• Sor
  • Bence

En sevdiğiniz saksı çiçeği nedir ve evinizde hiç çiçek var mı ?

En sevdiğiniz saksı çiçeği nedir ? Evinizde hiç çiçek var mı?Varsa yazın :) en sevdiğim çiçekler cam güzeli küpe çiçeği basit ama... Daha Fazla

En İyi Görüş

Görüşün nedir?

Görüşünü paylaş...

0/2000

Erkekler Ne Diyor 75

• Bizimkiler her tatile çıktıklarında saksıları sula hee diyolar unutuyom geldiklerinde toprak bile yok olmuş oluyor her sene aynı tantana saksı deyince o geldi aklıma.ulan ben pc başından kalıp su içmeye üşeniyom cık cık cık

• SArdunyamenekşegece sefası

• Orkide veya kauçuk. Bir zamanlar vardı kauçuk artık ev boyutunu geçti bahçeye diktim hava koşullarına dayanamadı. Orkideyide annem hediye etmiş isteyen birine.

• srilanka lalesi var.

• kaktüs beslediğim olmuştu bir ara

• çiçekleri severim.aslanağzı, papatya, gül, kaktüs iyidir.bazı oda çiçekleri de güzel ama isimlerini bilmiyorum, bir de çok nazlı oluyorlar kuruyunca üzülüyorum :/ he bir de ısırgan otunu çok severim, bence her saksıda bir kök olmalı.

• fesleğen :)

• sardunya tabiki sakız olanı da var bunun

• evde bir sürü çiçek var.

• fesleğen

• Siyah gül

• Menekşe güzel bence saksı çiçeği olarak

• Çiçek anlayışından yoksun bir insanım. Papatyaları ( link ) çok severim. Evde süs kaktüsü ( link ), çam ( link ) ve bambu ( link ) severim..

• te bu işte link odamda yok ama evde var.

• :)

• Bende hem bahçemde hemde evde çok çiçeğim var,özellikle gülleri severim,renk renk,kendim yetiştiriyorum,odamda difembafyam var,

• 25 günlük =))9

• hayır çiçeğim yok çiçeksizim

• Benjamin çiçeğini(daha doğrusu ağacını) severim, evde 2 tane var.

• Bizim balkonda 30 kiloluk büyük bir saksı var babam içine domates biber fidesi dikmiş =)9 Şimdi kocamanlar=)

• pratik :))

• Evimde mimoza cicegi vardi. uctuktan sonra pek dikis tutmadi. soldu

• atatürk çiçeği

• menekşe evimde yok, bakamıyorum

• yok malesef evdekiler çiçek bocek sevmiyor geçen sene ki evde iki kişinin zor kaldirdiği leğen büyüklüğünde saksinin içinde küçük bi ağaç gibi bişey vardi :D:D 10 litre su döküyorduk :D sonra apartamanın içine koyup taşindik ben seviyordum o içine küçük şeyleri atabiliyordum kürdan falan şu saksıda küçük domates yetiştiriyorlar çok seviyorum yaaa onlari

• menekşe

• bende kaktüs var masamda duruyor bir sürü çiçek var evde tek tek ilgileniyorum rahatlatıyor beni

• Çok çiçek var. sardunya ve şu an orkide çok güzel.

• Ben saksıda adam yetiştiriyomi hormonsuz :))

• Okuyorum kendıme ait evim var evimin camlarında feslegen var dokundugun zaman hemen kokusu yayılır harika birseyy...

• küstüm çiçeği yapraklarına vurunca kapanıyor süper

• balkonda bır saksı var ama ne cıcegı bılmıyorum zaten kulluk dıye kullanıyorum

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 72

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...