Erkekler rüyalarında sadece aşık oldukları kızları mı görürler?

Erkeklerin rüyalarında sadece aşık oldukları kızları mı görürler? Senin kalçanda ben vardı hikayesi doğru mudur? Sadece aşık olduğunuz kızı mı görürsünüz yoksa her etkilendiğinizi mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Etkilendiğim kızı da görürüm Aşık olduğum kızıda.. Ama fark nasıl gördüğüm. Aşık olduğum kızı herhangi bi şekilde görebiliyorum.. Beraber gezerken, arkadaşlarla birlikte veya piknikte farketmez.. Ama etkilendiğim kızı genelde yatakta veya koltuğun üzerinde görüyorum. (:

Erkekler Ne Diyor 6

• ben genellikle böyle rüyaları nadir görürüm. hatta rüya nadir görürüm. ve genellikle hiç tanımadığım, daha önce hiç tanışıp görmediğim hatunları görüyorum.

• herkez olabilir

• Gerçekdışı -yani daha önce görme ihtimalimin olmadığı- kadınları gördüğüm bile oluyor.

• öle bişey olduğunu ilk senden duyuyorum erkek bilinç altında yer eden her kızı rüyasında görebilir.

• cinsellik manasında sordum yani..

• aşk katagorisinde olduğu için cinsellik konusundada her kız oluor genelde ünlüler olabilir :)

• Ruyamda gordugum kizlari hatirlamiyorum yani yuzu gorunmuyor hayatimda hic gormedigim biri de olabilir hergun karsilastigim biri de zaten secme sansim olsaydi britney spiearsla olrdum

• c..n olmasınlar?

• Yok bana ugramazlar aramiz bozuk

• kalcandaki beni sevmese de hatirlar, dikkatini cekmis aklinda kalmistir. benim de adini hatirlamadigim ama baz yerleri hala aklimda olanlar vardir.

Kızlar Ne Diyor 4

• Ruyamda ben bıle bır suru ınsan goruyorum Onlarda herkesı herşekılde görebılırler.. Ruya bu bılınçaltı etkıler ..

• bu sorunun cevabını bnde ciddi anlamda merak ediorum

• kesinlikle bütün güzel kadınları rüyalarına katabilirler hatta kendi hayallerinde bir kız yaratırlar tam istedikleri gibi,onunla bir rüyaya dalarlar.şimdi kimse bana ben aşkımdan başkasını görmem demesin.hormonsal birşey.hayal gücünde insan istediğini yapabilir sonuçta.

• Benim biyoloji okumuş bir bayan arkadaşım vardı,o erkekler herkesi görebilir dedi:(Bencede doğru olabilir,bence sevdiğine çok aşık olan onu arzu ettiği için sadece onu görür ama zamanla görülen rüyalar değişebilir.

Yükleniyor...