"Sana aşığım kızım" mı ya da "sana aşığım" mı?

"Sana aşığım kızım" mı ya da "sana aşığım" mı? Evet hangisi daha samamı arkadaşlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• motosikletime megafon taktırmıştım...motoruma açılacağım kızı bindiririm gider en kalabalık meydanda kızı iindiririm megafonun mandalına basarım ve megafonla herkesin duyacağı şekilde bağırarak seni seviyorum kızım seviyorum die haykırırdım ;)

Erkekler Ne Diyor 25

• Söyleyen erkeğin yapısına ve söyleyiş tarzına göre değişir. İkisi de samimiyet içerebilir..

• 1. si çok tripli, 2. si de ee napayım deme ihtimali yüksek bir kelime sırf sadeliğinden ötürü2 sini de samamı bulmadım

• Kızım kelimesdine takıntılı kızlar var bildiğim kadarıyla o yüzden sayın bayan size aşığım daha hoş olabilir

• Sana deliler gibi aşığım ulayn işin gelirse.. İşte kapı işte sapı çevir aç gir içeri...

• Kızım bence daha samimi :)

• sana asığım tabiki sana asğım kızım sana asığım yavrum sana asığım fıstık daha cok yalan a kacıor gibi:) sana asığım derken sonuna koyacak bir sey gelmior cunku icten olduğu icin:)

• sana hastayım derim

• samamiyet tamamiyle öznel bir kavramdır

• Aşığım lan sana köpek :D

• Sana aşığım kızım ( Doğal biri olduğunu ) gösterir.sana aşığım ( artık günümüz insanının ağzından düşmeyen aslında bir yalanın ) ifadesidir.

• sana aşığım kızım 20 yaşların altında kullandığı cumle ergen işi sana aşığım 25 yaş altının kullandığı seni çok seviyorum hayatımın anlamısın benimle evlenirmisin 30 yaş altının kullandığı buyur kararını sen ver..

• aşkından mecnun oldum çöllere düştüm ferhat oldum dağları deldim...

• Ikiside keko.

• Sana aşığım anam.

• Sana aşığım dude

• ne kızı ya, kardeşim deseydin bari

• babası mısın

• sana aşığım kızım :D

• lan jale sevıyorum lan seni...

• Sana aşığım yavrum,anam benim üff beee.Çok daha samimi bence.

• İkisi de yol olarak aynı yalana çıkıyor

• kızım kelimesi geçiyorsa aşk bunun neresinde.

• Sana aşığım muhterem.

• Kızım lı , konuşanlar kıldır.

• kızına göre değişir biraz ciddiyse laobali konuşmaktan hoşlanmıyorsa kızım kullanmıyacaksın dayak yersin

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...