Bir erkeğin senden hoşlandığını nasıl anlarsın?

benim ilk okuldan beri tanıdığım can ve batu adında iki akadaşım var. hala baya samimiyiz. ben 6da candan hoşlanmaya başlamıştım ona solediğimde oda aynı duyguları hissettiğini sölemişti. ama bir kaç hafta sonra ikimizde hyr dedik ve o başkasından hoşlanmaya başladı. bir kaç yıl sonra ben candan tekrar hoşlanmaya başladım fakat o hala eski hoşlandığı kızı seviyordu. ben bunu batuya sır saklasın diye soledim ve yardım edeceğini söledi. batu can ile benim soledikilerimizi birbirlerimize anlatıyordu ve işte o başkasından hoşlanıyo falan demişti. ben batunun sayesinde cana itirafımı etmiştim ama o öle hissetmesiini söleyip batunun solediklerini anlattı. bende anlatınca biz batunun arkamızdan işler çevirdiğini anladık.1 ay boyunca baatuyla konuşmadık. bu olaydan sonra biz batuyla kardeş kadar samimi olduk ve can bunu her gördüğünde beni yanına çekip batu ile ilgili kötü şeyler soluyordu. benimde sorum şu can benden mi hoşlaiyor? şimdi diceksiniz ki davranışlarından anlayabilirsin bu yüzden soluyorm:

beni başka bir erkekle konuşurken görünce aramıza girip yeni aldığı bir şeyi gösteriyo ve ilgi görmeye çalışıyor. benle konuşurken hep ayakları bana bakıyor. benle konuşurken ya yanakları kızaryor ya da gevelemeye basıyor. ilitfatlar ediyo. tavsiyeler ediyo. arkadaşları beni görünce ona bakarak gülüyo. hediyeler alıyor. ve dahası da var ama bukadar anlaticam. peki benden hoşlanıyor mu yoksa arkadaşça bir yaklaşım mı?lütfen cevaplayıınnn!:):);););)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sen istersen o seni sever. kuyruğunusallaman yeterli.

Erkekler Ne Diyor 4

• biSkerem versem de cocuğa ama derken ortadakı S harfini kaldır öyle söle yok istemem ben sevgi arıyorum derse anlakı o kişi senı seviyodur bu yeterince net ve en doğru cvb dır unutma

• 6 saatir steye bakıyorum gözlerim acıdı okuyamıcam :))

• abi bunu ciddi ciddi okuduguma inanamiyorum

• bu iyiydi bak :))

• Senin yanında saçmalıyorsa,terliyorsa,heyecandan elleri titriyorsa,bii işi beceremiyorsa,konuşamıyorsa yani kısaca görebilceğin en mal şekildeyse senden hoşlanıyor demektir hayırlı ugurlu olsun...

• başlığa göre cevaplıyorum seven erkek sevdini gizliyemez kızlar gibi :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle hoşlanıyor sorman hata :D hatta bence seviyor :D

• " can ve batu" yu gördükten sonra her ne kadar elimde çay,ayağımda patik olsa da bi gossip girl şeysi hissettim kendimde

Yükleniyor...