Bir erkeğin aşık olduğunu nasıl anlarız?

detaylı belirtiler vardır ama ben hiç şaşmaz denilen belirtilerden paylaşmanızı istiyorum ya da daha değişik size özel olan hoşlanma beğenme aşık olma belirtileriniz?tamam bu bana aşık dememiz lazım da erkekleri nasıl çözücez yardım lütfen:)

Anket Sorusu

• Sürekli gözü üstünde olur.seni takibine alır. A seç
  • Seni görmek için bahaneler arar yanında olmak ister. B seç
  • Belirtisi falan yoktur hoşlanıyorsa direk gider söyler. C seç
  • Seninlehiç bıkmadan uğraşır,laf atar ortaya seni gıcık eder.sürekli.ve bundan zevk alır. D seç
  • Kişiden kişiye değişir.herkesin karakteri sevgisini gösterme biçimi farklıdır. E seç

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• seni güldürmek için uğraşıyorsa, sürekli görmek için bahaneler çıkarıyosa aşık oluyodur:)

• değil. aşkla ilgisi bile yok

• aslında ben cevremdeki tüm kız arkadaşlarımı güldürmek için uğraşırım şakalar yapıp laf atarım hoşlanma falan yok aslında hoşlandığımı nasıl anlar heycanlanırım ve normalde davrandığımdan onun yanında çok farklı davranırım

Erkekler Ne Diyor 25

• aşık insan saçmalar arkadaşım sağlıklı olmaz düşünemz heyecanlı olur bir bayanda kesinlikle anlar bunu kesinlikleee oturup doğru dürüst konuşamaz hee birde sürekli gözü üstünde olur takip eder seni çok iyi takip eder fakat sende ona yanaşmalısın ama ortak bir kanı aşık insan saçmalar olduğu karakteri tipi senin yanında ortaya çıkmaz...

• Delikanli adamsa gelir konusur! (diyene bak :) 5 aydir acilamiyor. Ama yok olm yok bu sefer kesin acilcam :) boyle kendi kendine konusuyorsa asik olabilir :) psikolojik sorunuda olabilr. He birde normalde mantikli konusup ve konuskan biri olup senin yaninda susuyorsa veya sacmaliyorsa asik olabilir. Ama zeka geriligi de olabilir :) iste hep boyle iki arada bir derede kaliyorsan asiksindir. O da bu sekildeyse o da asiktir ama anlamak icin ilgi gostermen gerekir yoksa kendi ic dunasinda iki yollar arasinda takilip kalir, senide ayni durumda birakir :)

• anlayamazsın panpa

• Sürekli gözü üstünde olur.seni takibine alır.

• Aşk ne ? :)

• yani ben uzaktan uzağa süzerim hatunu gözlerimle yirim :)

• valla ben aşık olmuştum ciddi anlamda. hiç öyle güldürmeymiş gıcıklık yapmakmış alakası yok bir harf söylemeye bile utanıyor insan

• aynen öyle arkadaşım bak bu yorumuna ve diğer bütün yorumlara kesin katılıyorum ama eğer bu durum her bayanın yanında oluyorsa bir sorun vardır fakat 1 bayanın yanında oluyorsa sorun yoktur geçici bir şey bence mümkün olduğunca eğer oluru yoksa o bayanın var olduğu ortamdan uzaklaşmakta fayda var yoksa kendini yıpratırsın... kendin üzülürsün başka bir şey olacağı yok...

• sürekli acı çekiyosun bide. aşık olan kişi doğru düzgün konuşamaz karşısındakiyle sevmek ayrı aşk ayrı bişey. yaşayan için aşk baya kötü yani

• budur öyle yok gıcıklık yapmakmış bilmemne yapmakmış o seviyo demek aşık demek değil. valla benim gibi olmak hiç de iyi değil yani aşık olmak hiç güzel bişey değil zaten aşık olmanın nedeni onun sana yüz vermemesi yüz vermeyince sen istemeye devam ediyosan bide sevgin artıyosa aşık oluyosun

• Öncekileri Göster
  • Baştan dördüde doğru ben B dedim.

• E...Herkes birbirinden farklı.Kimisi 'sensiz uyuyamam ben' der iki ay sonra ayrılmaya çalışır,Kimi sessizlikle kıskanır.Kalbinde hangisine guvenebiliyorsan o asiktir.

• E seçeneği zaten diğer 4ünü otomatikmen eliyor :)

• Tabii ki E şıkkı. Yoksa herkes herkesi anlardı ve bu tür sorular olmazdı. ;)

• B: Seni görmek için bahaneler arar yanında olmak ister.

• 'A' şıkkını kızla cinsel ilişki yaşamak için yapan erkekler çok ..Bence %100 'B' şıkkı .. 'E' şıkkının da hakkı var tabi ..

• Öyle tabi :)

• Haklısın bende B şıkkına daha çok rastladım ama E de azımsanmayacak kadar çok en fazla oyu almış zaten:)

• önünde ki kabarıklıktan :( ( doğru cevap verdim lehnnn acaba diye düşünen smile )

• hahaa sandalyeden düştüm yaa çok komik :D

• hep sana bakar ama sen fark ettiğin anda gözkerini kaçırır onunla konuşursan geriliri eli aya birbirine dolaşır vs ve aşık olduğunu senden hoşlandığını şiddetle inkar edebilir inkar ediyorsa sana asla ulaşamyacağını düşündüğü içindir ama hepsi son yazdıklarımı sergilemeye bilir

• valla seni pek anlayamadım sisipisi bu işler böyle yüryor sonuçta

• niye öyle bir zahmete gireyim ki?

• :) bazı kişiler iyi rol yapabiliyor yetenek bende aşıkmışım gibi davranabilirim aslında sadece iyi bir gözlemci olmak yetiyor sonrası çok kolay

• Öncekileri Göster
  • aşık olan erkeğin gözü meme görmez derler.

• Ya ister inan ister inanma ben böyle ona öyle bir bakıyorumki dalıp gidiyorum hatta etraftaki herkes bana gülüyor dalga geçiyordu tabi kızda gülüyordu ama ben hiç farkında değildim birde o kişinin üzerine gitmeyi dene böyle seninle 5 daika boyunca yere bakarak konuşuyorsa ve ne yapıcağını bilemiyorsa aşıktır :)

• Yok la onu bende yapıyom malak gibi yayılıyom ama olabilir belki yinede öyle fazla rahatına düşkünse öyle kız varmış yokmuş takmaz istediği rahatlığa gelene dek yatma şekli arar :)

• Sınıfta benimkinin önündeki sırada oturan çocuk kendi masasından çok benim masamda takılıyor mesela. Bunu kendisi de söyledi. Kendi sırasında oturuyor da kolunu kafasını falan benim masamda. Poposu kendi oturağında iken arkasını dönüp benim masamda uyuyor falan. Hoşlanma belirtisi sayılır mı?

• yanına gelince heyecanlanma gözlerine içine bakma titreme seslede belli eder alakasız şeyler kaonuşması yanına ilk geldğinde

• bence a şıkkı

• anlayamazsınki . anca kendi söylerse .

• evet ancak kendi söylerse

• anca ne ya?ancak mı?

• Kendisi istemediği sürece anlayamazsın..Kadınlar nasıl orgazm taklidi yapabiliyorsa erkeklerde koca bi ilişkiyi yalandan yaşayabilme yeteneğine sahiptirler.

• Birinin anlamsı güzel .

• m
      ü t
      h
      i
      ş
      t
      e
      s
      p
      i
      t

• E seçeneğinde yazdığın en doğrusu

• bişey anlamıyorsan aşık değildir :)

• Sürekli gözü üstünde olur evine kadar takip edebilir...Her gün görmek için.

• durduk yere gülüyorsa ya aşıktır yada deli:)

Kızlar Ne Diyor 23

• Sürekli gözü üstünde olur.seni takibine alır.

• senin için fedakarlıklar yapıyorsa senin üzülmene dayanamıyorsa diğer kızlarla hiçbir ilgisi yoksa sana bakarken gözlerinin içi gülüyorsa seni parçası gibi görüp savunup koruyorsa aşıktır

• sana olan bakışları ve tavırları belli eder ...

• kişiden kişiye değişir

• anlayamazsn çünkü kendi de anlayamaz.

• Şebelek şebelek bakar.Ne desen gülümser gözlerinin içine içine bakar.Ayy en tatlı halleri valla:)

• Bence de:)

• Hep uğraşır senle. Bazen salak salak şeyler de yapar karşında. Ya da her zaman göz göze gelirsiniz :)))

• o benim yanımda olduğu zaman otomatiğe bağlamış gibi salak salak şeyler yapıyor zaten:)yanımda doğru düzgün konuşması yok denecek kadar az paso uğraşıyo deli ediyor sinirlendiriyor ve bundan da zevk alıyor kendi anlatıyor kendi gülüyor şaka gibi:)))

• B benim için yapıldı da :)

• kötümserim belki ama oyuncusu,geçici heves ,anlık duygusu olan,dünde kaldı diyen oldukça gözüne baksa ne yazar?!

• b dedim

• inanma.en iyisi emın olmamak.aksiyon oluyor

• o aksiyonda bi yere kadar sonrasında yoruyor insanı zaten kendiliğinden sıkılmaya başlıyorsun başlamadan bitiyor yani:)

• Kişiden kişiye değişir.herkesin karakteri sevgisini gösterme biçimi farklıdır.

• Anlayamazsın. Erkek, 10 gr'lık uzvu beyninden ağır basan tek canlı.

• %80 i dediğin gibi istisna olan %20si de denk gelmedi henüz:)

• E ve A aynı anda oluyorsa tamamdır bu iş :)

• E..

• Seni görmek için bahaneler üretir.

• Verilen oyları merak ettiğim için E dedim.

• cinsel işiler olur işte yauu:))

• D ve B genelde olur

• kişiden kişiye degişir her insan bir değildir.

• sende ona karşı bişeyler hissetmezsen asla anlamazsın... duygular karşılıklı olunca sezgilerde karşılıklı olur...

• anlayamazsınkii

• Kıskanırsa sever gardaş... :D

• senin dediğin de doğru ve sağlam bi taktik kıskandırmak evet işe yarayabilir çünkü seni seviyorsa başkasını yanında gördüğü zaman suratını asar buna bozulur:)

• anlamanın en kolay yolu eski bir taktik kıskandırma seni bir başkasıyla gördüğü zaman halinden anlarsın

Yükleniyor...