• Sor
  • Bence

Paramı çok fazla harcıyorum. Ne yapmalıyım?

dışarı çıktığımda cebimde kredi kartım dahil olmak üzere yanıma 70 tl alıyorum.2 haftalık param 70 tl.ama 70 lira nedense 2 günde bitiyor.10 kuruş... Daha Fazla

En İyi Görüş

• ben de çıkıyorum elimde hiç bi şey yok ama cüzdan delik hamburger,kahve,bira,kumpir, tatlı,tuzlu... derken koca göbekle eve dönüyorum

Erkekler Ne Diyor 14

• Para kazanıp kendi ayakların üzerinde durduğunda rölantiye giriyorsun.Bence şimdi bir şey yapma keyfini sür.

• babamla papaz olmak istemiyorum :D

• Zangoç olmakta elinde.
      Bence bu keyfi hiç bozma bak ısrar ediyorum :)

• Şu dünyaya kaç kere geleceğiz? Harca sonuna kadar.

• donuma kadar :D

• ben çok denedimde bi çözüm yolu yok :)

• alısverıs merkezlerınden uzak dur

• kendini tutmalısın bence şöyle yap kredi kartını ailene geri ver ve nakit olarak bugun 50 haftaya 30 düşür gereksiz şeyleri alma sadece yemek ihtiyaçlarını falan al belki düzelirsin ..

• walla ya aynı dertten muzdaribim para nereye gidiyor anlamıyorum

• Bir şeye gerçekten ihtiyacın yoksa alma. Onsuz yapabiliyorsan eğer, ihtiyacın yok demektir. Arada tabii ki kaçamaklar olur, ama arada.

• Merhaba, benim size tavsiyem harcadiginiz her tl yi bir kenara not edin ya da internette harcamalarinizi kaydedebileceginiz bir cok uygulama mevcut onlari deneyin. Bende ayni durumdan muzdaribim harciyorum.com u kullanarak ay sonundaki tahmini harcamami gorebiliyorum bir nebze yardimci oluyor.

• kına yak

• Ben borca girdim ev araba vs.insan cebindeki para kadar harcıyor.

• Kredi kartı ve kadın bir araya geldi mi varya önün almak imkansız artık.

• Yanına nakit alma.Banka hesabına at paranı ve lazım olunca az az çek.

• harcama ne yapcan :D :D :D

• yaşam pahalı güzelim

Kızlar Ne Diyor 3

• hepsini yanında taşımayarak bu sorunu çözebilirsin :DD kendine günlük bi sınır koy... arkadaşlarındann yardım iste bişeyi almak için saldırırken seni tutsunlar iki koldan :DD

• belkide ben normalimdir fiyatlar pahalıdır.allahım :(

• Öncekileri Göster
    • ben kredi kartlarımın ikisini kırdım ama çok da etkii olmadı

• benim kredi kartım yok... hiç olmadı.. olmasınıda istemem...

• Ozaman yanına kredi kartını alma, 70tl de alma, o gün limitin ne kadarsa o kadar al, mecbur okadar harcamak zorunda kalıcaksın

Yükleniyor...