Türkiyede psikolog olmak nasıldır?

biravuçgökyüzü
Psikologlara bakış açınız nedir ? Bir arkadaş,bir eş olarak olarak görmek sizi korkutur mu ? Ben psikoloji öğrencisiyim bazen gereksiz esprilere,dert yanmalara sık karşılasıyorum toplumun bu işi yapanlara bakış açısı,beklentisi nedir.Mesela sorunsuz bireyler olarak mı görünüyorsunuz.Bir arkadaş ve ya eş olarak sizi eleştirmesinden çekinir misiniz?
Güncellemeler
+1 yıl
Yorumlardan anlaşılan insanların psikologlara pek sıcak yaklaşmadığı.
Türkiyede psikolog olmak nasıldır?