Erkek arkadaşıma güvenemiyorum yardımcı olun!

Melis66
Arkadaşlar ben aşırı güvensizlik yaşıyorum. Erkek arkadaşımla 4 senedir çıktık daha doğrusu nişanllinacaktık sonradan bu benden ayrıldı yalvarmalarıma rağmen bıraktı beni sonrada başka bi kızla çıktı...kızda kız yani çok güzel sarışın alımlı birisi ama kızlaykenede bana hala yazıyordu beni unutamadını sonuçta çocukluk aşkıydı bizimkisi sonra bu kızla bu ayrıldı ben almanyada kalıyorum tr gittim buluştuk barıştık herşey düzelmişti almanya geldim beni aramadı ilgilenmedi yine ayrıldık bu sefer son dedim bitti dedim daha sonra başka kızlarla resimleri vardı ve o çıktığı kız ile görüşütnu gördüm bu arada o kızla yatmıştı benim ise elimi bile zor tuttu çünkü ben hiç izin vermedim ilk erkek arkadaşımdı evlenene kdr aramızda bişi geçmiçek dedim...aradan 4 ay geçti ben tr gittim karşı karşıya geldik ağladı bende ağladım birbirimize sarıldık sonra barıştık beni ne kdr özledini sevdiğini evlenmek istedini söyledi şu an 2 ay geçti herşey harika aramız çok iyi benimle ilgileniyor durmadan sevdiğini soluyor evlilik planları yapıyor ama içimde garip bi şüphe var ev arkadaşı o eski çıktığı kızla hemşeri ve o kızla görüsüoyr acaba diyorum erkek arkadaşımdamı görüşüyor ona bu konuları açınca sinirleniyor yok bana güvenmiyormusun diye ama sonuçta o kızla çıktı yattı hemen unuttümüki sanki...sevgiyi sadaketi güveni senden başkasında bulamam diyor ama içim içimi yiyor o kız etrafında ben uzaktayım napçam bilmiyorum dedektif tutmayı bile düşündüm içimdeki bu şüphe gitsin diyee lütfen yardımcı olun
Erkek arkadaşıma güvenemiyorum yardımcı olun!
15 Cevap