkeklere bu kadar çekici görünmez ama değil mi?

• senin gözün neden çatalda:))

• kalın giyiyorum. incesi yırtılıp durur zaten, bütün paramı ona mı yatırcam. ayrıca çorabın yanında düşük bel pantalon da bence masaya yatırılmalıdır. şayet düşük bel giyip üzerine çok kısa mont giyenler böbreklerini üşütmüyorlar mı merak içerisindeyim. bir de herkesin çatalını görmek zorunda mıyız?

• sana da thanks demir

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 17

• Bukadar cok etkilendiginizi bende bilmiyordum,bu site sayesinde ogrenmis oldum.

Ayrica ihtiyacim oldugunda,gerek duydugum zamanlarda giyerim.

• İnce çorapsız bacak meyvesiz ağaca benzer... İnce çoraplı hanımefendileri her ne için giymiş olursalar olsunlar... Selamlıyorum... İyi ki varlar

• Demekki bacaklarimla gayet barisigim;)

surekli giyme gereksinimi duymuyorum.

• Hayir seksi olmak icin gunluk giyecegim ince coraptan baska seyler tercih edebilirim.

Tamamiyle gerekli duyarsam giyiyorum.

• Bu siteye üye olana kadar bilmiyordum

• gördün mü bak doğru seçim yani:)

• ilk aklıma gelen oldu

• en çok bilinen marka penti ama:))) seninki nie penti

• Öncekileri Göster
  • erkeğin fetişi yoksa etkilenecegini hiç sanmıyorum

• fetişin ne günahı var, kötekliyorsunuz

• Fetiş duygularla bir ilgisi yok, ince çoraplı bir bacak normalinden daha fazla etkileyici bir unsurdur. :)

• dene istersen dısarı cıktıgında

• bu erkekler de herşeyden tahrik oluyolar ben ten çorabın tahrik ettiğini hiç düşünmemiştim lisedeyken eteğin yazın twn çorap giyerdik senin kastettiğin süper ince böyle güneşe çıkınca parlayanları varmış onlardan mı etkileniyosunuz?

• evet bu çoraplar çok çekici oluyor..

• parlayan daha bir güzel duruyor. ama bazen elbiseye göre matda güzel duruyor. farklı bir gözle bakarsan çorabın tahrik edici özelliğini anlarsın. hem çorap birçok kız için cansimidi noksanları kapatıyor :))

• o degisiyor erkekten erkeğe.ben daha cok siyah sewerim .ama ten renginde parlak daha cekici oluo erkekler için.çunku çorap oldugu farkedilio bacakta

• Vallahi etkilendiğinizden haberim yoktu . Hadi file çorap belkide .

Tabiki ihtiyaç dahilinde kullanıyorum ,kışın giyerim genelde süper ince ve parlak olanlar tercihim .

• hımm çok güzel bir tercih :))

• haber wermiş oldum:) bence bundan sora dikkat et giyince

• enteresan

• herkes için değil

• hayat enteresan

• nesi entersan

• sana bir sır vereyim, eğer sıcak ya da ılıman mevsimde giyiyorsa, kıllarını almamıştır:)))))

ben ihtiyaç olunca giyerim, üşümemek için falan.

• yaniii.ama genelde çalısan bayanlar giymek zorunda kalıo.kalsın daha iyi:))

• iş yerine ve kıyafete göre değişir sanırım.

• kesinlikle dogruşuk payı war:))ama çalısan kadınlar giymek zorunda sıcakta olsa

• ohoo şu erkekleride herşey etkiliyor. ihtiyaç diye giyiyorum şahsen:)

• gidebilir ama 'aaa bugün ince çorap giymişsin çok etkilendim' diyen bi erkek değil sanırım.

• ne bu kıvırma bakalım. herşeyden etkileniyorlar diye... sizinde hoşunuza gidiyor inkar edemezsiniz etkileyici olmak beyenilmek.

• daha bilmedigin bicok sey war erkekler hakkında.tabi bizimde bayanlar :)

• Öncekileri Göster
  • yuh artık çoraptanda mı etkileniyorlar :D

giymem gerekiyorsa giyerim erkeklerden banane :)

• :)

• bu ne inat ya :))

• samımıyetımle soyleyım hıc ınce çorap gıyerken erkeklerı dusunmedım yanı etkılemek felan aklımdan geçmedı çok mu etkılenıyolarmıs:D

• neden bu kadar şasırdın? kadınların bir araştırmaya göre kırmızı iç çamaşır giymelerine bayılırmış bu dahada şaşırtıcı

• evet hemde çok :)

• hemde nasıll:))))))))))

• Öncekileri Göster
  • Ben duyduğumda çok şaşırmıştım. İnce siyah çorap giyen bir kızın arkasından bir arkadaş "uff abi şu bacaklara bak" demişti. Çorap giymiş ne bacağı dedim, daha da çekici oluyor dedi. Ben de öyle bir çorap giymiştim, dönüp dakikalarca savunma yapmıştı "ama bak sana o gözle bakmam" diye :)))

• ama bakmıştı bile:)

• haha iyi kıvırmış :)

• Erkelrın nasıle tkılendıgı bıle umrumda degıll.. Hoşuma gıdyorsa ve üşüyorsam kıyafetımı tamalıyorsa gıyorum..

erkeklerın takıntılı dusuncelerıde çogumuzun umrunda degıl..

• alakası yok.

sanada iyi günler.

• senın sorundan bıle bu bellı neyse bu konu uzar ıyı gunler sıze..

• haydaaaa benm mesajımdan bu yorumu nasıl cıkardın anlamadım.

iyi giyimli bir bayan neden erkek delisi olsunki

• Öncekileri Göster
  • kalın çorap giymeyi sevmiyorum, ince siyah çorap favorimdir..erkekleri etkilemek değil de daha güzel göründüğüm için giyiyorum :)

• güzelmiş özlem hanım:)

• bence parlak ten giy daha güzel ve etkileyici inan bana

• kesinlikle benmde faworimdir siyah.eminim daha güzel göründüğünden

• Öncekileri Göster
  • Bilmiyorum. Bilmekte istemiyorum :)

• Nasıl etkiliyor ? ben eteğin altına gerektiği için giyiyorum

• evet o kesin

• tercüman olarak seni tutmucağım kesin

• herkesi aynı kefeye koymaktan bahsetmişsin onun cevabı anlamıyorsan tercüme ettir

• Öncekileri Göster
  • Aboo, ince çorap da mı etkiliyor?

• fetiş olmak suç mu değilim diye sıyrılıyorsun :))

• Yok sakinim de şaşırdım :D

• sakin ol stan :)))

• Öncekileri Göster
  • bu site sayesinde öğrendik fetiş sebebi olduğunu. ilk değilsin yani arkadaşım.

• son da değilim:)

• :)))

• ben daha fetiş ne demek bilmiyorum ama araştırmadım da :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir şey söylemek istiyorum bayanlar izninizle..Aşağıdaki ince çorap ile ilgili siz kadınlardan gelen tüm yorumları okudum..Bir kere daha emin oldum.. Siz kadınlar gerçekten büyük yalancısınız..Kendinize bile yalan söyleyip ikna etmeye bayılıyorsunuz..Yorumlara bakın...Hiç farkında değillermişte, elbiseye uysun diye giyerlermişte, öylesine giymek istediği için giyermişte, üşümemek için giyerlermişte...de de de devam ediyor..Rahmetli Necmettin Erbakan'ın lafı geldi aklıma sizi okuyunca.." HADİ ORDAN..HADİ ORDAN.." gerçekten default büyük yalan ustasısınız...birinizde çıksın evet kardeşim bacak benim ince çorabı kendimi güzel seksi hissettiğim için, giydiğimde erkeklerin daha çok dikkatini çektiğim için giyiyorum diyen bir tane delikanlı kadın yok mu aranızda ! pes gerçekten..

• süperince hafif likralı birde denyesi düşük olursa değme gitsin harika olur...

• ben bir çorap fetişistiyim,ben kendimde giyiyorum,jartiyer-ince corap topuklu ayakkabı

• Şu bir gerçek iş çorapta değil bacakta bacağı düzgün bir kız etkileyici diye bakılır. Çorap dedikleri gibi ihtiyaç ve tamamlayıcı. Çarpık bacaklı bir kız bin kere giyse ince çorabı etkileyicimi olacak yani saçma.

• sana çok katılıyorum. bacağın düzgün olması çok önemli

• bacak daha etkileyici

• çıplak hali

• çorap bacağa giyiliyo sanırım:))9

• ince noylon corap cogu erkegi etkiler. p*rno dergi ve resimlerdeki kizlar ince corapli, topuklu ayakkabiyla gorulurken, altlarinda kulotlari yok. cogu resim boyle. erkekler etkilenmese p*rnocular niye ince corapla kiz resimleri koysunlar. simdi burada ahlaklı gecinip, agirdan alanlari anlayamadim. guzel bacaklar oluyor cunku.

• senin benlen hesabin baska yerden burada gevezelik etme yumusak oglan.

• hem film hem resim yaşta 40 olmuş. Durum ağırmış senin komşu.

• kadınların yaptığı makyaj nasıl yüzü güzelleştiriyorsa, çorapta bacağı güzelleştiriyor. yani bacağın makyajı gibi. yoksa çorabın kendi bir şey ifade etmez. ince çoraplı bacak daha bir makyajlı seksi duruyor.

• lutfen bu cevabı okuyun bayanlar. thanks tarihci

• alakası yok bence sende böle bi durum var

• güzel görünümlü veya güzelleştirilmiş bayan bacaklarından tahrik olurum. ama sen olmuyorsan, bak onu bilemem :)

• gayet ii ayırıyorum illa tahrik mi olmak gerek beyni sadece sex e basan kafadan ancak böyle bi cevap beklenirdi

• sende göz yok ozaman. kıllı bacakla, mankenleşmiş bacağı ayıramıyorsun. çorap bunu sağlar.

• erkekler olarak ne ota boka tahrik olan yaratıklarmışız da haberim yokmuş. bu kadar tahrik unsuru varsa, çarşaf ve peçe kullanımını zaruriyet gören zihniyete hak vermeye başlıyacağım galiba.

• güzel görünmesi ayrı mesele, bunu bir tahrik unsuru olarak görmek ayrı mesele.

• çorap bacağı güzel gösteriyor ama inkar etme. yada sende bir problem var.

• Bunun siyah ince çorap, beyaz ince çorap, kırmızı ince çorap gibi alt türleri bile var. Kızlardan gelen yanıtlar şaşırttı beni açıkçası.

• fetis degilim etkilenmiyorum

fakat kizlarin bacaklarini guzel gosterdigi kesin :)

• Simdi birde super ince ve siyah rengi cikti :(

Bu sene onlara bakmaktan boggghhh geldi artik :((

• ince çoraplar bence yüzyılın en büyük icadlarından :D

• Bir kadın bence her seyıyıle cok ozeldır gıyımı kokusu durusuyla sadelıgı ve estetıgle.

Yükleniyor...