Kısılan sesi açmak için çözümler?

Sesim kısıldı gelmek bilmiyor.Sizin bu konuda bildiğiniz,duyduğunuz işe yarayan yöntemler nelerdir?Yardımcı olursanız sevinirim.

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• ses ksilmasinin sebebi ses tellerinin tahrisi bunu gecrmenin yoluda konusmamak belli bir sure hic konsma yada en aza dusur sesini yukseltme soguk iceceklerden vs den uzak dur cok sicak yiyeceklerdende uzak dur ilik tüket genelde balin ,yumurtanin rahatlatdigi bilinir fakat bu bunyeye gore deisirki zaten yumurta ses tellerini inceltmek sesin gur cikmasini saglamak icin kullanilir kisilan sese pek faydasi olmaz onun yerine bal ve sut karisimi en etkilisi yada buharda etkili baska bi yontem olarakda havluyu ısit bogazina sar buda ise yarar .

• sıcak havluyu kullanıyorum inş işe yarar teşekkürler

• onemli değil

Erkekler Ne Diyor 19

• çiğ yumurta içerlerdi eskiden

• en korktuğum cevap geldi bi onu yapamam ben.

• zaten bir işe yaramıyor ben yapmıştım bir ara
      yapacaksan biraz tuzla yoksa iğrenç bir tadı var

• naneli şeker pastil olur ballı süt olur

• kumandanın pilini degistir pil bitmistir :D V+ ya bas acılır =)) ya da ballı süt, çiğ yumurta sarısı iç diyecegim de migden varsa :D

• geçmiş olsun. cevap klasik çiğ yumurta içmelisin

• teşekkürler yok hayatta içmem

• amuda kalkıp el çırparsan düzeliyomuş

• ay sen ne komiksin öyle.

• dimi dimi

• Kısılan sesi açamazsın öyle hemen... Sadece, sıcak tutarsan daha çabuk kendine gelir.

• Yumurtayı bardağa kır çırp, karıştır. Sonra gargara yaparak yavaş yavaş boğazında gezdirerek iç onu. Operacıların yöntemidir bu.

• Ipli şeker diye geciyo galiba aktarlarda.

• vol+ yazan tuşa bas

• sesini çek kenara konus bak böyle olmuyo falan de acılsın..

• Çiğ yumurta iç.

• çig yumurta iç açkarna

• Acı biber ye

• Acı eşiğim düşük ıı ıh hayatta yiyemem.:)

• Bknz. İbrahim Tatlıses;)

• çiğ yumurta ballı süt işe yararda ses nerde kısıldı asıl onu merak ediyorum ben :)

• Ah nerede..Vah nerede... :))

• Öncekileri Göster
    • Yandık desene:D

• :)) bekle geliyorum :P

• Gerekmedikçe konuşup ses tellerini zorlama,sıcak bişeyler iç.

• az konuşma da çok faydalıdır

• karabiberli bal, yada limonlu ıhlamur

• çiğ yumurta

• Ballı süt içip yatacksın sabaha kalktığında bana teşekkür edeceksin . Adım onur

• :) Bakalım onur inş işe yarar.

• İşe yarayacak merve hanım . Yalnız sesiniz yerine geldiği zaman yinede deneme yapmayın yani öyle bağırmayın aradan bir gün daha geçsin.

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...