• Sor
  • Bence

Sevişirken ağlayan kadınlar

Bir kadın neden ağlar sevişirken ?Tecavüz ile, zorlanarak, kandırılarak sevişilmeyen bir kadın, neden ağlar sevişirken?Aklı hala eski sevgilisinde midir ?Daha önce hiç mi aşk ile sevişmemiştir?Suçluluk duygusu mudur onu ağlatan?Neden ağlar kadınlar sevişirken, siz neden ağlarsınız?

Güncellemeler:
Sorunun içinde ki anlamın farkına varmayan olayı cinsel organ boyutuyla, sex pozisyonu ile algılayan arkadaşlar lütfen cevap vermesinler.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ben ağlamıstım bir kere çünkü eski sevgilimin bedenını özlediğimi hissetmiştim ağırıma gitmışti,kahrolmustum.sonra neden agladın sorusuna da mutluluktan seni çok seviyorum demiştim.yalan degıldı seviyorum ama ne de olsa geçmiş kolay silinmiyor zaman ve sabır gerek bak şimdi aglamıyorum

• Bu benim de sıkça yaptığım bir durum ağlamıyorum ama bir erkek olarak eski sevgiliyi her özlediğimde başkasıyla sevişiyor, başka bedenlerde onu arıyorum. :( ama ister erkek ister kadın olalım eski sevgiliyi hala özlüyorsak yeni sevgiliye, yeni kadın ya da erkeklere ve en önemlisi ruhumuza yanlış yapmıyor muyuz.

• kesinlikle haklısın ama benim benim ilişkim 7 yıl sürdü ve birgün bitti 3 yıl aradan sonra sevebilecegım birini buldum.unutmak istiyorum ve zamanla sanırım alısıyorum

• Verdiğin tarihler benim hikayemle ne kadar örtüşüyor :S

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben daha iliskiye girmedim, evlendikten sonra gircem ilk defa. Ama söyle bi düsünürsen o aglama isini, belki utancliktan, kendimi bir erkege teslim etmenin verdigi o duygudan labilir, cogu kadin öyle duygusallasiyormus sekste. Asik oldugun insanla olursa eger, asiri sevincten olabilir, duygularina artik hakim olamazsin okadar mutlu olursun ki aglarsin.. Ben mesela aglayabilirim öyle seylerde duygusal biriyimdir.. ilk gecede biraz aglayabilirim.. Hem ailemi düsünürüm tuhaf olurum, hem sevgilimle nihayet birlesmenin mutlulugu olur icimde, hemde sevgilimden utandigim icin.. bunlar ama bence cok güzel duygudur pozitiv birsey bence.

• kaybetmekten korktuğundan ağlar.dokunduğu bedenin bir gün oa ait olmama ihtimalinden korkar

• Mutluluktan ağlar. :D

• Gideceğini düşünüyor.

• bunun mantigini ansytan bile cozemedi

• belki sevyodur hayır dıyemıyodur suclu hıssedıyodur .. eski sevgılısındede olabılır aklı unutamamıstır unutmaya calsııyodr sevsrken aklına o gelıyodur.. daha önce hıc ask ile sevısmdgı ıcın olcagını sanmıyorum..

• "Severek sevişmek ne güzelmiş" diyerek ağladığını biliyorum birinin.

• olabılır..:)

• içer ilerliyodur

• canı yanmıştır fazla itelemezsen ağlamaz :p

• ilk kez duydum

• Ağlayacaksa neden sevişiyor?

• babam aklıma glırve kndme hakım olamadıgm ıcın aglarm sanırsam

• sevişirken zevk alırken, evlenmeden sex yapmış olmanın verdiği suçluluk duygusu mudur söylediğin ?

• Öncekileri Göster
    • ama bak bsy daha solıyım sevgılımle elele gezerkn bıle ıcım rahat olmuyo .

• hmm

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...