En yakın arkadaşım sevgilimi çaldı benden ne yapabilirim ben şimdi?

Gizli Üye
Arkadaş meraba hepinize çok üzgünüm şuan ama ne yapacağımıda bilmiyorum sevgilimi çok seviyordum ben anlatamam ona olan aşkımı.Ama o bir kıza kapılıp beni terketti.Kızsa onunla sadece menfaat için çıkıyor.Eski sevgilimin en küçük teyzesi çok ünlü bir şarkıcıydı.(hepiniz tanırsınız.Pop türünde şarkıları var.) bu kız arkadaşımda sahne sanatları-tiyatro okuyor üni.de.Hedefi ünlü bir oyuncu olmaktı.Ayrıca çocuğun babası ve annesinin ortak mankenlik ve oyunculuk ajansı vardı..Çocuğun teyzesinin kim olduğunu öğrenir öğrenmez çocuğa yakınlaştı zaten.Lisedende sınıf arkadaşım ve sırdaşımdı bu kız benim.Bunu nasıl yaptı bilmiyorum ama elimden aldı onu.Zaten o bana göre çok güzel bir kızdı.Butür işleri iyi bilen tiplerdendi.Bugün ayrıldı benden hayatımın aşkı olan erkek.Onun kollarına attı kendini.Ama o kız onu yine sevmiyor tek amacı var oda ünlü olmak.Ben ne yapabilirim şimdi arkadaşlar? Çocuğa onun gerçek yüzünü nasıl gösterebilirim?
En yakın arkadaşım sevgilimi çaldı benden ne yapabilirim ben şimdi?