• Sor
  • Bence

En sevdiğiniz saksı çiçeği nedir ve evinizde hiç çiçek var mı ?

En sevdiğiniz saksı çiçeği nedir ?Evinizde hiç çiçek var mı?Varsa yazın :)en sevdiğim çiçekler link cam güzeli link küpe çiçeği basit ama güzeller :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 75

• Bizimkiler her tatile çıktıklarında saksıları sula hee diyolar unutuyom geldiklerinde toprak bile yok olmuş oluyor her sene aynı tantana saksı deyince o geldi aklıma.ulan ben pc başından kalıp su içmeye üşeniyom cık cık cık

• SArdunyamenekşegece sefası

• Orkide veya kauçuk. Bir zamanlar vardı kauçuk artık ev boyutunu geçti bahçeye diktim hava koşullarına dayanamadı. Orkideyide annem hediye etmiş isteyen birine.

• srilanka lalesi var.

• kaktüs beslediğim olmuştu bir ara

• çiçekleri severim.aslanağzı, papatya, gül, kaktüs iyidir.bazı oda çiçekleri de güzel ama isimlerini bilmiyorum, bir de çok nazlı oluyorlar kuruyunca üzülüyorum :/ he bir de ısırgan otunu çok severim, bence her saksıda bir kök olmalı.

• fesleğen :)

• sardunya tabiki sakız olanı da var bunun

• evde bir sürü çiçek var.

• fesleğen

• Siyah gül

• Menekşe güzel bence saksı çiçeği olarak

• Çiçek anlayışından yoksun bir insanım. Papatyaları ( link ) çok severim. Evde süs kaktüsü ( link ), çam ( link ) ve bambu ( link ) severim..

• te bu işte link odamda yok ama evde var.

• :)

• Bende hem bahçemde hemde evde çok çiçeğim var,özellikle gülleri severim,renk renk,kendim yetiştiriyorum,odamda difembafyam var,

• 25 günlük =))9

• hayır çiçeğim yok çiçeksizim

• Benjamin çiçeğini(daha doğrusu ağacını) severim, evde 2 tane var.

• Bizim balkonda 30 kiloluk büyük bir saksı var babam içine domates biber fidesi dikmiş =)9 Şimdi kocamanlar=)

• pratik :))

• atatürk çiçeği

• menekşe evimde yok, bakamıyorum

• Evimde mimoza cicegi vardi. uctuktan sonra pek dikis tutmadi. soldu

• yok malesef evdekiler çiçek bocek sevmiyor geçen sene ki evde iki kişinin zor kaldirdiği leğen büyüklüğünde saksinin içinde küçük bi ağaç gibi bişey vardi :D:D 10 litre su döküyorduk :D sonra apartamanın içine koyup taşindik ben seviyordum o içine küçük şeyleri atabiliyordum kürdan falan şu saksıda küçük domates yetiştiriyorlar çok seviyorum yaaa onlari

• menekşe

• bende kaktüs var masamda duruyor bir sürü çiçek var evde tek tek ilgileniyorum rahatlatıyor beni

• Çok çiçek var. sardunya ve şu an orkide çok güzel.

• Ben saksıda adam yetiştiriyomi hormonsuz :))

• Okuyorum kendıme ait evim var evimin camlarında feslegen var dokundugun zaman hemen kokusu yayılır harika birseyy...

• küstüm çiçeği yapraklarına vurunca kapanıyor süper

• balkonda bır saksı var ama ne cıcegı bılmıyorum zaten kulluk dıye kullanıyorum

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 71

• Afrika menekşesi seviyorum en çok .. 6-7 tane büyük saksıda çiçeklerim vardı taşınırken getiremedim evime ...

• Ahşap evlere özlem duyarım, sürgülü kapılara.. Fesleğen kokusuna - Akşam Sefaları'na.. :)

• annemin leş kaktüsü var. leopar desenli yapma çiçek gibi duruyor. link

• Kılıç çiçeği var. Hatta yavruladı 2 tane kılıç çiçeğimiz oldu. Bi' tane de başka çiçek var ama adını bilmiyorum morlu böyle.Anneannemin de küpe çiçeği var aşık resmen ona :)

• En sevdiğim çiçek Lale. Evde de adını bilmediğim çiçekler var bir sürü. Ama bir tanesinin adını biliyorum oda mor menekşe.

• Sadece afrika menekşesi var :)

• link :)) bizde de var bir sürü :)

• oyy çok tatlı:))

• bi keresinde fasulte yetiştirdim o da ödev di onu dışında hiç ugrasmam böyle seylerle annem hastasıdr ben hiç anneme cekmemişim:D bizim ev orman gibi her yer yeşil:D

• bizim evde öyle :))

• bi gölümüz eksik evi büytürsek onuda ben yapıcam:D tam bi dogal alan gibi olacak:D

• çiçekleri öldürüyorum bakamıyorum

• çim adamım var kedilerim çimleri pek bırakmıyor ama olsun

• ben orkideleri cok severim ama odamda su an cicek yok, bir kurumus gül haric, oda özel anlamindan dolayi :))

• menekşee hemde en pempesinden =D

• evimizde çeşit olarak kaç tane var tam olarak bilmiyorum ama baya var. 50ye yakın saksıda çiçek var.menekşesi sardunyası kaktüsü ve binumum ot :)

• küpe çiçeği ne tatlıymış ilk defa görüyorum :) link bunu besledim büyüttüm adını pakize koydum hep sevdim sonra ilgiyi kestim sınavlarım nedeniyle , öldü :(

• küpe çiçeği tabikide

• cam güzeli,birde annem adına parlak ismail diyor burdaki kadınlar falan öyle söylüyor değişik bir çiçekk böle yonca şeklinde yaprakları falan var ama kurudu ya baya üzüldük kuruyunca belirli süre yaşıyormuş sanırım tam sıcaklığı ayarlayamayınca bizde ayarlayamdk:(

• penceremde 4tane saksı var ama çiçeklerimin adını bilmiyorum :(

• çiçek açmıyor ama aşk merdivenini hep sevmişimdir.

• kaktüs. oda radyasyon için.

• Çam ağaçlarımız var 4 tane. kaktüs, ve adını bilmediğim 2 tane daha çiçek var.

• küpe çiçeği çok hoşuma gitti ama minyatür portakal ve limon ağaçları çok tatlılar bayılıyorumm onlara :):)

• bonzai var..saksi ciceginden sayilir mi bilemem :(

• krizantem severim.ama lanet olsunki çiçek bakamıyorum.napsam ölüyo arkadas:)

• Kalanşo çiçeğim var benimm :) çok severim kendisini hem çok güzeldir her mevsim çiçek açar hiç pesimist değildir..:) link

• Beyaz orkide

• Cam güzeli iyiymiş.

• orkidee

• katküs ev her türlü her çeşit katküs dolu =)

• Orkide

• karanfildir

• Daha Fazla
Yükleniyor...