Cilveli kadın nasıl olur? Her erkek cilveden, nazdan hoşlanır mı?

ıtır27
Cilveli kadın nasıl olur? Her erkek cilveden, nazdan hoşlanır mı? Kadın cilveli olmalı demiş joker, bence her erkek istemez cilveli kadın, ya da cilve nedir nasıl yapılır? Mızmızlanmakla cilveyi karıştıran kadınlar var bence.
Cilveden hoşlanmam/hoşlanmaz
Hoşlanırım/hoşlanır
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Cilve nasıl yapılır bunu kimse yazmamış:)asıl önemli olan bu kadınlar bunu bilmiyor
Cilveli kadın nasıl olur? Her erkek cilveden, nazdan hoşlanır mı?