Akşama kadar iltifat edersin off sıkıldım der, bir şey demezsin benle hiç ilgilenmiyorsun der

yahu bu kızları bı turlu anlayamadım aksama kadar ıltıfat edersın off sıkıldım der bısı demezsın benle hıc ılgılenmıyosun der ya ben anlayamıyorum yada hıc buyumuyo bu kızlar varmı aranızda benle olupta bana bunları soylemeyecek bırı?Kızlar sıze soruyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Oğlum sizde şu sorun var hiçbirşeyin ortasını bulamıyorsunuz... Ya yetersizsiniz ya da boğucu. İltifat niye ediyorsun çok iltifat samimiyetsizliğin işaretidir, içinden gelerek söylediğin küçücük bir söz ona bir hafta yeter. Siz işin içine duyguları katmıyor, sadece kızı tavlama aracı olarak görüyorsunuz. Bol keseden iltifat sallıyorsunuz, karşınızdakini alıştırıyorsunuz sonra bir anda kesince de insan yanlış anlıyor yalan mı, ben bu yüzden diyorum ya en başından itibaren kendiniz gibi olun ki karşınızdaki kiminle sevgili olduğunu bilsin diye...

Kızlar Ne Diyor 7

• her seyin coku da azi da kotu

• orta yerı bul sende cok ıltıfat edene guvenılmez hıc ılgı sortermeyenede guvenılmez kızlar böle dusunur

• Fazla iltifat yalanmış hissi uyandırıyor bayanlarda. Yani en azından bende. Abartınca sıkılıyor yani karşıdaki. Az ama öz olunca tadından yenmez.

• Islak odunla vur agzinin ustune bak konusuyormu ole birdaha

• bu tip sorularla zihnini meşgul edenlerin beyin yaşı: maksimum 13.ne biçim bi nesilmişsiniz, cinsiyetmişsiniz, kültürünüz varmış be arkadaş.zihin yaşı 13ten ileriye ancak 50 yılda falan gidiyor.

• dur bı guleyımde bosa gıtmesın :))))))))

• kendı adıma konusayım ılgısızlıge gelemıyorum ama cok ılgıde sıkıyor ortasını bulun sızde yaaa

• ortasını bulmak ıcın 4 yıl ugrastım ama yok yok tutduramadım bı turlu benım beynım durdu artık cozemedım sız kızları

• her şeyin bi kararı vardır akşama kadar iltifat neyin nesi

• lafın gelısı papaganda degılızhanı

Erkekler Ne Diyor 1

• 1 iltifat et sonra başka bir şey yapma 5 adımla gelicek sana :D

Yükleniyor...