Sizce bir kız sevgilisine neler demeli, nasıl davranmalı, nasıl giyinmeli ?

Buyrun beyler sorum sizee.....bir kız olarak erkekleri çok ezdiğimizi fark ettim. hemcinslerim internette sürekli yazılar paylaşıyor erkek dediğin şöyle olmalı böyle olma, kareli gömlek giyen erkek candır, meleğim diyen erkek 1545875 adım öndedir... vs vs.. Peki erkekler kızlardan ne bekliyor ? ben merak ediyorum açıkçası hep kızlardan görüyoruz böyle şeyleri erkekler bizden ne bekliyor ? evet beyler sizce bir kız sevgilisine neler demeli, nasıl davranmalı, nasıl giyinmeli ?

Güncellemeler:
soru soruluktan çıktı polemiğe girdi ya kızlar erkeklerden çok şey bekliyor erkekler bizden ne bekliyor diye bi soru sordum demediğinizi bırakmadınız rahatsız ettiysem hepinizden özür dilerim soruya cevap vermenize gerek kalmadı.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kadın dediğin iyi sevişecek arkadaş. Koyun gibi yatmayacak,kımıl kımıl olacak yatakta. Aklını başından alacak ama, aklını sadece bununla yormayacak. Delireceksin ama delirmen hastalıktan olmayacak. Uzanıverdi mi yanına boylu boyunca, göğsünde atan kalbinin yerine koyacaksın kendini, ruhunu, herşeyini.Aşksız yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin. Kadın gibi kadın olacak kadın dediğin, çıtır çerez niyetine yemediğin. Bir gecelik değil, ömürlük olacak ömürlük. Yıllara rehaveti değil huzuru taşıyacak. En seksi leydi olmayı da bilecek,hanım sultan olup sözünü geçirmeyi de. ...

Erkekler Ne Diyor 8

• yapmacık olmasın olduğu gibi görünsün sevgi ve saygı olsun tamamdır.

• Bir kadınla sevişmeden onu gerçekten tanımanın mümkün olmadığından hiç kuşkum yok. Ve ne kadar çok sevişirseniz birbirinizi o kadar iyi tanırsınız. Ve iş görmeye devam ediyorsa, bunun adı aşktır. İş görmez olduğunda da, başkalarından farkınız kalmamıştır. Seksin aşk olduğunu söylemiyorum; nefret de olabilir. Fakat seks iyi ise, diğer şeyler girer devreye -elbisesinin rengi, kolundaki ben, çeşitli bağlılıklar ve kopukluklar; anılar, kahkahalar ve acılar."

• bu dediğinle bir kız her sevgilisiyle sevişsin demek gibi birşey sonrada namussuz diyorsunuz ama ?

• Herkese kendini kanıtlamak zorunda değilsin..Diyen der.Ben demiyorum şahsen..Ki bende kimseye kendimi kanıtlamak zorunda değilim..

• herkezin kendi düşüncesi..

• İyi karakterli bir kız; taş gibi bir vücuda sahip, mırın kırın etmeden bütün cinsel ihtiyaçlarını karşılayan ve genellikle de çenesini kapalı tutan bir kızdır..Erkekleri çok ezdiğini mi fark ettin? Demek ki henüz gerçek bir erkekle tanışmadın..

• kendimin ezdiğini değil biz kızların ezdiğini ve ezmek derkende hep kendimiz birşeyler istiyoruz gibisinden söylemeye çalıştım senin gibi birisi dahada anlamıştı yorumlarda ama çoğunluk anlıyor kötüye yormayın ya. ve ayrıca sen bir sevigli değil beden arıyorsun kendine sevgili de bu özellikleri aradığına göre.

• Erkekleri isteklerinizle ezdiğiniz konusuna değinmişsin.Pardon hakkını teslim etmem gerek yanlış anlamışım..Sana göre ben bir sevgili değilde beden arıyorum olayına gelirsek şöyle cevaplamak zorundayım..Aynen kopyala yapıştır yapıcam..

• İyi niyetli,güzel,taş gibi bir kız :D

• şöle olsan iyi böle olsan ii demeden sen olduğun gibi kal o bana yeter diyen kız aradım ben hep buldum da sıkıntı yok :)

• allah mutlu etsin ne diyim :D

• düğün ne zaman? ne zaman düğün fıstığı yiyoruz? :D

• yengeyi bilmem de sen doymazsın :D

• Gerçekten sürekli durup durup insanlarla kıyaslamayın ve sürekli bir şeyleri kafaya takmayın yeter vallahi

• kafaya taktığım yokki ya benimki sadece merak kızlar bu kadar çok şeyler isterken erkekler ne düşünüyor diye soru sordum bune tepki anlamadım gitti

• Öncekileri Göster
    • Vallahi bir şey anlamadım...

• anlaman gereken tek şey BİZ KIZLARIN erkeklerden birsürü şey beklediği ve erkeklerin bu konuda ne düşündüklerini onların ne istediklerini sorduğum hepsi bu bu kadar basit

• Kötü günümde yanımda olacak,sevecen hafif tebessüm yeter benim için.

• ölü taklidini yapın gider beylerrr.

Kızlar Ne Diyor 2

• senin erkeklerin kızlara yönelik olarak açtıkları başlıklardan haberin yok sanırım?

• tabiki var o ayrı bir konu helede yabancı kızların türk kızlarından daha iyi karakterli ve güzel olduğunu söylüyorlar ha birde daha beceriklilermiş. bu konuya zaten ayrı sinirliyim her kızı aynı eleştirmeleri çok yanlış her insan farklıdır. erkeklerinki kıyaslama ben o konuya değinmedim burda

• düğüne daha çok sağlam para kazanıcam bir iş lazım doymayız biz :D:D

• bereket o az yiyo :D

• ne alakası var sadece kızlar için geçerli değil ki beklentiler hep karşılıklı..sanki erkekler demiyor mu sarışın kızdı esmer kızdı uzundu zayıftı rustu bilmem neydi diyee...kişiliğide şöyle şöyle olsun demiyorlar mı sanki :)doğal ve karşıklı bir durum bu ..

• haklısın aslında erkeklerde diyor ama kızlarda nedense daha çok görüyorum özelliklede face de bazı sayfalar çok yapıyor bunu

Yükleniyor...