Sevişirken ağlayan kadınlar

Bir kadın neden ağlar sevişirken ? Tecavüz ile, zorlanarak, kandırılarak sevişilmeyen bir kadın, neden ağlar sevişirken? Aklı hala eski... Daha Fazla

Güncellemeler:
Sorunun içinde ki anlamın farkına varmayan olayı cinsel organ boyutuyla, sex pozisyonu ile algılayan arkadaşlar lütfen cevap vermesinler.

En İyi Kız Görüşü

• ben ağlamıstım bir kere çünkü eski sevgilimin bedenını özlediğimi hissetmiştim ağırıma gitmışti,kahrolmustum.sonra neden agladın sorusuna da mutluluktan seni çok seviyorum demiştim.yalan degıldı seviyorum ama ne de olsa geçmiş kolay silinmiyor zaman ve sabır gerek bak şimdi aglamıyorum

Soran beğendi
    • Bu benim de sıkça yaptığım bir durum ağlamıyorum ama bir erkek olarak eski sevgiliyi her özlediğimde başkasıyla sevişiyor, başka bedenlerde onu arıyorum. :( ama ister erkek ister kadın olalım eski sevgiliyi hala özlüyorsak yeni sevgiliye, yeni kadın ya da erkeklere ve en önemlisi ruhumuza yanlış yapmıyor muyuz.

• kesinlikle haklısın ama benim benim ilişkim 7 yıl sürdü ve birgün bitti 3 yıl aradan sonra sevebilecegım birini buldum.unutmak istiyorum ve zamanla sanırım alısıyorum

• Verdiğin tarihler benim hikayemle ne kadar örtüşüyor :S