Sevgilim uyuyakaldı..

buse344
arkadaislar bugün sevgilimle sabah 11 de buluşup gezmeye gidicektik.Bütün gece ona süpriz yapmak için uyumadım.Kalpli kurabiyeler, ayıcıklı kurabiyeler yaptım.Büyük kalpli kutunun içine kurabiyeleri koydum.Kurabiyelerin üstünede küçük küçük kağıtlara sözler yazdım kutunun ağzına kadar doldrdum.Sabah 6 da uyudum.11 de uyandım ve sevgilim uyuyakaldı okadar arıyorum uyanmıyo.Öyle yada böyle saat kaç olursa olsun bugün onunla konuşucam.Sizce bu yaptıklarıyla ilgili ne söyliyim.Biz daha yeni barıştık 5 gün oldu
Güncellemeler
+1 yıl
tam olarak 19.36 da uyandı bana aşkıımmmmmmmmm dııye mesaj attı cevap vermedım 4 tane boş mesaj attı yıne cevap vermedım 1 saat gectı ustunden.Kutuyuda veremedım :(
Sevgilim uyuyakaldı..