Erkeklerde en belirgin hiç şaşmaz denilen hoşlanma belirtileri nelerdir?

Her erkeğin kendine özgü duygusal tepkileri vardır.ama;öyle davranışlarda vardır ki çok bariz belli bu insan benden hoşlanıyor diyebileceğimiz hoşlanma belirtileriniz,bunu karşı tarafa belli etme davranışlarınız nasıldır?bir erkek bir kıza...davranıyorsa bunları bunları yapıyorsa hiç şüpheniz olmasın sizden hoşlanıyor dedirtecek davranışlar nelerdir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• fiziksel mi duygusal mı bakmak lazım. fizikselse bu fiziksel övgülerle sonu seks davetiyle biter.duygusalsa bu konular asla abartılmaz. ileri düşünülür meslek aile sorulur. karşı tarafa bunun anlaşılması için gayret gösterilir. dan dan söyler lafları erkek aslında.

Erkekler Ne Diyor 17

• Dönüp bir kez daha, bir kez daha bakması. Konuşurken senli benli değilde oldukça nazik konuşması.

• Baygın ve dalgın bakışlar her zaman ele verir

• Kişiliğe bağlı, utananı var, ilk görüşte abananı var. :)

• herkezin kişiliği farklıdır bir insanın senden hoşlanıp hoşlanmadığını farkettirmek isterse farkedersin bu kadar basit sabit davranış ve tavırlar yoktur herkezin karakteri farklıdır.

• Heyecanlanır, yanakları kızarır. İçi içine sığmaz. En ruhsuz duran erkek bile hoşlandığında bunlardan en az birisine takılır. Belli eder kendisini.

• gözlerine bakmaktan korkması sen ona bakmazken onun sana bakması sen ona doğru bakarkebn bir anda gözlerini başka yere çevirmeye çalışması

• kişiseldir. genel bir şey yoktur. ama eğer sen manevi gücüne güveniyorsan bakışlarından hissedersin ancak.

• hep onun gözü önünde olup hep ona bakınca ve arada bi bakıp gözlerini kaçırınca.Bana göre öyle çünkü ben öyle yapıyorum :)

• Onu gördüğünde heyecanlanır sıcaklarsın ve o bir yerde oturuyor olsun sürekli ona bakar ve içinden onunda sana bakmasını istersin ama bir türlü açılamaz sın ona

• hmmm kendi mi kendi silahim la vurmam :)

• gözleridir bir erkek bir kızdn hoşalnıyorsa kızın gözlerne bakar devamlı eğer ykında değilse sürekli mesaj yada arama yoluyla belli eder

• Bu durumun pek belirgin bir özelligi yoktur. Ancak bir sınıflandırma yapmanız durumunda tarafımca dindar kişiler için yorum yapabilirim saygılarımla.

• Dindar kişilerde durum ister istemez farklı olur kanımca.onların davranışlarını nasıl anlayabiliriz ki?

• Dindar(müslüman) kişi asla ve asla yürüyüş esnasında veya herhangi bir noktada hiç bir hanım ile göz temasına girmez.Eğer bir kadına bakıyor ise kesinlikle evlenme,aile kurmak için bakıyordur ve bir dedikodu söz konusu olmaması için bu durumu asla yabancı veya tanıdıgı kişilere belli etmez ve isteğini terbiye ve edep cercevesinde direk olarak söyler.Asla kadını bu hareketi ile incitmez.Reddedilmesi durumunda sinirlenmez,kızmaz kin gütmez ve okadına birdaha asla bakmaz.Şarlatansa cok farklı olur

• sürekli bı konuşma çabası

• konuşmak için can atar

• sürekli gözleri üzerinizde olur ve hic olmayacak zamanlarda karsina cikar.

• gözlerini kaçırması...

• tek ayak üstünde durma.

Kızlar Ne Diyor 5

• hoşlanıyorsa dikkatli bakarsan zaten fark edersin ama insanlarda genel bir yanılgı var kendisi hoşlanıyorsa her hareketinden bir anlam çıkarmak bu da kendini kandırmaktan başka bir şey değil.

• masum-i hoşlanma tepkileri,bukadar sevişgen dev-ri bir zamanda,artık zor sanki..ajda pekkan ne demiş ,dinleyelim:) link

• Sahiplenmeye calısması.

• Benim hakkımda olumsuz konuşulduğu bir ortamda arkadaşımdan beni deli gibi savunduğunu bana hiçlaf söyletmediğini duydum.beni haksız yere üzmeye çalışan bir arkadaşına karşı da beni savunmuştu hepte savundu.o seni bir daha rahatsız etmeyecek dedi.ve de etmedi o kişi yani:)

• evet iyi yakalamış arkadaşmz +1

• :)

• konusmak istiyorsa ama normalde muhabbeti iyi biri oldugu halde tıkanıp kalıyorsa gercekten hoslanıyordur. ve bu söz aklıma geldi simdi : Aynı ortamdayken yüzüne bakamadığı tek kişi sensen; ya umrunda değilsindir, ya da umrunda olan her şeyden daha değerlisindir.ve bunu yazarken bu aklıma geldi :) :Birlikte gülüyorsanız mutluluktur. Birlikte ağlıyorsanız dostluktur. Ama birlikte susuyorsanız, bu aşktır. ( Gabriel Marquez)

• Muhabbeti oldukça iyidir konuşkandır çenebaz diyebiliriz ben ya da başkası farketmez sohbet olsun yeter ona:)gülüyoruz evet ağlamadık çünkü o kadar yakın olamadık susuyoruz o da benim surat yapıp trip attığım zamanlarda oluyor:)))

• Öncekileri Göster
    • İnatla hala benimle konuşuyor olması benim kaçtığımı hissettiği an etrafımda dönmesi...sanırım hoşlanıyor boş değil:)

• kesinlikle :))

• senin her dediğini kuzu kuzu yapıyorsa hergün arıyor soruyorsa hefif bir şekilde çekiniyorsa kırmak istemiyorsa hoşlanıyorudr .erkekler çok kişiden hoşlanabilir bu arada bu saydıklarımı gerçekten hoşlandığı ve ilişki kurmak istediği zamanlar yapar

• +1 erkekerin yazdıkarını da okudum en matıklısı :)))

• Öncekileri Göster
    • istemeyerek de olsa kırıyorum çünkü benle çok uğraşıp deli ediyor beni:)ne yaparsam yapayım yine de konuşuyor benimle.defalarca denedim tepkisini bi yerde sinirlenir patlak verir konuşmaz bi daha dedim.yine konuşuyoruz yine konuşuyoruz.hiç mi alınmaz bir insan hiç mi küsmez yaa:)))

• seni kızdırmek hoşuna gidiyordur hoşlanıyordur kırıldığını sanmam gerçekten kırılsa soğur çünkü bide erkekler yüzsüz oluyor sanırım biraz .

Yükleniyor...