Erkeklerin hoşuna giden sözler nelerdir?

Hangi sözlerle erkek tavlanır? Erkeklerin kalbine giden yol ağızdan mı çıkar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• evli bir erkeğin hoşuna gidecek söz canım kumanda masanın üzerinde sen kanepeye geç televizyonunu seyret ben çayını hazırlayıp getiriyorum

nişsanlılı bir erkeğin hoşuna gidecek söz canım evde kimse yok gelebilirsin

bekara her yol asfalt küfür bile etse bir kız hoşuna gidebilir saygılar

Erkekler Ne Diyor 22

• hadi maça gidelim cümlesini bir bayandan duymak çok hoşuma giderdi ya da gel bir tavla atalım..

• Valla o bana maç izleyelim tavla atalim desin en sevdigim iki sey :D

• zaten asla denk gelmez birbirlerine böyle tipler :)

• Bende sevgilime bunları yapalım demek istiyorum ama beyefendi maçla ve tavla ile de ilgilenmiyor :(

• Öncekileri Göster
  • Öğrenilmiş romantizm kalıplarını ve yalaş-yapış kelimeleri asla kullanma..

Güzel bir ses tonuyla ve ismiyle hitab et.. Senin o ses rengin onun kulaklarına yapışsın.. Hep hatırlasın.. Biraz da kıskan ve belli et.. Ama sakın sıkboğaz etme..

• nerdeydin, kiminleydin, beni neden aramadın, nereye gidiyorsun

diye sormazsanız her söz hoşuna gider

• Peh her güzel söze kanıyom sanırım.lakin biri gel yanıma yavrum dediydi çok itici geldiydi taze bakir erkek gibi hissetmiştim kendimi bir an gerçi yinede gitmiştim:P

• erkeği kendine güvendirdiysen kıskandırmak dışında her söylediğin hoşuna gider

• eski kız arkadaşım bana köööööpeeeeeeeekkkkkk derdi. bende ona kuzucum derdim geçinip giderdik

• yapmacık sözler yerine içinden gelen sözcükler olursa daha ii mesela cankuşum:9

• hayatım olabilir... :))

• Canım deme de en uyuz oldukları laf odur çünkü :)

• katılıyorum :)

• neşeli kızlar çekicidir, güzel sözler erkekleri çok etkilemez.

• Erkeğe göre değişir fakat kimi erkek ona özel olduğunu hissettirilmesini sever,ona sen başkasın,diğerlerinden farklısın gibi sözlerle mutluluğuna vesile olursun... bu onu özel hissettirmekle beraber size bağlanmasına neden de olur...

• diğerleri yoksa zaten diyeceğin herşey erkeği sana adapta eder sende tüm insanlardan farklısın de bi şekilde farklılığını hissettir

• bu daha çok kızlar için geçerli değilmi sence erkekleri güzel sözle etkilemek zor olabilir hatta zordur da aslında güzel söze gerek yok istediği gibi ol yeter

• peki ya ondan başka yani kızın hayatında diyerleri dediğinden olmamışsa ne desin...

• ayıboğan.

• hangi rüzgar sizi bu soruya attı naja hanım :(

• ahahah eski sevgilimin takma adı buydu :D

• bir de devebüken var tabii.

• erkeği tavlamak çok zor degildir genelde biraz ilgilendinmi iş tamam hemen tava gelir

• biz erkeklerin diyerek genelleme yapmayayım ama sözlerden çok,hoş bir bakış,küçük bir jest yetecektir diye düşünüyorum..

• kulağıma fısıldanan aşk sözcükleri...

• Hayatım yemek hazır. Yerim.

• birine tav olacaksam o beni yüreğinde taşıyacak bunu hissetmek yeterli

• erkek öyle sözlerle tavlanmaz... erkeğe gül, işve yap, cilve yap, etkileyici bak... bunlar kafi... erkeklerin kalbine giden yolun midesinden geçtiği yönünde duyumlar almıştım ama bu ağızdan mı çıkar olayını ne anlam olarak ne de dilbilgisi olarak kavrayamadım.

• bal'ım demesin de ne derse desin:)

• ağızla gelecek yolun sonuda çabuk gelir varsa öyle bir hünerin yüreğini konuştur...

• erkek tavlamak çok kolaydır biraz naz biraz işve sen böyle yakışıklısın şöyle seksisin dedinmi yeter

• Erkeklerin kalbine giden yol ağızdan kesin çıkar. Boş yere tatlı dil yılanı değilinden çıkarır dememişler.

Benim hoşuma giden sözler genelde onurumu yücelten, gururumu okşayan, egomu pohpohlayan sözlerdir. Bazen bunların abartılı olduğunu bilsem de duymak hoşuma gider.

Kızlar Ne Diyor 11

• Tav olmak isteyene hoşt desen de tavlanır :)

• Biz kanarız her güzel söze :D

• erkek tavlamak istiyorsan vur kaç yapıcaksın etkileyip kendi haline bırakıcaksın düşünmesine fırsat vericeksin. sonra ise cokta umursamıyacaksın. kaçan kovalanır unutma

• biraz naz biraz cilve yaptın mı söze bile gerek yoktur isterse çok çirkin olsun sonuçta erkeğe kadın olsun da cilveli olsun yeter...

• sen bilirsin haklısın bitanem:):)

• Sen bilirsin hayatım nasıl istersen :)

• ben eski sevgilime tosbam demiştm :D

• "Merhaba, sevişelim mi?" sorusu çoğunluğunun hoşuna gider.

• Bütün sözleri deneyeceksin güzelim.. Her erkek farklı sözlerden hoşlanır.. Bazı erkek vardır, çevresinde erkeklere hitap edilen sözlerden hoşlanırken, bazıları da çevrelerinde duydukları sözler dışında sözler duymaktan memnun olur..

Karakterini azıcık tahlil et ve ona göre internette dünya kadar taktik ve söz yığını mevcut..

Tamam mı tatlım.. :)

• gülüm denmesi :D:D:D

• Benimki ona aygırım dememden hoşlanıyordu eskiden. Şimdi ne desem duymuyor!

• Bebeğim, sen de ama daha ileriki zamanlar için saklamalıydın "aygırım" yakıştırma sözünü.. Eh onda da bu söz alışkanlık yaptı, artık ne desen faydasız.. O söz bence erkeğin yaşlılık dönemine saklanmalı..

• Yeni sözcükler bulmalı demek ki

• aygır yaşlanmış demekki :)

Yükleniyor...