Bana serseri diyorlar , bu imajdan nasıl kurtulurum?

Yakışıklı olduğum konusunda birçok kişi hem fikir. Böyle ahım şahım bi tipim yok , onu kabul ediyorum. Ama arkadaşlar benim hakkımda yorum yaparken ,... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• Bırak ne derlerse desinler . Sen kendini bildikten sonra diğerlerine bir şeyler yemek düşer :)

Bende deneyimliyim iyi biri olduğum halde arkamdan demediklerini bırakmadılar. Takma kafana herkes kendi hayatından sorumludur birilerinin dediklerine bakarak yaşarsan mutlu olamazsın. İyi kızlara bile çok afedersiniz o.. damgasını yapıştırıyorlar. Ama öyle bir şey yok. Bu da aynı şey sana serseri demişler kime ne ? Sen kendini biliyorsun ve böyle mutlusun kendini değiştirmeye çalışma konu kapanmıştır nokta :)

Soran beğendi
    • Aynen söylediklerine katılıyorum :) Ama tanımadığım kişilerce yanlış anlaşılma ve kötü önizlenimden kurtulmak beni bir adım daha ileriye taşır diye düşünüyorum. Öyle kızlarla haşır neşir birisi değilim çünkü kimse umrumda olmaz. Fakat bu kötü önizlenim yüzünden olsa gerek, kolay kolay arkadaşlık teklifi almam. İlkokulda daha çok teklif geliyordu :)

• Kötü izleniminden kurtulmaya çalışırken bazı geri kafalılar seni daha da batırmaya çalışabilir. Biraz daha açayım "bak aslında bu gerçekten böyle bir insan ki kendini farklı göstermeye çalışıyor" gibi saçma sapan dedikodular. Dikkatli ol. Aklını iyi kullan :)