• Sor
  • Bence

20'li yaşlardaki kızlar 30'lu yaşlardaki erkeklere ilgi duyar mı?

20'li yaşlardaki kızlar 30'lu yaşlardaki erkeklere ilgi duyarmı ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bazı kızlar sırf para için kendisinden kaç yaş büyük olduğuna bakmadan ilgi duymaktan fazlasını bile yaparlar, yapıyorlar.Bazı kızlar kendilerini olgun olarak gördükleri için (olgun olsalar da olmasalar da) kendilerinden yaşça en az 5 yaş büyük erkekleri tercih ederler. Bazı kızlar karşısındakinin yaşını hiç önemsemezler bir kere etkilenmişseler olay bitmiştir.Bazı kızlar şıpsevdidir. Yeter ki yakışıklı olsun yaşını falan gözü görmez.Bazı kızlar aptal oldukları için (yeterince idrak edemedikleri için) yaşı önemseyecek vakitleri olmaz.

• Tebrikler

• Eğer durumu yüzyüze anlatsaydım işaret diliyle anlatırdım olayı. "Çoğu kız bir buna (para) bir de buna (...)'ya da bakar"

Kızlar Ne Diyor 14

• duyar

• senin ilgi duyduğun biri var mı ?

• Öncekileri Göster
    • hıım ok. Boşveriyor ve eşelemiyorum.

• teşekkürler :)

• Serdar ortacın (42) manitası luiz (19) yasında yanii :)

• AAA Bilmiyordum. Gerçekten mi ? Güzelmiş doğrusu :))

• Öncekileri Göster
    • gerekirse ben yaparm.

• tamam bişey demedim madem öyle saygı duyarız efendim.

• eğer kız otuza yakınsa duyar değilse karşısındaki kişiyi adam bu yaaa diye nitelendirip uzak durur.bu arada çok güldüm alemsin yaa :)herkese soruyo hayatında biri var mı diye :)

• sana da sorayım :)) hatrın kalmasın. Hayatında biri var mı ? :)))

• Neden duymasın? Ben duyuyorum mesela ama bana abi ayağı yapıyor mal. :S Üstelik beni beğendiği çok açık. :/

• hayatında biri var mı ?

• Öncekileri Göster
    • Kendimi bi duruma soktuğum yok çünkü en fazla muhabbet ediyoruz. Gidip orda burda buluşmuyoruz. Ben ondan 9 yaş küçüğüm. Adam zaten çok iyi bir pozisyonda. Kariyeri sağlam, etrafında bi sürü bayan iş arkadaşı var, e sevgilisi de var. O halde ne diye böylesi bir herif benim ilgimden ve iltifatlarımdan bu kadar memnuniyet duyuyor? Ama onun da günahını almayalım ben iltifat ettiğim an, sevgilisi olduğunu hatırlatıyor bana. Ama asla uzaklaştırmıyor da buna karşın. Kesicem diyaloğumu kısa süre sonra.

• kesmen bence de iyi olur. sen de istersen tanışalım. Bir kahve içelim ne dersin ?

• ilk aşkım benden 10 yaş büyüktü 15 25 idik...platonikti.

• sen neler düşündün bu konu hakkında ? seninde ilgin var mıydı?

• İhtimaller her zaman vardır

• hayatında biri var mı? :))

• Öncekileri Göster
    • şikayet ettim eminim

• Şikayet etme özgürlüğün var elbetteki de, ben niye şikayet ettiğini anlayamadım.

• duyaz serdaç ortacın karıcı olacak kız 19 yaşında.p evlenme pilanları kuruyolar

• hayatında biri var mı? :))

• nononono.nononono:p

• duyar

• sırayla soruyorum artık :))) peki senin hayatında biri var mı ?

• hayırdır:)

• hayır yaa :)) zannediyorum erkekler kadınlar kadar yalnızlığa tahammülkar olamıyorlar. Herhalde genetik olsa gerek. ben de sırasıyla soruyorum. uslubumu ve düzeyimi bozmadan. Uygun görülürse tanışmak istiyorum. hepsi bu :))))

• kız milleti bu belli olmaz

• :)))

• duyar

• şu an ilgi duyduğun biri var mı ?

• Öncekileri Göster
    • ikiside yok

• ben tanışmak isterim doğrusu. çünkü dört aydır benimde hayatımda kimse yok. bilmiyorum belki sanal daha gerçekçi çıkabilir :)))

• duyar bence kız fazla olgunsa kendi yaşındakiler onu memnun etmez ama yinede 10 fazla

• duymam

• kesinlikle duyar hatta daha çok bile duyabilir

• Madem ki yorumunuz bu yönde, kendiniz de ilgi duyuyor olmalısınız . Tanışmak isterim sizinle doğrusu. cihanhacettepe@hotmail.com beklerim

• şair burda kendinden bahsetmiş. niye duymasın duyar.

• şairden kinaye ben isem :))) tespitin doğru. Peki senin hayatında biri var mı ?

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...