Kırgınlığa üşütmeye ne iyi gelir?

bacak kol tüm vücudum dökülüyo kırgınlık var üşütmüşüm ancak grip değilim idrarım kokuyo 3 kere dışkı yaptım hiç halim yok oluyorum ne iyi gelir? Ne yapmalı? Ne içmeli? Dalga geçmeyin ya lütfen hastayim:(

Güncellemeler:
grıp degılım sadece kırgınlık dokulme agrılar var

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bol bol vitaminli şeyler ye iç vucudunun direnci artsın.

Erkekler Ne Diyor 11

• ılık duş sıkı bır kahvaltı cok değil 10 dakıka varsa yesıllık bır yer yakında cımende otur

• git bi banyo yap ondan sonra bol bol meyve ye c vitamini tüket

• katarin iç.. güzelce uyutur ama kırgınlığını burun akıntını ağrılarını alır ..

• katarın ne ya kantarın olmasın o

• limonlu ıhlamur ama ıhlamuru aktardan al poşet çay olmasın

• Gizli Kullanıcı bacı: meyve-bal-süt-pekmez karışımı yap turp gibi olursun

• Sırtına öncelikle sizinkiler bir kupa tutsun.

• ne kupası?

• Öncekileri Göster
    • katarin iç bişeyin kalmazz..

• dünya kupası:D

• düzenli olarak calcıum c sandoz al günde bir defa...ateş ve boğazlarında şişlik yoksa bunu günde 2defada alabilirsin C vitaminin vücutta depolanmadığı için bir problem yaşamazsın...eczacı kalfası

• bir aspirin at hiç bişeyin kalmaz... önemse çünkü genelde kırgınlığın arkasından soğuk algınlığı nüksedebiliyor.. ılık bitki çayları iç.. geçmişolsun..

• ıhlamur iç iyi gelir bir de gripin at hiç birşeyin kalmaz

• öncelikle kendini zorla mastrbasyon yap vücüdtaki toksinleri bi dışarı at ondan sonra nane limon kaynatıp soğutmadan iç ve kalın seyler giyinip terle 2-bilemedin 3 saat sonra düzelmeye başlıcaksın guven bana (masturbasyon sadece zevk için yapılmaz)

• ne masturbasyonu gunaha mı gırıyım yapıp da

• Öncekileri Göster
    • gunah dıyo herkes Allah ellerıyle nıkahlı olanların ahırette yuzune bakmıcakmıs

• yazık ya

• iyi bi duşş kuvete doldur sıcak suyu gir içine kal 1 saat ohh bak gör çivi gibi kalkıcaksın ondan sonraa

Kızlar Ne Diyor 8

• Bi serum ye ya da vitamin ya da meyve tuket

• Bitki çayı iç yat ama idrarının kırgınlıkla alakası yok, doktora git onun için

• Bır duşa gır sonra meyve falan tuket uyu bıraz

• kuzum dusta daha da usuturum dıye korkuyorum:( su degmesıne aklım cıkıyo napcaz

• sıcak tut kendini ,sıcak birşeyler de iç(nane limon,tylolhot,ıhlamur gibi) biraz terle sonrasında da duş al..böyle geçiyor bildiğim geçmiş olsunn..

• katılıyorum yeni yorum yazmama gerek yok.. +1

• Sadece dusa girin ilik degil bildiginiz kaynak bi suyla tabi yakmicak sekilde yaksada fazla yakmasin cildiniz alisir zaten. İyi bir dus alin kemiklerinize kadar isinin ciktiktan sonra vakit kaybetmeden yatağinizda dinlenmeye cekilin kemiklerinize iyi gelicektir.

• dinlenmek ve güzel bir ıhlamur..

• tylolhot iç canım iyi gelir yat dinlen

• Nane limon :D

Yükleniyor...