Sizce bir kız sevgilisine neler demeli, nasıl davranmalı, nasıl giyinmeli ?

Buyrun beyler sorum sizee.....bir kız olarak erkekleri çok ezdiğimizi fark ettim. hemcinslerim internette sürekli yazılar paylaşıyor erkek dediğin şöyle olmalı böyle olma, kareli gömlek giyen erkek candır, meleğim diyen erkek 1545875 adım öndedir... vs vs.. Peki erkekler kızlardan ne bekliyor ? ben merak ediyorum açıkçası hep kızlardan görüyoruz böyle şeyleri erkekler bizden ne bekliyor ? evet beyler sizce bir kız sevgilisine neler demeli, nasıl davranmalı, nasıl giyinmeli ?

Güncellemeler:
soru soruluktan çıktı polemiğe girdi ya kızlar erkeklerden çok şey bekliyor erkekler bizden ne bekliyor diye bi soru sordum demediğinizi bırakmadınız rahatsız ettiysem hepinizden özür dilerim soruya cevap vermenize gerek kalmadı.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

  • Kadın dediğin iyi sevişecek arkadaş. Koyun gibi yatmayacak,kımıl kımıl olacak yatakta. Aklını başından alacak ama, aklını sadece bununla yormayacak. Delireceksin ama delirmen hastalıktan olmayacak. Uzanıverdi mi yanına boylu boyunca, göğsünde atan kalbinin yerine koyacaksın kendini, ruhunu, herşeyini.Aşksız yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin. Kadın gibi kadın olacak kadın dediğin, çıtır çerez niyetine yemediğin. Bir gecelik değil, ömürlük olacak ömürlük. Yıllara rehaveti değil huzuru taşıyacak. En seksi leydi olmayı da bilecek,hanım sultan olup sözünü geçirmeyi de. ...

    2|2