Sarışınlar esmerlerden, esmerler sarışınlardan mı hoşlanır?

sarışınlar esmerlerden esmerler sarışınlardan hoşlanır derler sizce doğru tespit mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• genellikle öyledir :)

• :))

• :))

Erkekler Ne Diyor 33

• zıt renkler birbirini çeker...ben esmerim sarışın sevıyorum..sevgılım sarışın sarı adamları hıc begenmıyor..böyledir genelde..ama esmer esmer olmazmı niye olmasın..sarısın sarısında olur..kural degıl..ama genelleme olabılır...

• vay be

• Yokk öyle bir şey..! :)

• zeki insanlar zeki insanlardan hoşlanır.

• ben esmerim ,esmerler favorimdir , belli olmaz bu işler bi bakmısın bir sarısına aşık olmusun . ten uyumu daha önemli renkten ziyade , beyaz tenli olması daha makbul benim için

• Yanlış.

• memesi olduktan sonra isterse pembe olsun.

• kumralım ve hiç esmer sevgilim olmadı

• çakma sarıysa sorun var demeketir.kendini sarışın gibi milletin gözüne sokan var.

• değildir

• İ love tahta<3®©™

• yanlış

• ben esmerim bir süre antalyada barmenlik yaptım batılı kadınlar sarkma derecesinde esmerden hoşlanıyorlar. ama bence sarışın yada kumral erkeler daha yakışıklı insan kendide olmayanı istermiş ondan heralde

• hahaha :)) teşekkür ederim güzel cevapların için :)

• türkiyede sarışın daha az ondan sarışın diyebilirler bütün esmer erkekler hakkında konuşma yetkim yok ilk önce dernekten izin almam lazım

• peki esmer erkeklerin tercihi genelde ne yönde oluyor

• Öncekileri Göster
  • benım amcam esmer yengem sarısın degılbenım teyzem sarısın enıstem esmer degılben sarısın veya esmer degılım sevgılımde esmer veya sarısın degıl neden cunku sevgılım yok :)

• :)

• Yoo benden genelde benim gibi esmerler hoşlandı.. Sarısının adı esmerin tadı :)

• herkes herkesten hoşlanabilir abartmayalım

• Bence degil dogru

• bende sarışınlardan hoşlanırım ama esmerlere aşık oluyorum.not:2 defa aşık oldum şimdi hergördüğün esmere aşıkmı oluyorsun demesinler diye belirttim :)

• yakında sarışınların nesli tükenecek millet eşcinsel mi olacak saçma bi söz bence

• safsata. beyazım beyaz severim.

• evet doğru,çünkü zıt olanlar birbirlerini çekiyorlar

• yaa bak gördünmü? :)) genel olarak öyledir zaten

• sarışınım esmer severim genelde :)

• siz esmermi kumralmısınız ve siz nasıl erkeklerden hoşlanıyorsunuz?

• Öncekileri Göster
  • Sarışında olur esmerde.Kesin bir yargıda bulunmam ben.İnsan olmalı,saç boyanır istenirse sorun değil.Ama aklını veya kalbini kimse boyayamaz.

• Ben kumralım sarışın esmer farketmez ikisindende hoşlanırım :D

• Ben hepsinden hoşlanıyorum ne yapacağız bu durumda.

• esmerim ama sarışınlardan hoşlanmıyorum..yalnız sarışınların benden hoşlandığını biliyorum:S

• Ben kumralım sarısınları hiç sevmem.Esmerlere köleyim

• Yanlış bilgi.

• BEN MELEZ TENLİYİM SARIŞIN İLGİMİ ÇEKMEZ ESMER OLUCAK

• Yalnış

• Yanlış tespit.

• kumralım benim için ffarketmiyor. orjinal sarışın sevmiyorum ama:))

• yanlış önerme..

• sanmam, bence herkes herkesten hoşlanabilir.

Kızlar Ne Diyor 26

• ben esmerim eskiden sarısınlardan daha çok hoşlanrdm simdi ise esmerlerden

• neden hoşlanmasınlar? anlamıyorum bu ayrımları.. beyaz gidiyor zenciyle evleniyor falan hani..

• ben sütbeyazım ve beyaz tenli erkek severim esmer 2 cinsiyette de sevmiyorum nedense

• Genelleme.

• ben esmerim, esmer erkekler tercihim.

• hümanist insanımdır vesselam

• evet çoğunlukla mesela ben öleyim

• Genellemenin dışındayım.

• Hep öyle oluyor zaten sarışın insan sarışın insanları sevmez esmerleri sever falan:D

• bence doğru ama sarışın sarışından da hoşlanabilir

• bak hacım şimdi olay şu. iksininde güzelide var çirkinide hadi esmerin çirkinide gözümüz alıştı da sarışının çirkinine hiç gelemiyorum benim favorim kumral ya da koyu saç ama ten beyaz geniş omuz duruşu bile karzma olucasdsafsdf ağzımının sular fora...

• tespit kusmayın

• Doğru bence

• Hayiir ben esmerim esmer isterim.. esmer candir.

• ben şahsen sarışınım ve sarışınlardan hoşlanıyorum

• esmerım fakat kumrallardan hoşlanıyorum sayılır mı :)

• sayılır :)

• ben kumralım esmerciyim. sarışın nefret ederim diyordum ama gittim kuzeyi( kıvanç tatlıtuğ) beğendim mesela. ama behlülü sevmiorum :D tipine bağlı

• Yanlış bence ..

• benm esmer arkim hep sarı sever ben kumralım kumral ve sarı severm

• esmerden hoşlanan esmer sarışından hoşlanan sarışında var doğru tespit değil

• doğru tespit değil..

• Hayir.

• Ben kumralım sarışınları hiç sevmiyorum.

• kesinlikle yanlış ben bi esmer olarak ikisindende eşit hoşlanıyorum hatta esmerler daha ağır basıyo diyebilirim

• sanmam

• hayır ben esmerleri beğeniyorum..

Yükleniyor...