Herkes tarafından sevilmek için ne yapılmalı?

Gizli Üye
dikkat ederim çevremde bazı kişiler var ilkokulda da lisede de öyleydi. bir kişi var herkes onunla arkadaş herkes hayatı boyunca onu çok seviyor. mesela ünivesiteyi kazandı mı herkes büyükten küçüğe "tebrikler" yazar, bir yemeğe yada davete gidildiğinde "x'i görmeden gitmeyelim" gibisinden. bir gün bir gün ben lisedeyken ben, iki kişi daha ve lise sondan bir kız hocalarla gitmiştik ödül törenine. ödül tek vardı ve ödül o lise sondan kıza vermişler. ya da ilkokuldayken bir çocuk vardı, herkes ona başkanlık oyu verirdi, vb. vs. kime sorsan nasıl biri herkes "x çok iyi çok tatlı biri" der. ayrıca herkes hocalar da dahil ona güvenir, sorunlarını paylaşır. Öğretmenler tarafından da çok seviliyor, tüm okul o kişiye önem veriyor, bir tartışma çıkrsa okulda herkes o kişinin tarafını tutuyor, ayrıca herkes o kişiye son derece saygı duyuyopr ve kimse ona karışamıyor. kısacası okulunun gülü oluyor. Böyle biri olabilmek için ne yapılmalı? Herkesin seni sevmesi ve herkesin sana son derece saygı duyması ve kimsenin sana karışamaması için ne yapmalı? Ama lütfen "Kendin ol" demeyin biz de kendimiz olmayı bilirdik ama öyle başarıyı yakalayamadık?
Güncellemeler
+1 yıl
ayrıca facebookta bazen sayfa kurarlar atıyorum "Mehmet Fun Page" adı oluyor
Güncellemeler
+1 yıl
o kişi okuldan gitse bile erkes onu en iyi şekilde hatırlr arar hatırını sorar
Herkes tarafından sevilmek için ne yapılmalı?