• Sor
  • Bence

En güzel göz rengi nedir?

hepimizin yüz ve saç kesimine göre gözleri oldugunu varsayarak soruyorum öncelikle belirteyim güzel bakmayı bilen tüm gözler güzel sonra absurt herifler çaylak çaylak kalitesiz sohbetleriyle 3kuruşluk keyfimi bozmasınlar :) sizce en güzel göz rengi nedir billy bursanın yeşili der şimdi :)

Güncellemeler:
benim göz çevrem çekik rengi yeşil kumral sayılırım acaba uyumlumu
bence açıkmavi kızlara çok yakışıyor

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sarı Kırmızı-- Ultraslan gibi bakan gözler en güzelidir... Uuuuu aaaaaa

• sende cimbomlusun :)

• Hem de Ultraslanından..! ;)

• bende kapalı köşe eski çekmeceli kardeşler :)

Kızlar Ne Diyor 28

• Ben bir göz rengi görmüştüm bir bebekte böyle renk olamaz aman ALLAHIM ya maşallah diyorum hep aklıma geldikçe bir gör rengi var çocuğun masmavi ve kenarlarında siyah çizgiler var alıp götürüyor sizi baktıkça o an dedimki işte bu dünyanın en güzel göz rengi.Öyle bir renk görmedim görüp şahit olmanız lazım.

• zamanla reng degiştiriyor o renk döner bebeklerin göz rengi çok degişken oluyor

• Öncekileri Göster
    • benimde 2yaşıma kadar maviymiş şuan yeşil dönebiliyor bellide olmaz :) kızlara mavi çok yakışıyorda erkeklerde pek hoş durmuyor :)

• :)

• Ela.

• Ela

• güzel

• goremedigimiz icin bilemiyorum ama guzelde olabilir ama genellikle buyuk gozlerde her renk guzel gidiyor...

• profil resmimde belli olmuyormuki?yok ya gözlerim iri degil :(( anladım

• Öncekileri Göster
    • kahwerengi

• kahverenginin avantajları çok tabi lipton çaylarla dinlendirirseniz parlaklık yapıyor renkli gözde olmuyor..kahve gözler iri olunca çok güzel begeniyorum

• kızımın ve aşkımın gözleri tabi ki yani kahverengi :))

• allah analı babalı büyütsün kızınızı :)

• amiin sağol :)

• renkli gozler daha on planda oluyor bende ama kahwerengi gozlerde guzel oluyor aslında gozlerin sekline baglı ...

• benim çekik göz çevrem rengi yeşil genelde turist sanıyolar sence iyimi?merak ettim şimdi anlayan birine benziyorsun :D

• Öncekileri Göster
    • haha :D

• neden begenmezmisin türkan ablayı yoksa :)

• mavi güzel severiim..

• Güzel mi değil mi, bilemiycem.. Daha doğrusu kendi gözlerim için yorum yapmayayım diyorum.. Ben çakır gözlüyüm ancak kömür karası gözler beni çok etkiler.. Bunu söyleyebilirim sadece.. :))

• hmmm

• Öncekileri Göster
    • Her neyse sonuçta yanlış anlamalardan kaynaklanan bu soğuk rüzgarın sona erdiğini görmek beni sevindirdi.. Senin de bu anlayışlı tavrın için çok teşekkür ederim.. :)

• neticede bende şaka maksatlı takılmak istedim..yoksa internette ne senin öpücügün bana ulaşır nede ben onu geri çeviririm..aynen dogru diyorsun kalp kırmaya degmez hiçbirşey...iyi dostluklar kavgayla başlar...:)

• ela...

• sen zaten güzelsin :) ela ela :)

• koyu mavi

• seninkilerde güzelmiş :)

• kendı goz rengım(bal rengı)

• kişiden kişiye değişir ve göz yapısına göre değişir. en çok mavi severim ama bir arkadaşımınki mavi ve ona hiç yakıştıramıyorum nedense

• mavi yeşil

• Mavi göze hayranım.

• Bal rengi :)

• qapqara gecenin qaranligindandan bile qara siyaha bayiliyorum ama kizlarda mavide pis deyil

• kapkaragöz nasıl oluyormuş :)

• Öncekileri Göster
    • zekeria beyaz modeli :)

• eheeeeeeeeeeee

• bakmasını bilen göz en güzelidir

• vayyyy güzel cevap yapıştırmışsın :) aynen katılıyorum güzeli gören göz en güzelidir

• bence kızda yeşildir erkekte mavi yada kahverengi saça göre :)

• hmmm ilginç :)

• ela ve çakır ama ela bir adım önde nede olsa elayız ,:))

• aynen :))

• Öncekileri Göster
    • uzun ama siyah değil kahverengi

• olsun önemli olan uzun olması kızı erkekten ayıran faktör saçları ve uzun bakımlı olması :)) bu arada hiç ela gözlü güzel olmayan bir kızada rastlamadım sen doguştan şanslısın inan bana :)

• ela ya hastasıyım:))

• aynen zaten allahta onu bahşetti şanslıyım :D

• saglıklı ıkı gozumuz oldugu ıcın hepımız sanslıyız bnce ;))

• evet önemli olan göz renginin güzel olması degil gözün güzeli görmesi :)

• kendi gözlerimden çok memnunum fakat mavi gözler beni büyülüyor

• kendi gözlerin ne renk?

• Öncekileri Göster
    • yanılmıyorsun merak etme :D

• o zaman seni çaya davet etmek istiyorum :)

• kahverengi

• yesıl beyaz aynen:)tovbe ya goz degıl bakmak onemlı bakmak ama yesıl beyaz olursada guzel olur:)

• bende nerde kalmıştın diyordum gözlerim senin yolunu gözler olmuştu :))

• Öncekileri Göster
    • hoş kızsın ama dip boya zamanın gelmiş :D:D

• :)))))

• Kömür karası rengi gözler az bulunur.

• kadir abimizinkisinden :)

• Öncekileri Göster
    • aaa paranın işte açamayacagı bi kapı daha :D rosa para var huzur var ama işte onu almaya yetmiyor :D

• parayla takas ederim demedimki:)

• Bal rengi olsun... :-)

• misal?

• Öncekileri Göster
    • zaten saclarim siyah oldugu icin yesil göz isterdim :-) ama neyse kör degiliz ya ona sükredelim...
      ama bal rengi de saglam duruyor...

• eminim güzel duruyordur :)

• Bkz: grimsi link

• buda fenaa :) ama bu renk gözü olan hiç kimseyi tanımadım :D

• Öncekileri Göster
    • Tamam balta :D

• ugh soluk benizli :) bu arada adım mahir balta beni apaçi gibi yaptı :)

• kendi göz rengim :)

• biz gözlerinimi görüyoruz sanki :)

• Öncekileri Göster
    • yoo :)onu nerden çıkardın?:)

• genelde balkan tarafı renkli oluyor bide karadeniz :) ama içime dogdu sen çok güzel bir kızsın :)

• Yeşil ela.

Erkekler Ne Diyor 20

• Menekşe rengi ama çok az sanırım o da.

• zeytin karası gözler dabiki de

• otoban morutürbe yeşili

• çevresi mor ortası yeşil oda güzelmiş :D

• Öncekileri Göster
    • kuruambar kamyoncular dernegindenmisin :)

• hehe aynen
      bölge şefiyiz en nihayetinde : )

• Koyu renk gözler beni benden alıyor valla.

• ela diyorum

• siyah saça ela iyi gidiyor

• Bal Rengide ne mi ? Kehribar, Honey eyes... link

• mavinin herhangi bir tonu

• Benim sevdiğim bir arkadaşımda değişik bir yapı var. Siyah giydiğinde gözleri siyah, yeşil giydiğinde yeşil, mavi giydiğinde mavi oluyor, nasıl bir şey anlamadım ama ben onu bildim bileli böyle. Bence onun gözleri güzel ama adına ne demeli?

• abi senin arkadaşın bukalemunmu yoksa :)) sakın kırmızı giydirme yollarda terör estirirsiniz evel allah :)

• Öncekileri Göster
    • lens takıyo kıyafetine göre anlamıycak bişi yok:D

• Tanımıyorum çocukluk arkadaşımı sanki =) eleman 2 hafta benimle kaldı o zaman da mı lens taktı =)

• yok öyle bişey en güzel göz rengi her insanda farklı olur :)birine yeşil yakışır birine mavi birinede kahverengi yanii bunu bu şekilde çözemezsin

• Bana yeşil göz daha güzel gelir.Benim gözlerim ela kız arkadaşlarım , gözlerin güneşe çıktımı yeşilleşiyo,gölgede ise kahverengi diyolar :)

• kahverengi

• kap kara siyah olacak siyah kalem sürecek ozaman ne güzel olur

• her ne kadar siyah göz geninin ve pigmentinin olmadığı söylense de, siyah göz. blackeyed dersek karamsarızdır ama.

• mavi ve yeşilde pigment azlığı bulunur siyah göz en çok pigment bulunduranı.

• Simsiyah komur gibi

• zenci gözü

• zenci gözü siyah değildir:)koyu kahvedir genelde.simsiyah göz olmaz çünkü öyle olsa ışık ışınları siyah olan gözbebeğinde toplanamazdı dolayısıyla kişi göremezdi

• benim afrikalı kız arkadaşım vrdı ve gözleri bal rengindeydi sarıya dönük o renkte çok güzel :)

• benim gözler okyanus mavisi ben de maviyi çok seviyom :D

• resim yokmu süpermiş seninkide

• dostum koydum da 1 gözüm çıkdı diyer yarım nerde bile miyom :D

• gözüm siyaha yakın kahverengigecenlerde biri gri gözlüyüm dedi anında sempati duydum daesas çakır göze hastayım...

• bende türkan şorayn gözlerini çok begeniyorum

• Öncekileri Göster
    • zaten canlı gözle göreyim o kirpiklerle evimin önünü süpürtecem:) belediye fırçası gibi:D

• :))) kıyamam türkan ablama

• Genelde parlak ve açık bir gök mavisi iyidir derinlik hissi açısından, ama kırmızı saçlı ve beyaz tenli kızlarda yeşil göz daha bir güzel oluyor.

• rockçıyız yani :) asi kızı tarif etmişsin :)

• Öncekileri Göster
    • Eh, soru güzel göz rengi demiş ben de haliyle cevabı ona göre verdim. Bakışlardaki anlamı sorarsan, baktığın zaman alırsın o sorunun cevabını :D

• adelaide çok güzel yazmış cevaplayanda çok güzel cevaplamış yani :)

• Görmesini bilen gözler..

• Bal rengi ne yaa :)Ben ela severim.

Yükleniyor...