En sevdiğiniz saksı çiçeği nedir ve evinizde hiç çiçek var mı ?

En sevdiğiniz saksı çiçeği nedir ?Evinizde hiç çiçek var mı?Varsa yazın :)en sevdiğim çiçekler link cam güzeli link küpe çiçeği basit ama güzeller :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 75

• fesleğen

• kaktüs beslediğim olmuştu bir ara

• Orkide veya kauçuk. Bir zamanlar vardı kauçuk artık ev boyutunu geçti bahçeye diktim hava koşullarına dayanamadı. Orkideyide annem hediye etmiş isteyen birine.

• SArdunyamenekşegece sefası

• Bizimkiler her tatile çıktıklarında saksıları sula hee diyolar unutuyom geldiklerinde toprak bile yok olmuş oluyor her sene aynı tantana saksı deyince o geldi aklıma.ulan ben pc başından kalıp su içmeye üşeniyom cık cık cık

• srilanka lalesi var.

• sardunya tabiki sakız olanı da var bunun

• evde bir sürü çiçek var.

• fesleğen :)

• çiçekleri severim.aslanağzı, papatya, gül, kaktüs iyidir.bazı oda çiçekleri de güzel ama isimlerini bilmiyorum, bir de çok nazlı oluyorlar kuruyunca üzülüyorum :/ he bir de ısırgan otunu çok severim, bence her saksıda bir kök olmalı.

• Çiçek anlayışından yoksun bir insanım. Papatyaları ( link ) çok severim. Evde süs kaktüsü ( link ), çam ( link ) ve bambu ( link ) severim..

• Siyah gül

• Benjamin çiçeğini(daha doğrusu ağacını) severim, evde 2 tane var.

• 25 günlük =))9

• Bizim balkonda 30 kiloluk büyük bir saksı var babam içine domates biber fidesi dikmiş =)9 Şimdi kocamanlar=)

• pratik :))

• Menekşe güzel bence saksı çiçeği olarak

• te bu işte link odamda yok ama evde var.

• :)

• hayır çiçeğim yok çiçeksizim

• Bende hem bahçemde hemde evde çok çiçeğim var,özellikle gülleri severim,renk renk,kendim yetiştiriyorum,odamda difembafyam var,

• menekşe evimde yok, bakamıyorum

• atatürk çiçeği

• Evimde mimoza cicegi vardi. uctuktan sonra pek dikis tutmadi. soldu

• yok malesef evdekiler çiçek bocek sevmiyor geçen sene ki evde iki kişinin zor kaldirdiği leğen büyüklüğünde saksinin içinde küçük bi ağaç gibi bişey vardi :D:D 10 litre su döküyorduk :D sonra apartamanın içine koyup taşindik ben seviyordum o içine küçük şeyleri atabiliyordum kürdan falan şu saksıda küçük domates yetiştiriyorlar çok seviyorum yaaa onlari

• menekşe

• bende kaktüs var masamda duruyor bir sürü çiçek var evde tek tek ilgileniyorum rahatlatıyor beni

• Çok çiçek var. sardunya ve şu an orkide çok güzel.

• Ben saksıda adam yetiştiriyomi hormonsuz :))

• balkonda bır saksı var ama ne cıcegı bılmıyorum zaten kulluk dıye kullanıyorum

• Okuyorum kendıme ait evim var evimin camlarında feslegen var dokundugun zaman hemen kokusu yayılır harika birseyy...

• annem sayesınde evımız botanık bahcesı gıbı .. benım en sevdıgım saksı cıcegımız mandevilla.. pek bılınmez ama cok hos bır goruntusu var

• Kaktüs koleksyonum var

• küstüm çiçeği yapraklarına vurunca kapanıyor süper

• gül severim dikenide katlnırım :)

• Ben en çok zehirli sarmaşığı severim. Çünkü ufacık tohumunun çeyreğinin çeyreği içerisinde bir insanı öldürmek için yeterli zehiri barındırıyor.

• annem süs biberini seviyor hem ne güzel şey diyor ondan sonrada yiyor

• Kaktüslere bayılıyorum .) link

• Nilüferi severim ama o da suda yaşar :)

• Cezayir menekşesi

• evde bi tane saksı var evi tuttumda arkdaşlar hediye etmişti uzun bi sopa var o sopayı saran böle sarmaşık gibi bi bitki 2 senedir her sabah suluyom ama adını hiç bilmıyorm saksıda acık mavi

• küstüm çiçeği çok severim. evde çiçek besleyemem

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 71

• Afrika menekşesi seviyorum en çok .. 6-7 tane büyük saksıda çiçeklerim vardı taşınırken getiremedim evime ...

• Ahşap evlere özlem duyarım, sürgülü kapılara.. Fesleğen kokusuna - Akşam Sefaları'na.. :)

• annemin leş kaktüsü var. leopar desenli yapma çiçek gibi duruyor. link

• Sadece afrika menekşesi var :)

• link :)) bizde de var bir sürü :)

• oyy çok tatlı:))

• Kılıç çiçeği var. Hatta yavruladı 2 tane kılıç çiçeğimiz oldu. Bi' tane de başka çiçek var ama adını bilmiyorum morlu böyle.Anneannemin de küpe çiçeği var aşık resmen ona :)

• bi keresinde fasulte yetiştirdim o da ödev di onu dışında hiç ugrasmam böyle seylerle annem hastasıdr ben hiç anneme cekmemişim:D bizim ev orman gibi her yer yeşil:D

• bizim evde öyle :))

• bi gölümüz eksik evi büytürsek onuda ben yapıcam:D tam bi dogal alan gibi olacak:D

• En sevdiğim çiçek Lale. Evde de adını bilmediğim çiçekler var bir sürü. Ama bir tanesinin adını biliyorum oda mor menekşe.

• çim adamım var kedilerim çimleri pek bırakmıyor ama olsun

• ben orkideleri cok severim ama odamda su an cicek yok, bir kurumus gül haric, oda özel anlamindan dolayi :))

• evimizde çeşit olarak kaç tane var tam olarak bilmiyorum ama baya var. 50ye yakın saksıda çiçek var.menekşesi sardunyası kaktüsü ve binumum ot :)

• küpe çiçeği ne tatlıymış ilk defa görüyorum :) link bunu besledim büyüttüm adını pakize koydum hep sevdim sonra ilgiyi kestim sınavlarım nedeniyle , öldü :(

• çiçekleri öldürüyorum bakamıyorum

• menekşee hemde en pempesinden =D

• penceremde 4tane saksı var ama çiçeklerimin adını bilmiyorum :(

• küpe çiçeği tabikide

• cam güzeli,birde annem adına parlak ismail diyor burdaki kadınlar falan öyle söylüyor değişik bir çiçekk böle yonca şeklinde yaprakları falan var ama kurudu ya baya üzüldük kuruyunca belirli süre yaşıyormuş sanırım tam sıcaklığı ayarlayamayınca bizde ayarlayamdk:(

• kaktüs. oda radyasyon için.

• çiçek açmıyor ama aşk merdivenini hep sevmişimdir.

• Cam güzeli iyiymiş.

• Beyaz orkide

• küpe çiçeği çok hoşuma gitti ama minyatür portakal ve limon ağaçları çok tatlılar bayılıyorumm onlara :):)

• Çam ağaçlarımız var 4 tane. kaktüs, ve adını bilmediğim 2 tane daha çiçek var.

• krizantem severim.ama lanet olsunki çiçek bakamıyorum.napsam ölüyo arkadas:)

• bonzai var..saksi ciceginden sayilir mi bilemem :(

• Kalanşo çiçeğim var benimm :) çok severim kendisini hem çok güzeldir her mevsim çiçek açar hiç pesimist değildir..:) link

• katküs ev her türlü her çeşit katküs dolu =)

• mor menekse sarip sarmalayan sardunyalar çîçek çok severîm hep amazon ormanlarinda yaşamayi hayal etmîsim

• karanfildir

• orkidee

• Orkide

• Kaktüs

• evde çok var annem ilgileniyor. kaktüs severim.

• kaktüs seviyorum.sade.

• Annemin çok vardı çiçeği..Menekşeler filan...Malum evde kedi var çoğunu yedi :)

• Ben saksi degilim

• Ikiside güzelmiş:-Dbizde bir kauçuk var boyu bir metreden fazla ama garibimin gövdesindeki yapraklar döküldü:-(abime emanetti bir haftada iki litre su dökmüşte birkaç hafta garibimin tepesinde 7 yaprak var birde toprağa çok yakın olan yerinde küçük bir yaprak var ne yapsak bilmiyoruz:-(

• evimde çiçek yok ama pamukta fasulye yetiştiriyorum alışkanlık seviyorum birde çim adamım var sayılır mı bilmem

• evde çiçeklerimz çoktur ama en güzeli aşkın göz yaşları mum çiçegi vee en güzelide kaktüs su filan istemiyor evin nemini alıyoor ama mum çiçegi çok nazlı 7 senede bir açıyor ve kadife gibi açıyor öneririm yanii

• Fesleğen

• Daha Fazla
Yükleniyor...