• Sor
  • Bence

Sevgilim beni seviyor mu? Seven kız sevdiğini nasıl belli eder?

Sevdiğim kızın beni sevip sevmediğini bir türlü anlayamıyorum? Seven kız ne yapar sevdiğini nasıl belli eder ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sen sevgini belli et, o da belli eder.Zamanla sevgi paylaşımı yaparsınız.

Kızlar Ne Diyor 4

• ilgi gösterir gözleri seni arar her ortamda ve senin yanındayken mutlaka saçmalar.pgünün her saatinde muhakkak mesaj atıyorsa ve yanında kızlar falan varken yanına gelmiyor sürat yapıyor üzülüyorsa kız sana aşık...

• peki sana surat yerine başka şeyleri bahane edip konusmyorsa artık ?

• Sevgine karşılık gösterir ki sanırım bunu pek göstermiyo ki bi çelişki içindesin

• Ona yaklaş ve iligili davran.Eğer sana karşı bir şeyler hissediyorsa sana karşılık verecektir.

• seven kız ne yapar ? gözlerinin içine bakar gözlerinin içi güler parlar onu gördüğünde sıkça buluşmak vakit geçirmek ister. onu etkilemeye çalışır cilve yapar. ona yakın davranır. onun en iğrenç espirisine bile güler.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne yaparsan yap bir kıza yaklaşırken sakın ola ki kadınların önerilerini dinleme sonuç hep hüsran olur:) Senden hoşlanıyorsa o bir punduna getirir seni elde eder rahat ol:)

• sana zamk gibi yapışınca.yok sen ilgi göster,yaklaş oda yaklaşırsa falan ..katılmıyorum.sen ufak ufak geri çek kendini gelirse anlarsın.tabii bahane üreterek yapmalısın yoksa arayı soğutursun.yani işin çıksın hep :)gönül,kaçanı kovalar.

• Sabah, akşam, gece demeden senin sesini duymak ister. Görüşmek, konuşmak ister. Seninle buluşmak için planlar yapar ya da senin plan yapmanı ister. Herhangi bir nedenden dolayı seninle görüşemezse bunu kendine dert eder, dünyanın en önemli meselesi haline getirir. Kıskanır, hem de çok kıskanır. Ama senin yanındayken gün içinde hiç olmadığı kadar mutlu olur, nedensiz yere yüzüne bir gülümseme yerleşir ve kolay kolay gitmez.

Yükleniyor...