Kendimden büyük kadınlardan ilgi duyuyorum. Sizce bu bir sorun mu?

CorumluAsker
Kendimden küçük kadınlar bana çocuksu, ne istediğini bilmeyen, nazlı tripli geliyor bana. Ama kendimden yaşça büyük kadınlar, ne istediğini biliyor, olgun davranıyor. Bende böyle kadınlardan hoşlanıyorum. Hepte böyle kadınlarla flört ediyorum. Sizce bu bi hastalık mı? Yoksa normal birşey mi?
Kendimden büyük kadınlardan ilgi duyuyorum. Sizce bu bir sorun mu?