Sevgilime karşı duygularımdan emin değilim. Onu kandırmak yerine ayrılmayı mı seçmeliyim?

Ben karakter olarak kararsız ve biraz da dengesiz birisiyim. 2 yıldır hayatı paylaştığım, ciddi düşündüğüm kıza karşı olan duygularımdansa bu aralar emin değilim. Ona her seni seviyorum deyişim de yalan söylüyorum ama ayrılmaya da kıyamıyorum. Zamana mı bırakmalıyım yoksa ayrılmalı mıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hayatta en gıcık olduğum insan tipi 2 yıldan bahsediyon kardeş farkında mısın 2 günden değil o kız sen gidince neler yaşayacak farkında mısın sana güveni bırak bi daha hiç bi erkeğe güvenmeyecek ve yaşadıklarınız hiç mi acı çekmiyecen nasıl yüzüne bakacan bi daha laannn siz insan değilsiniz yaa

• kardeşim ben aldattım demedim aklım karışık demedim. duygularıma söz geçiremem ki. bu tepki niye?

• 2 yıl olmuş ya 2 yıl bi insan sevip sevmediğinden bu ilişkinin evliliğe gidip gitmeyeceğinden emin olmaz mı şimdi bi empati kur geçtin yengenin karşısına ben artık seni sevmiyorum niye işte olmuyo bu sana yapılsa o kızı naparsın?

Kızlar Ne Diyor 6

• Ona acıdığın an kendine acıdığın andır sakın acizleşme bu konuda boş yerede zaman harcama kızında zamanından çalma ayrılmak en mantıklısı ne olduğu belirsiz duygular sizi çıkmaza sokar.

• Önce kendi duygularından emin olmaya çalış sevmiyorum amam kıyamıyorum diye bir şey yok asıl sevmediğin halde umut verdiğin sürece kıymış olursun .. sevmiyorsan ayrıl

• ayril ayrilda gor... neyse ona aciyip uzuldugune gore senin icin degerli biri. zamana birak. biraz daha az zaman harca onunla. askiniza bi sans daha ver, birbirinize ozlemeye firsat verin..sen onu seviorsun ;)

• sevmediğin biriyle 2 yıl geçmezdi eğer sevmeseydin çoktan biterdi.. sen bence seviyorsun ama seni soğutan yönleri var o yönleri düzeltmeyi dene!

• sevmedıgınden emınsen ayrıl hıc kandırmaya gerk yok. aynısını o sana yapsa ne yapardın kendıne ıstemedıgın bıseyı baskasınaa yapma. sevmıyoken sevıyorum demek onu aldatmaktırr..!

• bence biraz mesafe koyup izle kendini. ve gerçekten kararsızsan kızı oyalama derim. senin ayrılmaya kıyamaman onun hayatından yıllar çalıyor. ve kimsenin buna hakkı yok.

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...