• Sor
  • Bence

Yengeç erkeği sevdiğini nasıl belli eder?

Seviyor gibi davranıyor ama anlayamıyorum biraz dengesiz açık açık bir şey yapmıyor nasıl anlayabilirim? Kırgın olduğu için mi böyle yapıyor acaba

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Biraz utangacız biz... açılmak zor gelir... hele ki bir de kırgınlık varsa, üzerine bir de alıngansa süreç daha da uzar... seviyorsan ve buna değer diyorsan, ona karşı biraz sabırlı ve anlayışlı ol... kendine gelmesi için zaman ver... ve eğer yapabilirsen, onu kırmakta haksız olduğunu düşünüyorsan özür dile ondan... sorunların üzerinin kapatılmasını sevmez yengeç erkeği... konuşulmalı, özür dilenmeli, sebepler konuşulmalı, sorun çözülüp yola devam edilmeli... bazen katlanılmaz derecede konuyu irdeler, ama içinde kuşku ya da soru işareti kalması yengeç erkeğinin içini yer bitirir... o yüzden belki de onu kırmış olman senin düşüncelerinin olumsuz olduğunu düşündürmüştür ona ve o yüzden geri duruyordur... biraz cesaretlendir...

Erkekler Ne Diyor 7

• yengec? aman diyim kac

• Neden?

• bugun seni sever yarın kacar gider doyumsuzluk yani

• İnanmayın şu burçlara.

• akrep olsaydı ne değişecektiki

• bak bende bir yengeç burcuyum asla duygularımı açıklayamam

• ben yengeç erkeğim sevdiğimi iltifatlarla belli ederim inanmazsa öperim :D

• bişeye kırgınsa sevgisi arka planda olur önce o kırgınlıgını halletmen lazım.. ama genel olarak duygusal olur diye biliyorm :) belli eder yani..

• Nasıl anlarimki sevdiğini

• ilgilenmediğin zaman seninle ilgileniyorsa seviyodur..

• Çapkınlık yaparak belli eder onlar.

Kızlar Ne Diyor 5

• çok hassas çok duygusal duygularını çok uçlarda yaşayan bir burç seviyorum der ama içinde kendisiyle savaşır anlamak zor ama fazlada takmamak lazım işin içinden çıkamazsın.

• Benim yengecim beni terketti nasıl döndürürüm bana da akıl verin :(

• sevgilim yengeç...onlar öyle ne yapacaksın işte. bazen çok ilgili bazen öyle işte :) sevgisinden emin olmanı ister şüpheye düşersen o sevgisini göstermediği için değilde sen şüphe duydugun için suçlu olursun :)

• Kizgin veya kirginsa dengesiz olur mu? Yoksa sevmiyor mudur pek anlaşılmiyorlar

• Öncekileri Göster
    • Ne acayip yaratıklar bunlar ya hiç bir seyden anlamıyorlar cok zorlar

• evet çok zorlar gerçekten...ben bazen sevgilimi anlayamıyorum ama anlasıyoruz 2 buçuk senedir...sevmiyor gibi dursa bile onlar baglanınca kolay vazgecmez

• seninki surimi bence sushi yap ye

• Seviyor gibiyse seviyordur. Dengesizdir biraz ama romantiktir. Dürüsttür.

• Ama anlayamıyorumki seviyor mu

Yükleniyor...