• Sor
  • Bence

Bir erkeğin size ilgi duyduğunu nasıl anlarsınız ?

bir erkeğin size ilgi duyduğunu nasıl anlarsınız ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 19

• gözler arkadasm kaç kere sorulaacak bu soru daha

• Gözleri gözlerini arıyorsa seviyordur.

• gün içinde sık sık karşına çıkar,işine giderken köşede bekler,kafayı çekip mesaj atar,senin olduğun her yerde en yakınında o vardır

• tip tip bakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar

• Gözlerinden anlaşılır zaten davranışlarıda öyledir hele birde seni korur gibi bir duruş sergilerse zaten ilgi duyduğunu ilan etmiş olur...

• kızlar 5000 çeşit olurken erkekler 5-6 çeşit olur bu konuda ben mesela bi kızın hoşlandığımı anlaması için çok derin derin bakıyorum bazı erkekler sürekli muhabbete girişir

• gözler kalbin aynası gözlerinin içine bak...

• onu boş bırakmam <3

• erkek mutlaka bir şekilde belli eder cok dolaylı yollara girmez..

• Hayırlısı be gülüm..

• cok kıskanır herseye karısır,seni paylasamaz

• karsında anormal anormal hareketler yapıorsa asık sana :D

• Bir erkek benden ilgi duyuyorsa bunu belli eder. Sürekli arkama geçmeye çalışır. Potansiyel bir sapık olma yolunda ilerler.

• geçen arkadaşla buluştum manalı manalı bakıyordu her buluştuğumda bakıyor şüphelensem mi acaba...yoksa bakışları mı öyle ...

• Gözleriyle gözlerinin içine uzun uzun sen söylemeden bakabiliyorsa seni seviyor demektir.

• Gözlerini Kaçıramaz :D

• erkrk oldugum için bana bir erkeğin ilgi duyması mümkün değil:)

• benceeeeeeeeeeeeeeee kzım hiç mi abaza görmedin abaza erkek ilgi duyan erkektir ama yüz verme bugün yüzünü veren yarın ... verir.tabiki numarasını

• öyle birisi degilim merak etme

• Ben genelde ilgi duyduğum kızlar anlamazdı Çünkü kartal gibi 500 metre Öteden Kesiyordum ordan bakarak belki anlar umuduyla Ama olumsuzdu hep sonuç

Kızlar Ne Diyor 9

• Davranışlarından

• Öncelikle sürekli sana bakar. Sonra seninle konusmaya calisir, hakkinda bilgi ister, numarani ister, seni dokunmaya calisir, öyle cinsel anlamda degil ama bir erkek bir kizdan hoslaniyorsa ona dokunmanin yollarini arar, parmak güresi bile olsa dokunmak ister. birsey söylerken omuzuna dokunur mesela öyle seyler iste. tesadüfmüs gibi senin oldugun yerlerde olur. ve sana gülümser konusurken

• yanında bir erkek gördüğünde tepki gösterirse anla ki bir seyler hissediyo ya da sana karsı korumacı davranıyosa

• Davranışlardan anlaşılır..

• Davranışlarından çok rahat anlayabilirsin bunu.

• Davranışları çok açık belli eder. Ama her ilgili olana sakın hoşlanıyor falan düşünme. Devir kötü devir. Erkekler öyle iyi rol yapar ki karşısındaki bunu anlamaz yalan olduğunu. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı deme meselesi.

• sana durmadan mesaj atar haber alamyınca sinirlenir neden habersiz bırakıyorsun diye kızar iltifat eder her koşulda yanında olur süprizler yapar seni diğer kızlardan ayrı tutar vs

• bence sen kızların yorumlarına pek bakma :D ben mesela anlamam ama anlamaya da uğraşmam. sen de boşa gerilme bence. olan olur zaten. seviyosa seviyo sevmiyosa keyfi bilir. takma

• söylemezse anlamam.

• okadarda değil :)

• valla o kadar.

Yükleniyor...