Aşık olan erkek sevdiği kıza dengesiz mi davranır?

Aşık olan erkek davranışlarında tutarsızlık yaşar mı?gel gitleri olur mu?bu sevdiği kızdan çekindiği için midir yoksa kızın sevgisini ölçmek için midir?erkekler duygularından emin olamadıkları zaman nasıl davranırlar?karşısındaki kıza gerçek anlamda Aşıksa ona diğerlerinden farklı davranması gerekmez mi?dalga geçen erkek seven erkek bunu ayırt etmek zor olabiliyor gerçekten aşık erkek budur dalga geçiyorsa budur diyebileceğiniz Yorumlarınızı bekliyorum?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sadece erkek değil kızlar da dengesiz davranıyor :P Hem bu kişiden kişiye göre değişir. Hayatımda ilk kez bir kız benimle istediğim gibi ilgilenmişti, ben de ona daima nasıl ilgi istiyorsam ona öyle ilgi göstermiştim. Ama sonuç aldatılmak oldu:/// :((( önce bana olan ilgisini ve sevgisini kesmişti ve birini bulup onunla birşeyler yaşamaya başlamış, daha sonra da bana hep hem umut verip hem de ilgisiz olmaya, soğuk ve kötü davranmıştı:/// :((( En sonunda da beni aldattı:(((Senin şu dengesiz davranışları dediğini biraz daha aç. Bu arada neden olmasın öyle arada bir gelgitleri.

• Anladım:)) O zaman karakteri öyle. Seni çok sevmiyor hem galiba.

• yapmadğımı nerden biliyosun:)şaka bi yana ben en başta yapma gerekeni en son yaptım.kensisinden sıkıldığımı söyledim bana uzak durmasını söyledim daha ne yapayım ki?sanırım bi daha yaklaşmaz bana tabi hiçbirşey olmamış gibi yine yanımda bitmezse!soğuk da davranıyorum bozuluyor buna.ama yapacak bişey yok dengeli davransaydı bunlar yaşanmazdı!

• Aşk ciddi iştir, dalga değildir. Ama seninki hiç kaybetme korkusu yaşamıyor galiba. Ona bir bunu yaşatacaksın ki aklı başına gele. Onunla o kadar çok samimi olmuşsun ki saçmalamaya başlamış. Ama onun seni sevdiğini anlamak için ve aklı başına gelmesi için tripler (tripleri hiç sevmem aslında:/ ) falan at.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 12

• 2ay

Aşk dengesizliktir.Dengeli olan sevgidir.Size olan dengesizliğinin ve tutarsız davranışlarının altında muhtemelen size karşı bir güvensizlik ve ön yargılarıvardır.Bazende karşınızdaki kişide ilişki ya da aşk korkusu olabilir.Oturup neden böyle davrandığını karşılıklı konuşmanızı tavsiye ederim.

• sen bunu anlayamamışsınnnn

• normal davranır ama kişiliğe göre değişir

• aşkın gelişi aklın gidişi :))

• aşk bu insanı her hale sokar

• bu sadece erkeğe bağlı değil ama karşısında ki kıza göre erkeğinde takındığı tavır değişir farklı taktik dener her kıza aynısını yapmaz.. ağır başlı güzel bir kıza erkek her zaman ciddi ve saygılı yaklaşır,şımarık kızada şımarık ve alaycı yaklaşır.yani diyeceğim şu ki bir erkek sizle ilgileniyorsa bu dalga olabilir hayran hayran bakıyor olabilir .sizden hoşlanmıştır.yani sizin tarzınızı değerlendirir ona göre oynar siz neyseniz oda o olur .ama en küçük seri ilgiler hoşalnamayı ifaede eder.buda bu olayın son formülüdür.çünkü hiç bir erkek sıradan biriyle dalaga geçme ya kesme yoluna gitmez o riski almaz sadece hoşlandığına bakar.

• tam anlamıyla kendi olamaz başlarda... suspus olur eşşek gibi açken yok sen ye ben tokum der çok kalamaz yanında kalmayı çok istese de... sizde tam bu arada sıkılır hadi eyvallah bilader dersiniz..

• aşk diye bi şey de yok bu arada

• dengesiz davranmak için illa aşık olmak gerekmiyorki bazen kızlarla oynamak içinde dengesiz olunabilir :D eğlence amaç

• tamam işte .d deneyerek yaşayarak öğreniceksin.d

• yok böylesi ilk defa karşıma çıktı daha önce rastlamadım:)

• böyle şeyleri tecrübe ettikçe öğrenirsin

• Öncekileri Göster
  • Kişiden kişiye değişir.Aşıksa, bütün saçmalıkları yapabilir...

• Bir erkek olarak aynı cinslerimi sanırım siz bayanlardan iyi tanırım, aşık olan erkek asla aşık olduğu kişiye yalan söyleyemez, onu aldatamaz, sürekli yanında olsun ister ve ona hiç doyamaz, hatta aşık olan erkek biraz mecnun gibidir, ne yaptığını bazen oda bilmez, bunun dışındakiler çakma aşıklar...

• Bazen kızar ama kızmamak için kendini zor tutar. Bazen espri yapmak ister ama kırmamak için berbat bir espri yapabilir. Dikkatini çekmek içindir bunlar.

• Bence gözlerine bak ve kalbinin sesini dinle. Sana cevap verebilecekler biz değiliz, o ikisi.

• Bunlar var aynen dediğin gibi ama emin olamıyorsun keşke herşey net olsa!

• aşık erkek ,bazen saçmalar,saçmalıyorsa sana asıkdır,sözlerinde bazen tutarsızlıklar görürsün

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...