Çekici erkeğin özellikleri nasıl olmalı?

Gördügünüzde sizi bastan cıkaran sexy we karizma erkeğin özellikleri nasıldır ? Fizik, karakter, tarzı, giyimi hobileri örneğin break dance gibi.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çekici erkek diyince aklıma gelen ilk şey gizemli olması..Uzun boyAnlamlı iki gözSeksi bir vücut Damarlı kollarParfümü güzel kokucak tabi :)Konuşma stili gayet medeni ve anlaşılır.Giyim stili ise sportik Veya gömlek kravat ve pantolon (Kravatı çok sevdiğimi bilirler arkadaslar ) :):)

• Talipleriniz bu önemli nüansları eminim ki gözardı etmeyecekler. Buna emin olabilirsiniz :))

Yanlız kravatın deseni ve rengi veya sade oluşu hakkında bilgi verirseniz taliplerinizi ne kadar inceden inceye düşündüğünüzü de göstermiş olacaksınız.

• Talip falan düşünmüyorum ama kravatın içinde çiçek motifleri hoş duruyor veya ince çizgiler..
      Renk olarakta kırmızı , mavi, siyah güzel bence :)

Kızlar Ne Diyor 6

• fit bir vücudu olmalı bakımlı olmalı kararlı olmalı davranışlarında sözleriyle her şeyiyle olgun bir insan olduğunu belli etmeli.

• yazmışsın zaten zaten seksy ve karızma...

• kesinlikle kaslı bi vücut ama öyle üçgen şişirilmiş falan değil tam kararında.uzun boy, yanaklarda gamze,iri gözler,ince olmayan dudaklar.çok konuşan zevzek erkek kesinlikle iticidir. ağır olmak lazım biraz.takım elbise her zaman şıktır ama kot-tşört-gömlek üçlüsüde fena değil.spor yapan erkek seksidir. bateri çalan erkekte :)

• Uzun boylu olmasıdır ama devede de boy var onu kaslarıyla desteklemek zorunda kolları karnı geniş omuzları olması çok önemli:)) Bir de bembeyaz dişlere sahipse tadından yenmez :)

• ya tm ama bazı kadnlar kası itici buluyo.

• Kendi fikrimi söyledim itici bulan bi kadında tanımıyorum dümdüz olmasından iyidir :))

• samımıyetle bakan gozlerguleryuzsamımıyetsempatıklıkuzun boykendıne bakımsportıf gıyım(gıydıgınıde tasısın)abıdık gubudık aksesuar takmasınkendıne guvenını guleryuzle pekıstırsın kendını gelıstırmıs olsun bılmedıgı konuda bılmıyorum dıyebılsınbana gore tam karızma olur

• boya takmış gbisin ;)

• Öncekileri Göster
    • voltranıda oluştursun mu?

• o ne ya?

• bence erkekler kuru kemik olmamalılardır tam aksine az kasları olmalıdır ...giyiniş tarzı sportik ve elegant karısımı birşey olmalı... hobbi olarak gitarr calıp ve latin dansları bilmeli...fakat karakteri eeeeeen önemlisiiiiii

• latin dansları bzi bozar turk erkegi kıçını başını oynatmaz

• Öncekileri Göster
    • breakdanceı bilince ne gibi bir katkın olacak?

• peki senin ne ozelligin var?

Erkekler Ne Diyor 2

• Uçsun kaçsın kovlasın güzel baksın cool olsun tarzı yazıları bekle kardeşim :) Kendi hayatını yaşa başkaları için başka hayatı değil..

• insanın kendinı gelistirmesı iyidir aga .)

• Kafan karışıcak haberin yok :)

• kafa karışırsa ç?züm belli baba wişne wotka ;)

• uçkuru olsun yeter derler bence :D

Yükleniyor...