En sevdiğiniz saksı çiçeği nedir ve evinizde hiç çiçek var mı ?

En sevdiğiniz saksı çiçeği nedir ?

Evinizde hiç çiçek var mı?Varsa yazın :)

en sevdiğim çiçekler link cam güzeli

link küpe çiçeği

basit ama güzeller :)

0|0
72|75

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 75

• Bizim balkonda 30 kiloluk büyük bir saksı var babam içine domates biber fidesi dikmiş =)9 Şimdi kocamanlar=)

2|0
    0|0
  • Bende hem bahçemde hemde evde çok çiçeğim var,özellikle gülleri severim,renk renk,kendim yetiştiriyorum,odamda difembafyam var,

1|0
    0|0
  • Orkide veya kauçuk. Bir zamanlar vardı kauçuk artık ev boyutunu geçti bahçeye diktim hava koşullarına dayanamadı. Orkideyide annem hediye etmiş isteyen birine.

1|0
    0|0
  • fesleğen

1|0
    0|0
  • yok malesef evdekiler çiçek bocek sevmiyor geçen sene ki evde iki kişinin zor kaldirdiği leğen büyüklüğünde saksinin içinde küçük bi ağaç gibi bişey vardi :D:D 10 litre su döküyorduk :D sonra apartamanın içine koyup taşindik ben seviyordum o içine küçük şeyleri atabiliyordum kürdan falan şu saksıda küçük domates yetiştiriyorlar çok seviyorum yaaa onlari

1|0
    0|0
  • Çiçek anlayışından yoksun bir insanım. Papatyaları ( link ) çok severim. Evde süs kaktüsü ( link ), çam ( link ) ve bambu ( link ) severim..

0|0
    0|0
  • evde bir sürü çiçek var.

1|0
    0|0
  • Siyah gül

1|0
    0|0
  • Menekşe güzel bence saksı çiçeği olarak

1|0
    0|0
  • Benjamin çiçeğini(daha doğrusu ağacını) severim, evde 2 tane var.

1|0
    0|0
  • Orkideyi severim evimizde 2 tane orkide var

3|1
    0|0
  • Menekşe'yi çok severim.İzmir'deki evimde çok saksı bitkisi vardı, ancak diğer evimde yok.Ancak menekşeleri çok severim.

2|0
    0|0
  • SArdunya

menekşe

gece sefası

0|0
    0|0
  • kaktüs beslediğim olmuştu bir ara

0|0
    0|0
  • Çok çiçek var. sardunya ve şu an orkide çok güzel.

1|0
    0|0
  • menekşe

1|0
    0|0
  • sardunya tabiki sakız olanı da var bunun

0|1
    0|0
  • mutnojmet bacı: valal bi sürü çiçek çeşidi mevcut evimizde. adını unuttum ama şöyle yaslı ve kanat şekli gibi bi çiçek var onu çok severim.

1|0
    0|0
  • Mavi zambak

1|0
    0|0
  • Bizimkiler her tatile çıktıklarında saksıları sula hee diyolar unutuyom geldiklerinde toprak bile yok olmuş oluyor her sene aynı tantana saksı deyince o geldi aklıma.ulan ben pc başından kalıp su içmeye üşeniyom cık cık cık

0|0
    0|0
  • çiçekleri severim.aslanağzı, papatya, gül, kaktüs iyidir.bazı oda çiçekleri de güzel ama isimlerini bilmiyorum, bir de çok nazlı oluyorlar kuruyunca üzülüyorum :/ he bir de ısırgan otunu çok severim, bence her saksıda bir kök olmalı.

0|0
    0|0
  • Menekşe :)

1|1
    0|0
  • te bu işte link odamda yok ama evde var.

0|0
    0|0
  • annem süs biberini seviyor hem ne güzel şey diyor ondan sonrada yiyor

1|0
    0|0
  • Nilüferi severim ama o da suda yaşar :)

1|0
    0|0
  • 25 günlük =))9

0|0
    0|0
  • 1 ayda evde ne kadar çiçek varsa kuruttum.Bana susuz sabunsuz çalışan çiçek lazım.

1|0
    0|0
  • Evimde yağmur ormanı gibi bir ortam var. Palmiye, Sikas türleri. Pek çiçek sayılmaz ama... Basit bitkiler çabuk ölüyor. Ama sikas ( cycad ) türleri sizin mezarınızın başına dikilecek türden uzun ömürlü bitkiler.

Bence eğer bir insan bir şeyi seviyorsa ve ona gerçekten değer veriyorsa bu kısa süreli olmamalı. Bir ömür boyu onun büyüdüğünü görmelisiniz. Çiçek, balık vb. Her ne olursa olsun. Böyle düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • kaktüs. bakım istemiyor sevgi istiyor onuda arada sırada.

1|0
    0|0
  • eski modlar birer birer emekli olmuşlar yenileri gelmiş :)

1|0
    0|0
    • Alınmalı mıyım :( bende eskiyim sadece yeterince değil :/

• kulakları çınlasın diyelim o zaman :)

• çınlasında çınlamasına fayda etmez :) arsızın yüzüne tükürmüşler işte bla bla bla :)

• Erkekler Devam
    45

Kızlar Ne Diyor 71

• küpe çiçeği ne tatlıymış ilk defa görüyorum :)

link bunu besledim büyüttüm adını pakize koydum hep sevdim sonra ilgiyi kestim sınavlarım nedeniyle , öldü :(

1|1
    0|0
  • Afrika menekşesi seviyorum en çok .. 6-7 tane büyük saksıda çiçeklerim vardı taşınırken getiremedim evime ...

1|1
    0|0
  • cam güzeli,birde annem adına parlak ismail diyor burdaki kadınlar falan öyle söylüyor değişik bir çiçekk böle yonca şeklinde yaprakları falan var ama kurudu ya baya üzüldük kuruyunca belirli süre yaşıyormuş sanırım tam sıcaklığı ayarlayamayınca bizde ayarlayamdk:(

1|0
    0|0
  • Kılıç çiçeği var. Hatta yavruladı 2 tane kılıç çiçeğimiz oldu. Bi' tane de başka çiçek var ama adını bilmiyorum morlu böyle.

Anneannemin de küpe çiçeği var aşık resmen ona :)

1|0
    0|0
  • Sadece afrika menekşesi var :)

1|1
    0|0
  • spathiphyllum link

vriesea link

orkide link

dracena link

yuka link

difenbahya link

evde yetistirmeye calıstıklarım ve basarılı olduklarım sadece difenbahya, spathiphyllum, orkide

1|1
    0|0
  • bi keresinde fasulte yetiştirdim o da ödev di onu dışında hiç ugrasmam böyle seylerle annem hastasıdr ben hiç anneme cekmemişim:D bizim ev orman gibi her yer yeşil:D

1|1
    0|0
  • Kalanşo çiçeğim var benimm :) çok severim kendisini hem çok güzeldir her mevsim çiçek açar hiç pesimist değildir..:)

link

1|1
    0|0
  • annemin leş kaktüsü var. leopar desenli yapma çiçek gibi duruyor. link

0|1
    0|0
  • evimizde çeşit olarak kaç tane var tam olarak bilmiyorum ama baya var.

50ye yakın saksıda çiçek var.

menekşesi sardunyası kaktüsü ve binumum ot :)

0|1
    0|0
  • En sevdiğim çiçek Lale. Evde de adını bilmediğim çiçekler var bir sürü. Ama bir tanesinin adını biliyorum oda mor menekşe.

1|0
    0|0
  • annemin birsürü var ben uzaktan bakmayı severim eğer çiçek açmışsa yok yapraklıysa zaten dönüp baktığım bile yok . ama bir yerde vazonun içinde çok güzel çiçekler görmüştüm babanem bunlar baya pahallı falan demişti galiba onları seviyorumda adını unuttum ya.

1|0
    0|0
  • menekşee hemde en pempesinden =D

1|1
    0|0
  • krizantem severim.ama lanet olsunki çiçek bakamıyorum.napsam ölüyo arkadas:)

1|1
    0|0
  • 11 aylık çiçeği var bilirsin galiba ondan var balkonumuzda beyazı pembesi mor renkleri var sadece kasım ayında açmıyor bu çiçek o yüzden çok seviliyor yani her ay açması mümkün:) ayrıca fesleğenden vazgecmem:))

1|1
    0|0
  • küpe çiçeğine bayıldım gerçekten çok güzelmiş:)

çiçek çok var ..saksıda böğürtlen fidesi var..

ama benim en sevdiğim gül fideleri:)

1|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • mor menekse sarip sarmalayan sardunyalar çîçek çok severîm hep amazon ormanlarinda yaşamayi hayal etmîsim

1|0
    0|0
  • penceremde 4tane saksı var ama çiçeklerimin adını bilmiyorum :(

1|1
    0|0
  • Fesleğen

2|1
    0|0
  • karanfili çok severim

sardunyam var

bonzaim var

1|1
    0|0
  • sıklamenler güzel oluyor :)

1|1
    0|0
  • Bakımı kolay olduğu için kaktüs

1|1
    0|0
  • difenbahya, hercai menekşe, kılıç çiçeği, limon servi(ev çiçeği değil ama güzel koktuğu için eve aldık), küpeli ve sardunya :)

1|0
    0|0
  • Beyaz orkide

1|1
    0|0
  • Menekşe link

guzmanya link

açelya link

veee kaktüs çok severim link

0|1
    0|0
  • Cam güzeli iyiymiş.

1|1
    0|0
  • Küpe çiceğine gercekten bayıldım zevklıymıssın. Ben peygamber cıcegını ve laleyı severım. Evımızde ıse sadece peygamber cıcegı buyutuyoruz. Çünkü derler ki peygamber kılıcından biri bır metre olursa evın, 2 metre olursa hem evın hem araban olurmus.

lalelerı ıse cok severm. kendımle benzetırım. sogukta dımdık ayakta ve canlı olurlar. sıcakta mayısırlar yayılırlar acılırlar ve boyunları büküktur sıcakta.Ve her zaman bulunmaz. yaza dogru cıkar ortay

0|0
    0|0
  • karanfildir

0|0
    0|0
  • küpe çiçeği tabikide

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    41
Yükleniyor...