En değişik ve hoş çıkma teklifleri neler?

Sizin yaptığınız ya da bildiğiniz en değişik ve hoş çıkma teklifi var mııııııııııı ? Varsa paylaşırmısınız bende hoşlandığım kıza teklifte bulunucamda hoş ve değişik bişey olsun istiyorm ve etkileyici tabiki. Şimdiden teşekkürlerrrr :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 4

• çıkma demeseydin keşke

• Özür dilerim .s

• çıkma teklifi mi kaldı artık ya

• internetteki kısa metraj aşk filmelirni izle bi kaından bişe oğrenirsin

• dominosta kalp şeklinde pizza yaptır :D

• Dur ekledim seni kabul et ordan mesaj atiym

• ben şimdi anlamadığım sen anlattığın kızla mı sevgili olmak istiyorsun başka biriyle mi

• Kendime geldim tabi 1.5 yıl falan oluyoda geleceğimden vazgecmemin geri dönüşü yoktu ondan dönüşü yok yani vazgectm bi kere . Simdi bi kız gelse tekrar onun ıcın aynı şeyleri yapabilrmym diye düsünyorm. Ne yapmayalm ki en cok senı sevdm en cok şeyi senin icin yaptım diyebilyiim. Herşeyi ve en coğunu bu kız ıcın yaptm. Bi daha bi kızla olacamıycam diye cok korkuyorm

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim bir kaç taktiğim var ama şimdi burada söylersem ilerde benim işime yaramaz kusura bakma :D sen çok gizli sırlar istiyorsun be arkadaş :D devlet sırrı gibi iş bu... İlizyonistden sırrını istemek gibi...

• Belkide öğledir :)

• Playboysun mübarekkkkkkkkkkkk dayıı

• boşuna uğraşıyorsun

• teklifini yap ve gör.uğraştığına değmeyecek.sen ne kadar orjinal bir şey yapsan da kadın her zaman daha iyisini hayal edecektir.

• Senin kafa bitmiş aslan

• teklif etmek ne demek.sevdiğin kızdan onunla gezmek vakit geçirmek ve diğer şeyler için izin istemek.bu sana da biraz saçma gelmiyor mu.gerçek bir erkek istediği kızı alır gezer,vakit geçirir ve butun bunlar için ekstradan izin istemez.kız senleyse zaten kabul etmiştir.kendini neden riske atasın.

• Öncekileri Göster
  • Benimle bir elmanın iki yarısı olur musun?

• klişeee :D

• Uzun zamandır kimseye teklif etmiyorum taktik geliştirmem lazım takipteyim.

• :(

Yükleniyor...