Led bilgisayar monitörü almak istiyorum. Özellikleri nasıl olmalı?

Aslında böyle bir soru sormazdım fakat çok kararsız kaldım.

23inç Led monitör almak istiyorum. Özellikleri nasıl olmalı mesela link deki monitör nasıl ? Fiyat aralığı 300 - 400 tl olması lazım. Yardım edebilirseniz...

Güncellemeler:
Led monitör istiyorum ama yok lcd al bu daha iyi derseniz kararım değişebilir. 23 inç olması önemli.
LG Olması şart değil önemli olan özellik
Card name: NVIDIA GeForce GTX 550 Ti

Manufacturer: NVIDIA

Chip type: GeForce GTX 550 Ti

DAC type: Integrated RAMDAC

Device Key: Enum\PCI\VEN_10DE&DEV_1244&SUBSYS_26101462&REV_A1

Display Memory: 2780 MB

Dedicated Memory: 993 MB

Shared Memory: 1787 MB

Current Mode: 1280 x 1024 (32 bit) (60Hz)

Monitor Name: Genel PnP Monitör

Monitor Model: PH107E/V/S/G6

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• linkteki monitör led değil lcd, ayrıca 23" değil 21,5". tavsiyem üzerine biraz daha koyup link yalnız bu analog girişli. ekran kartında dvi veya hdmi desteği varsa bu link

tasarımları da güzel.

• rica ederim :)

• display port kablosu link

• mail attım bakalım. Sağol senide yorduk :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 4

• samsung al bir de Kontrast Oranı Bak 21,5 yada 22inç al en uygun kullanım onlarda 23inç alma derim ekrana hakım olamazsın

• ps3 veya xbox falan bir konsolun mevcutmu. eğer mevcutsa hoparlörlü monitör düşünebilirsin.

benq yada göz at derim. benq monitör sektörünün büyüklerindendir. panelleri genelde benq üretir. bir araştır derim.

• teşekkürler. araştırıyorum bakalım.

• birkaç donanım sitesi var buraya yazmiyim şimdi orda aratmalısın okumalısın yazılanları. bende ps3 var ve hem pc ye hem ps3 e bağlanacak birşey arıyordum. tabiki ps3 için ya ses çıkışı olmalı yada hoparlörü. ikisi bir arada olan 2 tane hdmi, dvi, vga çıkışı olan e2420hd modelini aldım. tek eksiği led değil. led olmasa bile bu özellikteki diğer monitörler ya sorunlu yada 1000tl üzerinde falandı. ihtiyacımı karşılayan benq oldu. çokta memnunum. kusurusuz denebilir.

• link bu nasıl :)

Ya da önerebileceğin var mı 23inç olmasada 22ye razıyım. benq ile kafamı karıştırdın ama birisi daha tavsiye etti :)

• Öncekileri Göster
  • Ben bir LG aldım ta 4 sene önce, hala taş gibi.

• LG'de marka mı ? Samsung, Philips vs. monitorler çok daha iyi ve kaliteli.

• Samsung almalısın o zaman.

• "lcd paneli dünyada üreten iki firma var: biri lg diğeri samsung. geri kalanlar plastik enjeksiyon firmaları" diye söylemişti vakti zamanında bir firmanın bir ar-ge mühendisi.

Yükleniyor...