Bana serseri diyorlar , bu imajdan nasıl kurtulurum?

Yakışıklı olduğum konusunda birçok kişi hem fikir. Böyle ahım şahım bi tipim yok , onu kabul ediyorum. Ama arkadaşlar benim hakkımda yorum yaparken , seni dışardan görenler serseri sanar gibisinden konuşuyorlar. Kaba saba , kötü bir çocuğa benziyormuşum. Sizce bunu nasıl değiştirebilirim? Giyim tarzım öyle fazla abartı değil. Marjinal renkler seçerim hepsi bu. Ama giyim tarzım muhallebi çocuğu gibi olsa , bu seferde tipsiz olucaz. Ne yapmalıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bırak ne derlerse desinler . Sen kendini bildikten sonra diğerlerine bir şeyler yemek düşer :)

Bende deneyimliyim iyi biri olduğum halde arkamdan demediklerini bırakmadılar. Takma kafana herkes kendi hayatından sorumludur birilerinin dediklerine bakarak yaşarsan mutlu olamazsın. İyi kızlara bile çok afedersiniz o.. damgasını yapıştırıyorlar. Ama öyle bir şey yok. Bu da aynı şey sana serseri demişler kime ne ? Sen kendini biliyorsun ve böyle mutlusun kendini değiştirmeye çalışma konu kapanmıştır nokta :)

• Kötü izleniminden kurtulmaya çalışırken bazı geri kafalılar seni daha da batırmaya çalışabilir. Biraz daha açayım "bak aslında bu gerçekten böyle bir insan ki kendini farklı göstermeye çalışıyor" gibi saçma sapan dedikodular. Dikkatli ol. Aklını iyi kullan :)

• Aynen söylediklerine katılıyorum :) Ama tanımadığım kişilerce yanlış anlaşılma ve kötü önizlenimden kurtulmak beni bir adım daha ileriye taşır diye düşünüyorum. Öyle kızlarla haşır neşir birisi değilim çünkü kimse umrumda olmaz. Fakat bu kötü önizlenim yüzünden olsa gerek, kolay kolay arkadaşlık teklifi almam. İlkokulda daha çok teklif geliyordu :)

Kızlar Ne Diyor 6

• bazıları serseri sever

• caps ver.

• xPer4 değil maalesef

• Giyim tarzından kaynaklanıyordur belki de? Bilmediğim için bir şey demeyeceğim.

• konuşman hiç serseri gibi değil ama tarzını bilemem bunun için de tarzını değiştr yne yakışıklı gstercek kyafetler mesela bi çevrendeki insanlara bak düşük bel pantolon gymeynlere saçlarna tuaf şekller vermeyenle bence onlar daha çekici bunu düşün bi :)

• ee o zaman sana serseri dyenlerde sorun :):) kesinlikle kıskanıyorlar seni..

• Düşük bel pantolon giymiyorum , saçlarım hafif uzun ve asla dikmem :) Ve konuşmam Konya yöresine göre oldukça güzel diye düşünüyorum .Tabi çekemedikleri için değiştirmeye çalışıyorlar belkide :)

• jöle mi sürüyorsun?

• kes

• Hayır saçlarım biraz uzun , kulaklarımda.

• T-shır kot kundura giymiyosundur umarım :D Giyiniş hakkında bi yorum yapamıycam görmediğim için ama yürüyüşünden olabilir konusma tarzından olabilir

• Konuşma tarzım bu yöreye göre oldukça şehirli denebilir :D T-shirt bazen giyerim. Genelde gömlek , kot , spor ayakkabı. Veya gömlek , kapri , spor ayakkabı.

Erkekler Ne Diyor 3

• aynan banada babm diyor hata annem dahi diyor su tipe bak biz biliyoruz sen iyi efendi cocuksun ama bu giydiklerin bu şeklinle milet laf eder serserilere tinercilere benziyorsun vsvs bunu deme nedenleri

metal tshirt giymem cevremdeki insanlar

saçlarımın uzun olması

banada arkadaslarım ceki düzen ver kendine böyle saçları kes jole ile dik üstünede adam akılı bi pantolon bi gömlek falan 10 numara olursun sana vermyen ...kalmaz diyor ama böyle seni gören korkuyor ben bile korkuyom ..bigün dayak yicez sabahın köründe senin yüzünden son ses müzik acmıs bide kulaklıktan nasıl dinlion vs :)

• Dostum tipini görmeden ne diyelim sana

• E forumda takılan arkadaşlar rastlarsa onlarda seninle aynı forumda takılmış olmuyomu sen neysen onlarda o nasıl dalga geçecekler

• Fotoğraf atmak istiyorum ama forumda takılan arkadaşlar rastlarsa günün konusu olmak istemiyorum :D Ayrıca xPer seviyem 4 değil :(

• Takma kafana serseri

Yükleniyor...