Aşk üçgenindeyim 2 kanka bana aşık :(

ben 2 sinden de uzaklaştım ikisine ilgi duyuyor ama birisine karşı yoğundum ama baktım ki olmıycak aşık olduğum çocuktan da uzaklaştım kısacası naptığımı bilmiyorum aa elimi eteğimi her şeyden çektim şimdiikisi de arkamdan dön çağrısı yapıyo napim ben

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• geometrik olmuşsunuz .. hipotenüsü bul, gerisi kolay ..

• dalga geç sen benim durumum da olsan

• Öncekileri Göster
    • eywallah.. ne demek, yardıma ihtiyacın olduğunda şşşt de yeter börülcem ..

• :)))

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 yakın dost arasına kız girer ise o dostlar en kötü düşmanlar olurlar :) o yüzden 2 sinlede muhabbeti kes zaten bi süre sonra kendılerını avutacaklar bu sefer sen kötu olucaksın ama yapıcak bi şey yok :)

• :))

• Sen aşk 2 geninde kalmışsın hem bir düşün bakiyim erkekten kıza kızdan erkeğe kanka olurmu eğer oluyosa altında bi sinsilik yatıyodur mutlaka :)

• doğrusun

• Tak beni kolunu bu sıfatla birlikte gördüler mi sana selam bile vermezler.

• anlamadım

• Biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar ikisinide ... anladın sen onu

• yok valla anlamadım da biri benim hiç kimseyle bu yaşıma kadar çıkmadığımı biliyo o yüzden egosu için beni elde etmeye ve benim ilkim olmaya çalışıyo hırs yaptı

• Öncekileri Göster
    • lfın gelişi nese ben kaçtım

• Nereye daha muhabbet edecektik sana çok ince fikirlerimden bahsedcektim özelden

• sen en doğru olanı yapmışsın, tebrikler ;)

• iyi yaptım da aşık olduğum kişiyi unutamıyorum

• Öncekileri Göster
    • siz hangisini istediğinize karar vermediniz mi ? birisine asıksınız, diğerine ilgi duyuyorsunuz ?

• hocam birini sevdim ama beni yedekte tuttu sevgili yaptı çaktırmadan öteki ise benim kimseyle çıkmadığımı biliyodu bu yaşıma kadar hırs yaptı elde etmeye çalışıyo ikisi de gurursuz

• ulan bız bır tane bulamıyoz mıllet cıfter cıfter anasını satam

• :)))yaa yook 2 si de aşık napim abii benim suçum nee biri yüzünden aşık olduğum adamdan da uzaklaştım o da isyan ediyor 3 lemede kaldım ilgi görmüyorum diye

• Öncekileri Göster
    • hahaa ıkısınede vur tekmeyı

• :))))))))))

Kızlar Ne Diyor 3

• Unut ikisini de. Aksi taktirde hem kendine hem inlara zarar verirsin.

• ok unuttum

• normalde gizli cevap yazmam ama bunu da açık yazarsam utançtan yerin 777 kat altına inmem gerekecekneyse sadede gelirsek üç arkadaştık (hala öyleyiz) çok samimi 2 erkek bir de ben yediğimiz içtiğimiz malımız mülkümüz bir giderdi şimdi hala samimiyiz ama iki erkekte benden hoşlanıyor (ki biri seviyorum diyor diğeri fuckbuddy olayı var) benim ne halt yediğim belli değilsonuç olarak ben yapmadım sen yap ikisini de çıkar hayatından

• çıkardım hocam

• yaş kaç?

• 25

Yükleniyor...