Kız arkadaşım telefonuna bakmıyor

kız arkadaşımla buluştuğumuzda hiç bir sorun yok süper eğleniyoruz fakat ayrıldığımızda mesajlarıma cevap vermiyor arıyorum açmıyor her seferinde görmedim telefonu elimde gezdirmekten hoşlanmıyorum gibi bana bahane gelen şeyler uydurup işin içinden sıyrılmaya çalışıyor beraberken herşey 10 numara ayrıldığımıza tam kelimesiyle beni hiç sallamıyor. süper sosyetık bir kız dizilerde oynuyor çevresi çok seviyor askere gittim her hafta ziyaretime geldi anlamıyorum neden böyle yapıyor.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 5

• İnanmıyorum gerçekten ilk defa bir erkekten böyle bir konuşma duyuyorum helal olsun valla umarım da düzelir.Üzülmezsiniz...

• olabılır sonuçta oyuncumus oyuncuların temposu agırdır ben bıle yazın çalısıyorumda telefonu gunde sadece 20 dakıka elıme alıyorum o derece bır noktadan sonra kopuyor telefonla ılgılı bağ ama rahatsızsan bu durumdan özenli davranması gerektıgını soyleyebılırsın

• Normal demiyorum bazılarının yapısında anormallik var gerçekten.

• Oyuncu iste..dizilerde oynadigi icin alismis hayatdada oynuyor =)

• buluştuğunuzda sıkı bi sorgula bence aradığın zaman ulaşmalısın ona

Erkekler Ne Diyor 3

• 2 sonuç var,

1-hayatında başkası var,

2-arkadaş çevresinin seni bilmesini istemiyor.

• valla biraz önce bi kızın sorusuna bir cevap verdim dellendim ya. şimdi onun gazıyla cevap vermiş olmayım ama.

takma hocam kız seninle 10 numara beraberse aynen devam et. kız milleti oğlan tarafını böyle basit oyunlarla denemeye bayılıyo. sen de aşırıya kaçma ama genedüzenli mesajını gönder. neden cevaplamıyosun, niye açmıyosun falan olaylarına girme, zaten kızın istediği kuyuya düşmüş olursun. KAÇAN KOVALANIR. %100 gerçek.

• evet bende farkettim geçenlerde söyledim aramamı mesaj atmamı bekleme cunku cevap vermıyorsun istiyorsan sen ara falan dıye epey bır konusma yaptım bır kac gun cıddı cıddı kendınden beklemedıgım bır basarı gosterdı sımdı gene aynı . bıraz once guya bırının dogum gunune gıttıkı ınanmıyorum bugun benı ekmek ıcın yaptı nasıl gıdıyo yolundamı hersey dedım gene ses yok

• Pek fazla kapılma bu kıza

Yükleniyor...