• Sor
  • Bence

Sarışınlar esmerlerden, esmerler sarışınlardan mı hoşlanır?

sarışınlar esmerlerden esmerler sarışınlardan hoşlanır derler sizce doğru tespit mi?

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 34

• Ben hepsinden hoşlanıyorum ne yapacağız bu durumda.

• vay be

• ben esmerim bir süre antalyada barmenlik yaptım batılı kadınlar sarkma derecesinde esmerden hoşlanıyorlar. ama bence sarışın yada kumral erkeler daha yakışıklı insan kendide olmayanı istermiş ondan heralde

• peki bu önermeye katılıyor musun?

• Öncekileri Göster
    • türkiyede sarışın daha az ondan sarışın diyebilirler bütün esmer erkekler hakkında konuşma yetkim yok ilk önce dernekten izin almam lazım

• hahaha :)) teşekkür ederim güzel cevapların için :)

• safsata. beyazım beyaz severim.

• Ben kumralım sarışın esmer farketmez ikisindende hoşlanırım :D

• kumralım benim için ffarketmiyor. orjinal sarışın sevmiyorum ama:))

• Yokk öyle bir şey..! :)

• yanlış önerme..

• sanmam, bence herkes herkesten hoşlanabilir.

• Yanlış.

• zıt renkler birbirini çeker...ben esmerim sarışın sevıyorum..sevgılım sarışın sarı adamları hıc begenmıyor..böyledir genelde..ama esmer esmer olmazmı niye olmasın..sarısın sarısında olur..kural degıl..ama genelleme olabılır...

• ben esmerim ,esmerler favorimdir , belli olmaz bu işler bi bakmısın bir sarısına aşık olmusun . ten uyumu daha önemli renkten ziyade , beyaz tenli olması daha makbul benim için

• zeki insanlar zeki insanlardan hoşlanır.

• memesi olduktan sonra isterse pembe olsun.

• kumralım ve hiç esmer sevgilim olmadı

• değildir

• İ love tahta<3®©™

• yanlış

• benım amcam esmer yengem sarısın degılbenım teyzem sarısın enıstem esmer degılben sarısın veya esmer degılım sevgılımde esmer veya sarısın degıl neden cunku sevgılım yok :)

• :)

• Yoo benden genelde benim gibi esmerler hoşlandı.. Sarısının adı esmerin tadı :)

• herkes herkesten hoşlanabilir abartmayalım

• Bence degil dogru

• bende sarışınlardan hoşlanırım ama esmerlere aşık oluyorum.not:2 defa aşık oldum şimdi hergördüğün esmere aşıkmı oluyorsun demesinler diye belirttim :)

• yakında sarışınların nesli tükenecek millet eşcinsel mi olacak saçma bi söz bence

• evet doğru,çünkü zıt olanlar birbirlerini çekiyorlar

• arkadaşlar öyle dememiş

• Öncekileri Göster
    • sarışınım esmer severim genelde :)

• yaa bak gördünmü? :)) genel olarak öyledir zaten

• Sarışında olur esmerde.Kesin bir yargıda bulunmam ben.İnsan olmalı,saç boyanır istenirse sorun değil.Ama aklını veya kalbini kimse boyayamaz.

• esmerim ama sarışınlardan hoşlanmıyorum..yalnız sarışınların benden hoşlandığını biliyorum:S

• Ben kumralım sarısınları hiç sevmem.Esmerlere köleyim

• Yanlış bilgi.

• BEN MELEZ TENLİYİM SARIŞIN İLGİMİ ÇEKMEZ ESMER OLUCAK

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 26

Yükleniyor...