• Sor
  • Bence

Cilveli kadın nasıl olur? Her erkek cilveden, nazdan hoşlanır mı?

Cilveli kadın nasıl olur? Her erkek cilveden, nazdan hoşlanır mı? Kadın cilveli olmalı demiş joker, bence her erkek istemez cilveli kadın, ya da... Daha Fazla

Anket Sorusu

• A seç Cilveden hoşlanmam/hoşlanmaz
  • B seç Hoşlanırım/hoşlanır
Güncellemeler:
Cilve nasıl yapılır bunu kimse yazmamış:)asıl önemli olan bu kadınlar bunu bilmiyor

En İyi Görüş

• Her kadının içinde küçük bir çocuk vardır ve erkekler ister istemez bu çocuğu bir şekilde dürterler. İşte bu dürte kadınlarda cilve yapmaya neden olur. Bu bence çok güzel bir şeydir. Zaten güzel olan kadınlar, yani bayanların hepsi, bu cilveler ile (fazla olmamak kaydıyla) çok daha cici olurlar. :)) Kadına biraz cilve bence de yakışır.

• Teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 13

• hoşlanır tabi kızlar genellikle bu özelliklerini kocalarına bişey yaptırmak isterken kullanırlar bide dışarı kaçmasın diye

• Cilve nasıl yapılır burada cevabı verilebilecek kadar kısa bir cevap değildir.ama şunu söyliyeyim. Cilvenin hakkını verebilmek için 1 zeki olmak gerekir.2 kadın erkek eşitliği diye bir zırvalığa inanmamak gerekir.kadın erkek eşitliğine inanan kadın cilveli olmaz. sırıtır.

• Anlamıyor bu kadınlar , kütük gibi olmak terbiyeli olmak sanıyorlar .Oysaki başbaşa kaldığında
      ya da kimsenin anlamayacağı bir dilde cilve işve erkeğin karar mekanizmasını ,düşünce sistemini çökertir :))

• cilveli kadın hoş oluyor ama fazlası sıkıcı

• Ee abartmamak kaydıyla gereklidir nazlanmak :)

• Tadında bıraksın yeter. Boşuna dememişler, fazla naz aşık usandırır diye.

• B: Hoşlanırım/hoşlanır

• erkeği baştan çıkarır

• Ayarı güzel yapılmış bir cilve/şehvet karışımı çoğu erkeği en azından silkeler.

• Cilveli kadınt toplumumuzda genelde oynak olan biri gibi algılanır. Bana göre cilveli kadın, erkeği kimi zaman merak içinde bırakması gerektiğini iyi bilir. Kendisini özletmesini bilir. Elindeki kozları yerinde kullanır istediğini alır. Konuşması, espri anlayışı ve tarzı ile erkek tarafından kenedeni kabul ettirir. Görünüşüne her zaman dikkat eder, ilgi çekmeyi kolayca başarır.

• nasıl merakta bırakır?nasıl özletir:)

• nasıl mı :)
      Onunla her gece buluşamaz çünkü yapması gereken başka işleri de vardır. Cep telefonuna uzun mesajlar atarak sanal bir sevgiliye dönüşmeyi de tercih etmez. Erkek, onu sevgiyle özler
      nasıl mı merakta bırakır:

• evet nasil, anlatasana.. merakta nasil birakilir :) korkutmadan ama..

• Cilveli kadınt toplumumuzda genelde oynak olan gibi algılanır. Bana göre cilveli kadın, erkeği kimi zaman merak içinde bırakması gerektiğini iyi bilir. Kendisini özletmesini bilir. Elindeki kozları yerinde kullanır istediğini alır. Konuşması, espri anlayışı ve tarzı ile erkek tarafından kenedeni kabul ettirir. Görünüşüne her zaman dikkat eder, ilgi çekmeyi kolayca başarır.

• ben şahsen sevmem cilveli bayanları...

• cilveli

Kızlar Ne Diyor 8

• cilve naz yapmak değil ki. cilve karşındakini istediğini belli etmek. bazen sözle, bazen göz süzerek...

• bakışla ima , davranışla arzulatma ama dozunda , hem istetme hem yan çizme bazen :)))

• Hoşlanırım ..

• biraz naz yapar forslana-forslana danisar

• Her erkek sevmez mi :))) Erkekler cilveye bayılır ,Ama bunu hakkını vererek yapabilen kadın azdır .Burda sana cilveyi anlatamam :))Bu birazda içden gelen bir şey

• cilve nazlanmakla ılgılı bir şey değil bence erkeğe farkında olmadan arzu uyandırmaktır ,merak uyandırmaktırhal ve hareketlerınle ,anlatılmaz coğu kez görmek lazım

• Ara ara yapılması iyidir fazla cilve ve naz hem bizi hem karşımızdaki insanı bıktırır.

• Itır bu anketlerin beni benden alıyor nerden geliyor aklına yaahuu :)

• Bir yorumda yazmışlar kadın cilveli olmalı diye:)bende sorayım dedim fena mı ettim:)

• Hoşlanırım/

Yükleniyor...