Aşk kutusuna ne konur?

Ben sevgilim için bi hediye hazırlamak istiyorum.Bi aşk kutusu yapmayı düşünüyorum. sayfalarca yazdığım aşk sözlerinden başka ne koyabilirim içine. Hani bi kız ne ister onu neyle mutlu edebilirim?

Güncellemeler:
Çikolata koyun demeyin lütfen. O benim sevdiğim insan. ben ona duygularımı yazdım,yani para verip koyarsak bi anlamı olmaz bence. bi söz vardır anlatılması en zor şey duygulardır falan.öyle. günlerce haftalarca yazdım ona. öyle işte koydum onları. yeter işte o da yaa :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 3

• Fotonuz yokmu birlikte ugur getiren kucuk bilezikler koy

• jelibon, çikolata, birlikte bir fotorafınız, minik bir hediye (küçük bir küpe kolyefalan olabilir) ama yüzük falan koyma evlenme teklifi sanmasın sonra :D

• Bence onun yanındayken aklından geçen şeyleri küçük kağıtlara yazıp içine atabilirsin çok hoş olur.Örneğin; "senin yanında kendimi başkası olmak için zorlamıyorum" gibi.Böyle bir şey benim hoşuma giderdi yani

Erkekler Ne Diyor 4

• Aşk kutusunun içini parfümü sıkıp buram buram parfüm kokmasını sağla dostum :)

• Çikolata

• çikolata parcaları ve altında bir not hepsini denedim ama senden tatlısnı bulamadım:) falan gibi şeyler

• abartıya gerek yok. bi kaç farklı çikolata al içine koy. en altında da bir not olsun. o an dünyanın en mutlu kişisi olur (:

Yükleniyor...