• Sor
  • Bence

Sevgilinizle buluşmak için evden çıkma bahaneleriniz neler?

aileleyle yaşayınca heleki sevgilini bilmiyosa ve tutucu iseler buluşmak için bahanen olması lazım

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Yeah, güzel soru.. :)Üniversitedeki arkdaşlarımla buluşcaz.. klasiktir bu zaten..Arkdaşımla kitapevlerinden bi kitabı almak için uğraşcaz tüm gün ya off yorulcam yaa gitmesem mi..yok gitmeliyim dimi anne kız yorulcak :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Hmmm.Arkadaşlarla buluşcam yalanı en genel geçer olanı galiba ..

• arkadaşlar faceden tanıdığım 4 yıllık uzaktaki sevdiğimi görmeye gidicem ist ama o hep diyor evden çıkamam babası varmış da,bahane mi? bu ama babasının annesinin ablasının ve kardeşinin yanında bana kamera açıyor evden çıkamıyo görüşmeden teli vermiyo biz nasıl tanışacagız sizce bu kzın derdi ne ? benimle ilgilesenseydi beni görmek isterdi değilmi arkadaşlar lütfen yardım edin

• arkadaşlarla atom parçalayacağız da gitmem gerek.bilime karşi gelmeyin bu yüzyilda hemide :)

• liseden arklarla buluşacaz

• bedava ekmek dağıtyolarmıs ben bi gideyim :)

• anne wc ihtiyacım var camiye kadar gidip hemen geliyorum...

Kızlar Ne Diyor 7

• Annecıgım arkadaslarla dolasıcagım...

• ne kadar naziksin sen öyle :)

• eeee baska nasıl kandırırım =)

• En iyi ve klişe yalan arkadaşlarla birlikteyim demektir.

• kız arkadaşlarla olma bahanesi, bi ihtiyacım var deyip cıkma ve bişey almadan eve gelince "bulamadım" deme bahanesi :D:D

• ben ücretsiz ingilizce kursuna yazıldım demiştim bu yalan bana uzuuun zaman yetti her çıktıgımda kursa gidiodum bi defterle :D o kurs hiç bitmedi :D

• öğrendin mi ingilizceyi bari :D

• bencede ne öğrendin diye sormadılar mı hiç defter de boş:)

• az buçuk bilioduM zaten pek sormadılar :D

• kız arkadaslarla bulusmaya cıkılabılır.yada ozel ıhtıyaçlar ıçın bıkaç saat evden ayrılınabılır

• arkdaşlarla çıkıyoruz en iyisi sanırımekmek alıp gelicem diyip 2 saat gelmediğim bile oldu haha :D

• arkadaşımla bukuşucaz

Yükleniyor...