Kızlara çıkma teklifi nasıl edilir?

Gizli Üye
Öncelikle Hepinize Merhaba

Ben 1 kızı çok seviyorum hmde köpek gibi.Resmne hergece bakamadan uyuyamıyorum.Her gördüğümde birazcık daha aşık oluyorum.Daha önce hangi kıza çıkma teklif ettiysem hepsini aldattım.Hiçbirzaman Sevmedim.hayatımda ilk kez aşık oldum.

Bu kıza nasıl çıkma teklif ede bilirim ? Yakışıklı demek gibi olmasında ufaktan azacık karizmamız var.Ama kız yok derse napcam diye düşünüyorum.Sizce bu kıza nasıl çıkma teklifi edebilirim?

Kendisi Akrep burçu ben ise Boğa

Kızlara çıkma teklifi nasıl edilir?

Saygılar AZERBEYCAN-dan Bilal ;)
Kızlara çıkma teklifi nasıl edilir?